Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Filmový příběh o populárním superhrdinovi ze stáje DC Comics odhaluje původ Arthura Curryho (Jason Momoa), napůl člověka, napůl obyvatele bájné Atlantidy, kterého jeho životní cesta přiměje čelit pravdě nejen o tom, kým ve skutečnosti je, ale zároveň prověří, zdali je hoden stát se tím, pro co byl zrozen… králem. (Vertical Entertainment)

Diskuze

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

PKD

Tak znaš Spunchbooba ne? Každy zna Houbu v kalhotach... A naivní zrzku z Atlantydy z ocasem... Stolkerskym Flundrem a neurotickym Sebim. 8)

na příspěvěk reagoval PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

jh666

Mě tedy (hehe) moc ne,páč je nehodlám vůbec sledovat.:) Ale Patrolu Zkázy bych zkusil. 13 dílů,není tak moc. Mě ty nekonečné seriály typu Flash,Kara atd.už naprosto udolaly. Proto bych určitě uvítal,nějakou kratší (a nejlépe uzavřenou),minisérii. Jj.:)

na příspěvěk reagoval jh666

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

jh666

Já teď četl,že to má být spinoff těch Titánů a má to snad mít jen 13 dílů,či tak nějak. Ale nemuselo by to být zlý.

na příspěvěk reagoval jh666

jh666

jh666 (hodnocení, recenze)

PKD

Hele, abych pravdu řekl, tak vůbec netuším. Doom Patrol je pro mě docela neznámá. Jediné, co si vybavuju, že jsem s nimi četl, byl JLA: Rok jedna. Vím, že se mají objevit v Titánech na DC Universe a příští rok dostanou vlastní seriál.

na příspěvěk reagoval PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

jh666

Eh? To jsem nevěděl. Ale to nebude ta Morrisonova éra,že? Páč bez něho to nejni ono. I když je to furt ujetý.

na příspěvěk reagoval jh666

jh666

jh666 (hodnocení, recenze)

PKD

Vzhledem k tomu, že Doom patrol bude seriál, tak s filmem bych v nejbližších letech nepočítal.

na příspěvěk reagoval PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Ratemus

To je vtip? I když nějaká ta DC úchylárna by se šikla. Pro mě to bude 2násobně úchylně osobní,když tam bude Streaky. Čí je to kočka,to ani psát nemusím. Haha. Jakoby to tu snad někdo věděl.:) No,možná ráťa.:) Ať radši natočí Doom Patrol od Morrisona. To by ale musel dělat Lynch a bylo by to asi s ratingem X.

na příspěvěk reagoval jh666

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Ratemus

Woody to přežije. To nejni problém. On musí moc dobře vědět,že když je comicsový film žůžo,tak je v podstatě jedno,zda je od DC či Marvel. Samoz.já osobně bych chtěl,aby to bylo geniálně vyrovnané. Něco jako,každý rok,dostanem kvalitní DCEU a MCU. Jenže,satanžel,víme,jak to zatím dopadá.:(

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

PKD

Tak tohle Woody nepřežije..ještě jsi mohl napsat k hommecoming a civil war třeba Ragnarok a už by to nepřežil...no konkurence schopné bych chtěl taky aby to.bylo ale to jen tak nebude prostě...

na příspěvěk reagoval PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Nevka

No,já jen připomínám (pro pořádek),že mě ten same vizuál,nikdá nevadil a tudíž jsem z něho nikdy ani dnes,nebyl/nejsem otrávený. Ale změnu vítám. Chtělo by to sakra průvan. Já chci,aby ty další budoucí DC filmy byly jako třeba Civil war nebo Homecoming. Tím myslím,tak kvalitní,ne (jako v logickém př.Spídi),nahláškované. U Marvelu jsem se vždy více zasmál,než u DC a to mi vyhovuje. Určitě nechci,aby se ty DC/MCU filmy stali v budoucnu,zaměnitelné. To ne.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Související novinky

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

17.12.2023

Už za pár dnů do kin po celém světě vstoupí nejnovější snímek studia Warner Bros. a pokračování miliardového hitu Aquaman z roku 2018, komiksovka Aquaman a ztracené království. Film režiséra Jamese… (více)

Gunn začíná čistku DC filmů

Gunn začíná čistku DC filmů

08.12.2022

James Gunn a producent Peter Safran byli nedávno vybráni jako noví šéfové rebrandovaného DC Studios pod studiem Warner Bros. Discovery a jeho ředitelem Davidem Zaslavem. Gunn, který před pár dny… (více)

Studio Warner Bros. chce být druhým Disney

Studio Warner Bros. chce být druhým Disney

04.06.2022

Nový šéf společnosti Warner Bros. Discovery David Zaslav už nějaký ten pátek pracuje na zásadních změnách, kterými by chtěl přispět k nové éře nejen na poli filmů, ale i seriálů, her, a celkově… (více)

Reklama

Reklama