Oni 2: Noční kořist

• USA The Strangers: Prey at Night (více)

Kushina

Aneb když horor posere to, když máma říká: "běž zlatíčko, musíš přežít" a nechá se v klidu bodnout do zad, to ji jistě zachrání... demence hadr. To když běží k plotu a nemůže najít cestu, tak jistě nejlepší cesta jak se odtamtud dostat je řvát jak na lesy a cloumat s plotem, on asi spadne a toho řevu se každý zmagořený zabiják lekne. Fakt demence lidí v hororech nezná občas meze, to že nechali bouchačku na stole a ani se po ní nepodívali, další věc... Kdyby ty lidi používali mozek, tak dám klidně 60%, ale za tenhle braindead dávám. 35% ()

Naghavi

Únosná stopáž z toho udělala zábavnou naháněčku, skoro tak dobrou, jako první díl... Spoiler : Tak blbé rodiče, jako měli ti sourozenci, bych nechtěl. ()

Velislav

Ktovie, aké to je, byť zapichnutý a bojovať o život počas popových peciek z osemdesiatych rokov typu Total Eclipse of the Heart. A keď utekať pred horiacim autom Ghost Ridera, tak jedine po ceste, nikdy neodboč! Oproti "jednotke" viac akcie, viac zamordovaní na obidvoch stranách barikády, menej Liv Tyler, teda vlastne žiadna Liv Tyler, zato teens si pekne frustrácie vybavia na chudákoch ťažkých sociopatoch. A prečo robia, to, čo robia? - „Prečo nie?“ Režisér Roberts prišiel pred dvomi rokmi so slušným The Other Side of the Door. Ani Strangers dvojka nie je vyložene odpad, scény násilia, ktoré my, fanúšikovia hororov a thrillerov máme radi explicitne, sa ukážu v plnej paráde, ale inak je to len tuctový slasher, akých sa nakrútilo už neúrekom. 3/10 ()

veverysiak

Čistá vykrádačka s pár zaujímavými scénami, ktoré sú aj tak vykrádačkami, pokiaľ niekto nevie, čo s peniazmi, nemôžem namietať, že ich vopchá do takejto kópie, ale videl som aj horšie, takže 35%. ()

krachman odpad!

Jde na mě holka s nožem, ale já se neotočím a nebráním, radši budu koukat na svou dceru na střeše. Dal už jsem se radši nedival. Prostě na to nemám nervy. ()

Grázl83

Opet dalsi zbytecny film. Vsichni se chovaji jako blbci, nektere veci nedavaji zadny smysl a ten zaver, ten si vice nez 1* nezaslouzi. ()

Lilith03

Jak se někde objeví Bailee Madison, tak to stojí za to! Ta ovšem neměla na zlepšení oproti jedničce jediný vliv, prospěla i změna tvůrců. Jednička byla nuda, tohle jsem myslela, že bude také, ale nikoliv. Film mě velmi mile překvapil, protože tam bylo akce na můj vkus dostatečně. Řeknu to zase, ta mořská panna z pirátů z Karibiku se nezdá. Vytýkám to, že mi nedává smysl jak tahle parta chodí od domu k domu a morduje lidi a přitom jim ještě nikdo nedal do držky. To za těch deset let nekáply omylem na někoho kdo dělá bojový sport, má u sebe zbraň nebo aspoň mobil? To opravdu všechny jejich oběti nemají u sebe ani telefon? A ještě k tomu zde, dva puberťáci a ani jeden s telefonem, já mám u sebe vždycky dva telefony a to už ani nejsem puberťák :⁠-⁠D. Takže za celou dobu nic a teď je mají odrovnat dva puberťáci? Nebo konečně máte zbraň a vy vraha nezabijete? Bože, tolik nelogických věcí, fakt tolik, to mě na filmu vytáčí. Dala bych tomu jen tři hvězdy, ale protože mám velmi ráda Bailee, která hrála neuvěřitelně, ostatní herci taky byli super, hudba byla skvělá, akce byla úžasná a konec byl doslova mrazivý, tak musím zase jednu hvězdu dát nahoru. Když jako divák zavřete oči nad hodně nelogickými věcmi, tak vás film totiž dost chytne. Kdo nebyl spokojený s jedničkou, mohla by ho dvojka bavit. ()

eliss_

Jedna Hvězda za to, že to bylo tak bizarně stupidní a plný klišé, že jsem se nestačila divit, tím pádem jsem se vlastně ani tolik nenudila...Film je nejspíš nějakej vtip pana režiséra, resp. scénaristy, řekla bych, že se asi jedná o prank na nás diváky nebo fakt nevim, tohle snad nemůžou myslet prostě vážně! ()

Snakefinger odpad!

