Oni 2: Noční kořist

• USA The Strangers: Prey at Night (více)

Geronimo7

Film se na začátku trochu vleče a neznámý herci jsou dost nudní, pomalu i v momentě, kdy se konečně začne něco dít. Hlavní hrdinové prvního snímku mi byli mnohem sympatičtější. Jak začne jít do tuhého, mladí herci mi začali být sympatičtí. Úplný opak trapného začátku. Celkově se mi druhý snímek líbil, ačkoliv herecky první snímek vede. Největší magor je v tomto filmu mužský antagonista, "man in the mask" jak se mu říká. Osobně jsem zvědav na "reboot trilogy", jež byla oznámena. Podle všeho má být hodně zajímavá a diváka víc seznámit s postavami i pozadím jejich motivu. Inu nechceme se překvapit. ()

luis13

Viuzalne koukatelny, ale tech klise je tam tolik, ze uz jsem to kolikrat neunasel. Cela rodina dela presne to, co by normalni clovek delal naopak. Proto nalepka "Podle skutecnych udalosti" je pouze oblbovani divaka. A nakonec "konec" ten je absolutni scenaristicka zumpa... ach jo... ()

Warmachine69

Průměrná vyvražďovačka pro nenáročného hororového diváka. Nějaký ten jumpscare se taky občas povede. Nic co bych musel vidět znova. ()

goauld

No to byla soudri ale zase blbost :-) Tak za 1) kemp kde nikde ani noha??? Jaxe to tam proboha může uživit?? 2) když se do mě někdo snaží zarazit nůž, taxe alespon bráním, ne?? 3) Když už se tam objeví polda tak nechápu, že neslyší/nevidí že se k němu kdosi blíží?? Ostatně... jak by mohl když tam histerka ho ještě "natáčí" směrem, aby ON dotyčného vraha měl pořád za zády :-D No... suma sumárum - i zadarmo to bylo drahý.... A pak ještě ty 80ky??? To bylo jako proč?? ()

Dzunk

Nemám rád vyvražďovačky, kde jsou postavy vyloženě stupidní a postrádají jakýkoliv pud sebezáchovy. Pak to na mě působí spíš tak, že už si přeju ať všechny ty postavy chcípnou. A aby toho nebylo málo tak ta nejotravnější z postav u který si budete přát její smrt od první minuty nakonec všechny přežije. ()

BogacCc

Ľutujem čas, ktorý som strávil pri tejto sra*ke... úplne nelogický snímok, pri ktorom som rozmýšľal ako môže byť niekto tak strašne ale strašne vytretý... najviac ma zabilo, keď matku išla zabiť nejaká psychopatka a ani sa len nepokúsila soplavú mladú ščandu nejak premôct .. proste nič.. žiadny náznak boja, pud sebazáchovy..druhá vec (ktorá ma vytočila asi totálne najviac), chlapcovi zabili matku, otca. On držal zbraň mieril na soplavú vrahyňu... ty kokos a nič... normálny človek by v momente rozstrielal hlavu takejto opici...a tretia vec...chlap vybuchne v aute a ešte má sily šoférovať ďalej.. a to sú 3 z mnoha stupidných vecí, ktoré obsahoval tento film. Pôvodne som nato mal ísť do kina. No som rád, že mi to časovo nevyšlo... shit davam 30%.. aj asi za ich dcéru, ktorá bola asi jediná trocha normálna.. ()

Denque odpad!

Todle byl opravdu první "horor" kde jsem si řikal: Kurva jak někdo může bejt tak tupej?! Ignorovat zbraně, hlavně se rozdělit a chcípat uplně dementně. Omlouvám se za ten slovník, ale takhle zabít potenciál je skoro až nemožný! ()

mskarabeus

Do háje s takovými rádoby horrory! Prý podle zkutečných událostí....A jakých? To už dneska neumí natočit horror, kde se alespoň trošku uvažuje logicky? Prostě jedna stupidita za druhou... ()

ReMusiCZ

Rozhodně záživnější díl s nepopsatelně větší akcí oproti dílu prvnímu, který sázel snad jen na atmosféru, což u mě osobně nezabodovalo, a ani jsem ho tehdy díky tomu nedokoukal celý. Takže za mě je dvojka oproti předchůdci určitě polepšení. Nutno však podotknout, že se tam najde několik poměrně nepravděpodobných scén, které by v normálu měly jiný průběh a tím by vlastně byl i jiný děj. Samotný závěr mohl taky být lepší. Kdybych tohle nepřekousl a hlavní hrdinka mi byla ještě nesympatická, bylo by to za dvě, ale takhle ty hvězdy dávám tři. ()

Andrew88cz

Poměrně dobrý krvák, dost se mi na tom líbila ta hudba z 80., 90. let, která to vždy tak nějak odlehčila... film podle skutečných událostí, rodinka co se vydává na společný výlet, který by je měl trošku stmelit a dát dohromady se zvrtne v krvavou hru o přežití. Nic nového pod sluncem, ale poměrně dobře podáno, vraždy a atmosféra jsou na vysoké úrovni, ale jelikož tento typ filmů má širokou škálu a konkurenci, na víc jak 60% to bohužel za mě nemá. (6/10) ()

Matrix44 odpad!

To bola teda nekonečná blbosť. Scenár a dialógy musel písať niekto kto skončil maximálne 3. ročník ZŠ. A herecké obsadenie bolo tiež príšerné. Bailee Madison je neskutočne nesympatická a afektovaná. ()

Thoki

Bohužel x věcí a vad, film hned na začátku říká, že je podle skutečnosti.. 1čce bych i věřil, ale ve 2ce už si opravdu nejsem jistý.. Opravdu ve velkém campu vždy jste předem v každé chatce, kam zrovna pronásledovaní vlezou.. nebo tam najedete náhodně dodávkou? A konec, nechápu, že člověk který po výbuchu auta, s tím autem pak nahání oběť, vystoupí se sekerou - popálený se skácí k zemi, jelikož je probodnutý... po chvílí se objeví zas za "obětí" a hýbe se jakoby nic... no fakt?! ()

xladik

Mohl bych poprosit aby reziseri nebyli lini sráči a zkusili to tak aby všichni lidi v "hororech"nemuseli mit iq mikrovlnky? ()