poster

Amityville: Probuzení

 • USA

  Amityville: The Awakening

 • USA

  Amityville

  (pracovní název)
 • USA

  The Amityville Horror: The Lost Tapes

  (pracovní název)
 • Slovensko

  Amityville: Prebudenie

 • Austrálie

  Amityville: The Awakening

 • Kanada

  Amityville: The Awakening

Horor / Thriller

USA, 2017, 87 min

Režie:

Franck Khalfoun

Scénář:

Franck Khalfoun

Kamera:

Steven Poster

Hudba:

Rob

Střih:

Patrick McMahon

Scénografie:

David Lazan

Kostýmy:

Mairi Chisholm
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kobejn
  ****

  překvapivě kvalitní horor sequel prequel remake etc.etc. aneb jak se ze zdánlivě stokrát přežvejkanýho matroše dá ubalit ještě kvalitní brko. Solidní. Konečně bylo taky dobrý to, že se v tom filmu našel někdo, kdo ve skutečnosti znal Amityville horor, konečně horor, kerej z nás nedělal totální blbce.(6.8.2018)

 • J*A*S*M
  ***

  Neřekl bych úplně, že je nový Amityville dobrý film, ale upřímně - po těch obstrukcích ze strany distributora, kdy bylo datum premiéry odloženo postupně snad o tři roky, jsem očekával úplně toxickou srágoru. Takže jsem vlastně ve výsledku příjemně překvapen, byť je Khalfounova novinka po všech stránkách přinejlepším průměr.(6.10.2017)

 • Psychor
  *

  Jakožto největší hororový expert na csfd.cz si troufám říci, že i naprostý žánrový nevzdělanec, jen povrchně se seznámivší s tragikomickou genezí snímku, intuitivně vytuší hrozbu černých čísel ve zdejším hodnocení. Amityville: The Awakening se do hororových análů zapíše pouze smutným rekordem v podobě pětinásobného posunu data premiéry. Mrzkou kvalitu snímku spolehlivě předznamenává i sestup na téměř dětský rating či abnormální množství přetáček. Tato 85 minutová noční můra, ze které se divák ne a ne probudit, má velmi blízko k hororově sterilnímu Bye Bye Manovi z úvodu letošního roku. Za scénář by se musel stydět i v komatozním stavu vědomí setrvávající James a efektivita lekaček je pak přímo úměrná výkonu vašich reproduktorů. Režisér/scénárista Khalfoun však propadl nejen profesně, nýbrž i charakterově. Místo kajícné omluvy divákům v potitulkové scéně se prostřednictvím postav nabubřele naváží do relativně obstojného remaku z roku 2005. Amityville: The Awakening ode mě obdrží prachbídnou jednu hvězdu a ke kinoprojekci ho v žádném případě nedoporučuji.(28.9.2017)

 • Cappuccino
  **

  Vo filme to vystihli dokonale - pozrime si radšej originál, lebo remake-y stoja za h*vno. A tak videl som určite aj otrasnejšie horory. Na jedno zhliadnutie to nebola žiadna smrť. P.S. malá Mckenna Grace - palec hore. P.S.S. Bella Thorne sa síce snaží divákov ohúriť čímsi viac než len pobehovaním v prádle, ale scenár plný klasických klišé jej to príliš nedovolí.(29.10.2017)

 • Havaj8
  **

  Tomuhle se říká absolutní klasika jako přes kopírák. S tím rozdílem, že v roli prostředníka toho zla byl brácha v kómatu. Trošku děsivý. Těch kvalitních lekaček tam bylo maximálně pět, ale povedly se. To už se nedá říct o zbytku filmu. Bylo to suchý, relativně předvídatelný, konec obyčejnej. Celý to bylo postavený na hlavu i tím, že matka o tom všem vlastně věděla a s tím do toho i šla. Největším kladem byla Bella Thorne, která i přes její rockovo/metalovej vzhled byla super sexy.(8.10.2017)

 • - Pri otváracom víkende v USA bol film premietaný v desiatich kinách a zarobil len 742 dolárov. (Marceloo)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace