Novomanželia Cory (Robin Dunne) a Sarah (Katharine Isabelle) Morganovci vezmú Corryho sedemročného syna Liama (Peter DaCunha) ​​na vidiek, aby spolu strávili istý čas spolu a posilnili nové rodinné väzby. Keď vysvitne, že Liam podľa všetkého utiekol, psychické napätie manželského páru sa postupne mení na pocit neutíchajúcej hrôzy. Obidvaja totiž musia čeliť sadistickej rodine, skrývajúcej sa vo vidieckom dome po celý čas, ktorá praktizuje akýsi zvrátený kult. Ešte horšie však je, že práve oni sú zodpovední za Liamovo zmiznutie. (Incantator)

drozdy1

Home invasion mám rád,protože většinu hororů tohoto druhu jsem si oblíbil ( např: Collector nebo You're next ). Torment má dost rychlý úvod před nástupem vraždících maniaků a taky se u ničeho nezdržuje moc dlouho a to je asi největší plus filmu. Problém teprve nastává až nástupem samotných vrahů,protože člověk by neuvěřil, jak si vrazi v tomto filmu zbytečně komplikují práci a jako u většiny hororů tak i tady jeden z mordýřů všechno přežije,ještě že jsem si na to už u hororů zvykl. Když se nad tím zamyslím tak je horor dost naivní,ale řemeslně dobře zvládnutý a některé momenty jsou opravdu zajímavé a dobře provedené. Kdybych to měl ukončit,tak horor rozhodně néní k zahození a dá se u toho slušně strávit večer. HODNOCENÍ:65% ()

Rathalos

Podareny horor o sadistickej rodinke,s ktorou ma docinenia mlady parik,napinavy film,ktory graduje,pacilo sa mi to,takze 4 hviezdicky...:-) ()

BLabaKAn

Slabý odvar, nečeho, co už tu dávno bylo. Bohužel zde pěkně drhne scénář, výběr a chování postav a jsem tam nám blbne i logika, že se má člověk chuť i smát, třeba to byl účel, kdo ví. Příběh je o novomanželých s malým prckem, kteří se odstěhují do nového velkého domu, aby zlepšili své rodinné vztahy. Po prohlídce domu zjistí že v domě někdo přebýval, asi nějací mladý puberťáci, jak jinak. Pak začnou krandat o nesmyslech do toho se zapojí i ten jejich malej smrad a pak se tam z ničeho nic objeví skupinka magorů v plyšových maskách, což byla jedna z mála pozitivních věcí ve filmu. Pak se trochu mele, žádné napětí žádná emoce, . . . a nakonec nás čeká závěr s debilní pointou . . . Škoda, masky to táhly a sem tam nějaký dobrý záběr, jinak spíš palec dolu! ()

Hashirama

Zase jednou jsem se stal svědkem amerického béčkového mainstreamu, pro který mám takovou slabost, a jehož příspěvky budu hájit do posledního dechu! Podmanivě tmavý vizuál a focusy na důležité detaily (které bych leckdy neváhal označit za regulérní money shoty, kdyby v takových filmech něco takového existovalo) mi nejednou připomněly parádní Smrt ve tmě, a všechny propriety, které tento subžánr dělají tím, čím je, tu jsou a hrají sladěně ve prospěch výsledného zážitku - přitaženost za vlasy, nesmrtelnost záporáků, občasná retardace v jednání hrdinů, super kočka v hlavní roli, finální křečovitý kuřecí plot twister, a jako bonus vztahová katarze mezi SYMPATICKÝMI postavami. Takovéto filmy jsou pro Hashiramu třeba, aby byl spokojený, a užil jsem si každou vteřinu. ()

Amynka

Naštěstí jsem se nenechala odradit průměrným hodnocením!Gore mi fakt nechybělo,jak zde někteří zmiňují...nemusím v každém hororu koukat na brutální nechutný scény...mě bohatě stačilo mrazení,které jsem pociťovala při sledování tohoto snímku a ty masky z plyšáků byly geniální a pro mě dostatečně děsivý(čekala bych,že když si nějakej úchyl nasadí masku z plyšáka, tak bude vypadat spíš směšně...)Ale je fakt, že i zvířecí masky v House on Cuckoo Lane, The nepůsobily zrovna roztomile...a to já zvířátka zbožňuju:-)No a vzhledem k tomu,že hlavní hrdinku hraje Katherine Isabelle,kterou miluju z filmů Má sestra vlkodlak a American Mary(tam je fakt dokonalá!!!!),tak jsem si film vážně užila!Akorát ten konec mohl bejt lepší... ()

XXXXXXXX

Taková vidlácká vyvražďovačka. A i když si můžete zhruba od půlky filmu myslet, že jste pochopili jejich hierarchii, závěr filmu váš přesvědčí o opaku. ()

elanista1

Za posledné obdobie čo som videl je to asi štvrtý horor, ktorom banda vrahov naruší rodinný pokoj a likviduje ich vo vlastnom dome, preto ma to už nebaví sledovať dookola to isté. Katharine Isabelle je však pre mňa hororovou kráľovnou, tak som to chcel vidieť a mal som aj nejaké očakávania, ktoré sa bohužiaľ nenaplnili. Dej je strašne, ale strašne predvídateľný a ľakačky nie sú podarené. Už nemám rád vyvražďovačky v ktorých páchatelia útočia len tak, bez relevantnej motivácie. Tu nebola žiadna motivácia, tak som čakal možno nejaký strach alebo dusnú atmosféru ale tej bolo ako šafránu, alebo aspoň nejaké nie prvoplánové gore, tiež nič. Úplná prázdnota, postavy len behajú hore-dole a vrahovia samozrejme obete nezabíjajú, ale iba omráčia aby im mohli pred aktom popravy ešte niečo emotívne porozprávať. Zúfalo neinovatívne a nezáživné. ()

Maiken Algren

Je úplne jasné že najväčším problémom filmu je diera v príbehu asi tak každých 24 sekúnd. A všetko by to bolo fajn, však priemerný horor, človek je už na to časom zvyknutý. Ale jedna - jedna chyba ma teda vytočila úplne: odkiaľ tá žena zobrala na konci filmu pri behaní v lese podprsenku? Žiadne také, so mnou sa vyjebávať nebude, dve hviezdy stačia až-až. ()

B.e.r.n.y

Podle mého názoru kratší stopáž filmu prospěla a zároveň ublížila. Díky ní film příjemně odsýpá a nenechá diváka vydechnout. Na druhou stranu nedává prostor pro nějakou hlubší myšlenku a divákovi se tak nejednou stane, že se vduchu zeptá na záležitost, na kterou se mu ve filmu nedostane odpovědi. Dílo je dobře natočeno, nebojí se místy působit atmosféricky a herecké výkony též nejsou k zahození. 55% ()

fabregas1

hodně slabý odvar, já říkám tomuhle houme invaziooonu ne. Kdybych nevyhodil předčasně odpadky, určitě by tam putoval. ()

DeLonge

Cory měl být upřímný. Dobrá, já tedy také budu upřímný. Tenhle film je pěkná sračka. Překousl bych hodně, ale naprosto debilní vystupování postav ani náhodou. Jejich chování nemělo absolutně žádný smysl anebo nedej bože logiku. Po place se proháněli jako banda vypatlanejch dementů. Pravda, kdyby mě naháněli šílení plyšáci s touhou podívat se na mé vnitřnosti, taky bych se asi nechoval podle příručky. Ale toto je jen film, a tak to má nějak vypadat. Jenže to spíš vypadalo jako starý poblitý zábradlí, ulepený od žvýkaček. I Katharine zklamala jako prázdné Kinder vajíčko. Na odpad to sice není, ale žádná velká sláva taky ne. Obří plyšmeni byli docela fajn, asi nejlepší na filmu. Tak jen kvůli nim tam prásknu nějakou tu hvězdu. Ale je to s chlupem. ()