poster

Amityville: Probuzení

 • USA

  Amityville: The Awakening

 • USA

  Amityville

  (pracovní název)
 • USA

  The Amityville Horror: The Lost Tapes

  (pracovní název)
 • Slovensko

  Amityville: Prebudenie

 • Kanada

  Amityville: The Awakening

 • Austrálie

  Amityville: The Awakening

Horor / Thriller

USA, 2017, 87 min

Režie:

Franck Khalfoun

Scénář:

Franck Khalfoun

Kamera:

Steven Poster

Hudba:

Robin Coudert

Střih:

Patrick McMahon

Scénografie:

David Lazan

Kostýmy:

Mairi Chisholm
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Cappuccino
  **

  Vo filme to vystihli dokonale - pozrime si radšej originál, lebo remake-y stoja za h*vno. A tak videl som určite aj otrasnejšie horory. Na jedno zhliadnutie to nebola žiadna smrť. P.S. malá Mckenna Grace - palec hore. P.S.S. Bella Thorne sa síce snaží divákov ohúriť čímsi viac než len pobehovaním v prádle, ale scenár plný klasických klišé jej to príliš nedovolí.(29.10.2017)

 • misterz
  **

  Tak toto bolo vážne prebudenie, ale do zlého sna... Podľa ohlasov som nečakal nič prevratné, ale predsa len som si tie tri hviezdičky predstavoval - hrá tu zaujímavá herečka, ktorú som od istého času začal sledovať a navyše hororový cyklus Amityville sa v priebehu tých desaťročí stal už pojmom. Preto som tajne dúfal, že si autori dajú záležať. No chyba lávky - nekonzistentné, príbehovo nezaujímavé, málo strašidelné, málo napínavé a s postavami, ktorým by mal súdny psychiater priklepnúť IQ 10. Jediné na čom to tu stojí sú ľakačky, ktorých je pomerne dosť, avšak bohužiaľ len máloktorá zafunguje. Sklamanie. Podpriemer. 40/100(19.10.2017)

 • humanbeing
  **

  V první hodině se Amityville: Probuzení drží nad vodou jen díky nápadu s bratrem hlavní hrdinky, který je ve vegetativním stavu udržovaný na přístrojích - něco, co v horrorovém žánru ještě zase tak moc využité nebylo. Jinak se víceméně neděje nic zajímavého - natož strašidelného. Jakmile se děj začne posouvat dopředu, slabé zpracování stěžejních scén zabije poslední zbytky strašidelného potenciálu filmu, takže pak už jen zbývá koukat, jak se poslední třetina filmu s náhodně vygenerovaným sledem událostí dotrmácí do konce, který mohl končit daleko lépe (zajímavěji - ale abych se vyhnul spoilerům...). Poslední Amityville nenabízí atmosféru, ani dobré lekačky. Jedinými pozitivy jsou: zajímavý nápad s postavou ve vegetativním stavu, herecký výkon Jennifer Jason Leigh a pěkná figura hlavní hrdinky. Ani toho 'strašidelného domu' se člověk nakonec moc nedočká. Od Blumhouse Productions jsem něco tak slabého nečekal.(30.9.2017)

 • Spiker01
  ***

  Další z řady hororů, který děsí spíše svou průměrností než obsahem, ačkoliv tedy pár působivých scén taky má (hlavně tedy ve vygradovaném závěru). Nic více o druhém remaku-neremaku Amityville asi říct nedovedu, pokud člověk semtam koukne na nějaký levný horor, tak přesně může čekat podobný souhrn událostí. Mckenna Grace je opět působivá, Jennifer Morrison je tu málo a Cameron "Jerome" Monaghan to z průměru úplně nevyseká..Na druhou stranu tam ani nějaké vyšší ambice zřejmě nebyly a uteče to docela rychle.(18.10.2017)

 • korbitch22
  **

  V době, kdy se do kin dostávají filmy jako Conjuring, Lights Out nebo nové It nemůžete snad ani takový zbytečný, nudný a primitivní brak myslet jako tvůrce vážně. Každý ocas si myslí, že může točit duchařský či démonský horor a že se atmosféra udělám třema lekačkama, temnou hudbou a strašidelnou storkou o podvném a prokletém domečku a že když se to všechno pojmenuje jménem známe značky, půjde to samo, ne nepůjde. Khalfoun natočil jeden slušný film, jinak je to zcela unylý rutinnér a nudař. Další zbytečná sračka natočená zcela bez zápalu, bez nadšení, bez invence. Stejně na hovno jako nový Poltergeist, stejně rutinní a nudné jako Les sebevrahů. V konkurenci nadaných duchařských tvůrců jako je James Wan, Andy Muschietti a nebo David Sandberg, nemáte s takovým brakem sebemenší šanci, navíc když vám dá někdo už napsanou látku která má svojí historii a vy nemusíte nic vymýšlet, jen máte sakra natočit děsivé scény a vy na to prcáte jak na placatej kámen. Dokud budou tihle mrdkaři placení předem a nedostanou jen % z toho co film vydělá, snažit se nebudou. Každý nadšenecký dvd horor má větší naději, než tyhle předem odsouzené kino zbytečnosti. Co víc, když už jejíž předloha a několikeré zfilmování stojí za hovno. Jediný důvod film vidět je luxusní prdelka Belly Thorne v krajkovaných nasrávačkách. Trapná zívačka, 30%.(14.11.2017)

 • - Pri otváracom víkende v USA bol film premietaný v desiatich kinách a zarobil len 742 dolárov. (Marceloo)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace