Reklama

Reklama

Stoupenci zla

(seriál)
  • USA The Following (více)
Trailer 26
Mysteriózní / Krimi / Drama / Thriller
USA, (2013–2015), 33 h 45 min (Minutáž: 45 min)

Tvůrci:

Kevin Williamson

Hudba:

John Frizzell

Hrají:

Kevin Bacon, James Purefoy, Natalie Zea, Shawn Ashmore, Valorie Curry, Nico Tortorella, Annie Parisse, Connie Nielsen, Sam Underwood, Kyle Catlett (více)
(další profese)

Série(3) / Epizody(45)

Pověstný sériový vrah Joe Carroll (James Purefoy) unikne z cely smrti a znovu se pustí do zabíjení. FBI osloví bývalého agenta Ryana Hardyho (držitel Zlatého globu® Kevin Bacon), který Carrolla před devíti lety zadržel. Zjizvený veterán ve spolupráci se zvláštní agentkou Debrou Parker a ostrým hochem Mikem Westonem zjistí, že Carroll vybudoval dokonalou síť svých oddaných stoupenců. Ti se mohou objevit kdykoli kdekoli a uskutečnit plány svého ďábelského vůdce. Zatímco Carroll pomalu utahuje smyčku kolem Hardyho bývalé ženy, syna a dokonce i agenta samého, Hardy se snaží ochránit nevinné, odolat své Nemesis a rozbít chorobný kult sériového vraha. První série hrůzostrašného seriálu Kevina Williamsona (Vřískot, Upíří deníky) přináší 15 fascinujících epizod – nikdy je nesledujte o samotě! 
(Magic Box)

(více)

Diskuze

NightPorter

NightPorter (hodnocení, recenze)

Tak zhlednuty 3 dily a zatim je to fakt spatny, co? Jestli to bude pokracovat v tomhle stylu - bacona napadne, co presne vrah udela, jen dycky smolne dorazi na misto cinu o 30s pozdeji, tak to prestalo bejt zabavny uz po 2. dile :-/ navic je tam spousta nelogicnosti a chyb. ale snad se to zlepsi, jak rikam, bacona docela muzu, ta herka z cali je taky fajn, tak nezbyva nez doufat.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Peytl

Peytl (hodnocení, recenze)

NightPorter

Dokonalý, ba co dím, profesionální rozbor, jako bonus s vtipem, hňhňhň...prý andulka, no, já se zozškubnu, jsi geniální čtverák.

na příspěvěk reagoval KevSpa

NightPorter

NightPorter (hodnocení, recenze)

Tak sem videl pilot a jako nevim. Bacona mam rad, ale nebyl moc dobrej:-/ zvlast kdyz vola neco o Poeovi a symbolice smrti v ty garazi. To by zahrala lip i moje Andulka, a to umi rikat jen "Pepicku!" a "Ahoj." Kazdopadne verim, ze se snad dostane do formy, ale bylo tam i vic blbosti. Sliboval sem si od toho, ze to bude minimalne stejne dobry jako treba Homeland, ale nevypada to... A to nemluvim o konci Maggie Grace hned v 1. dile? WTF? Lumparna!!! Esteze je aspon v Californication, clovek pak vi, na co presedlat. 

na příspěvěk reagoval Peytl

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

topr harley

topr harley (hodnocení, recenze)

To, že vypadá jako démon by mohlo sedět a padlý asi taky. Jen tím andělem si nejsem jistý

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

topr harley

topr harley (hodnocení, recenze)

Clear

no já to jenom slyšel, tak na ty stránky raději neklikám. Jeden nikdy neví. Taky jsem slyšel, že se tomu viru říká Araziel nebo Ariel. Nebo tak nějak. Nejsem si jistý

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Clear

Clear (hodnocení, recenze)

Irene

Jestli tě to utěší, myslím, že to není nic proti tobě. Ona se takto chová naprosto ke všem... Viz například ke mně v diskuzi Banshee. KevSpa je prostě něco víc než my. Přiznejme si to, nebo vás k tomu ona donutí.

na příspěvěk reagoval Peytl

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Reklama

Reklama