Dovolil bych vzkázat panu režizérovi, předtím, než začne něco točit, ať se s důvěrou ozve. Za odpoledne mu nacákám na papír tucet lepších scénářů než tenhle výpotek. Tohle bylo fakt neúnosné. Další věc, kterou nechápu je zdejší překotné hodnocení. Nebo jsem se díval na jíný pšouk? ()

Ayax odpad!

Nie je nutné ani pozrieť... Nič iné sa ani netočí... Nutné natočiť 2 pri v minulom roku natočených X filmov s tým istým... Už si pomaly prajem, aby zaklopali aj na moje dvere... Tie isté koniny... Bu bu bu v dome.. Nedá sa ani hodnotiť... Iba ak by vedľa hviezdičiek dali ho*no... Američania majú veľa skutočných udalostí. :) ()

Artin

Nadějně rozjetý začátek je záhy nahrazen desiluzí. Hlavní aktéři se chovají tak hloupě, že je nemožné se s nimi ztotožnit a tudíž se nekoná žádné napětí/strach/obavy, které obvykle sledování tohoto žánru provázejí. Zejména poté, co se nechá Christina Hendricks zbytečně vyřadit ze hry, aniž by měla možnost rozvinout své přednosti, je to už jen smutná podávaná. Téměř jsem čekal na závěrečný twist, kdy do nemocničního pokoje vtrhne celé herecké osazenstvo s tím, že to byla prdel. Byla? Asi ne. ()

WugWugs

Toto sa dostalo do kín? :DD Chápem, že kozy sú kozy, ale napokon kde nič, tu nič... Ďalšia srágora, ktorá sa snaží strašiť okukanými maskami a zároveň tak neúspešne zamaskovať, že pod maskou nemá, čo ponúknuť. Keby za mnou prišli scenáristi s takouto sračkou, tak im scenár ojebem o hlavu a nie že zaplatím honorár Ch.Hendricks. ()

GariCZ

Film, který stačí vidět jednou a dost. Fajn atmosféra a soundtrack, dokonce i některé scény byly pěkně udělané. Bohužel mám zkažený dojem a to z výběru herců. Matka mi byla nesympatická už od chvíle, kdy jsem ji viděl poprvé, otec příliš mírumilovný i naivní a to samé syn. Škoda, určitě to mělo na víc. 55% ()

uprchlice

Režisér Johannes Roberts zašel do útrob šílenství, brutality a totální beznaděje. Po 10-ti letech se vrací pokračování velice úspěšného hororu Oni. Bryan Bertino stál tentokrát v pozadí a podílel se pouze na scénáři. Ovšem Roberts zvládl režii na jedničku, i když druhý díl byl více na psychiku, než aby diváka kdovíjak vyděsil. Herci v čele Christiny Hendricks a Martina Hendersona, byli luxusně zavražděni a vůbec krev by se tam dala počítat na litry. Vrazi v maskách skvěle dostali diváka na dno svých psychických sil. Konec nebyl nijak originální, ale dalo se čekat, že ho tak scénárista "předepíše". Oni 2 jsou skvělou psychickou "oddechovkou". Nebudete se moc bát, ale do hlavy se vám to zaručeně dostane. ()

DanielW94cz

LIVINGDEAD Vlastně řekl vše,co jsem chtěl napsat i já,a máme i stejné hodnocení.Prostě nelogické,tupé a dost mě to sralo,doufal jsem že je zabijí všechny 4 členy rodiny,a že budou aspon pořádně trpět za to k čemu se uvolili že v takové debilovině budou hrát,a to vždy fandím aby jích co nejvíce přežilo jako v pachu krve,ale tady ne,tady jsem fandil vrahům.Jako když nevíte už vůbec na co se podívat,tak ok ale je to tak na jedno shlédnutí,ale spíše ani k tomu ne,věřte mi,akorát se naserete. ()