Torment

Brian Verhoog

Kostýmy:

Ruth Secord
  • korbitch22

Další Home Invasion kterých je teď jako sraček.Když už se dobrovolně dívám na tenhle typ filmů, chci vidět prostě pořádný killovačky a je mi uprdele jak to zní úchylně.Na začátku když se použijou nůžky na křoví a bassebolová pálka, vidíte jen cákance krve, tvl tak snad točim tyhle filmy abych se vyřádil a né abych se v těhle mrdkách, kde vraždí parta křupanů (ano, jak originální) pokoušel vykouzlit díky schovkám s divákem atmosféru, na to musíte být dobrý režisér a to Jordan Baker není.Celý to bylo nudný jako prase a těch pět scén co ušlo to nijak nezachrání, jednu hvězdičku můžu dát za úžasný kozičky Katharine Isabelle a druhou za to, že vypadá ve 32. letech na dvacet.Konec opět pokus o nějaký zvraty, kterej mě zase akorát tak nasral, když už to končí dobře, má to skončit dobře, nebo když už to končí blbě, má to skončit blbě, tyhle pokusy o něco mezi mě skoro vždycky iritujou.A kdo si film pustí kvůli McHattiemu jako já, bude čumět, až řekne dvě věty a uhoří v autě.Podprůměrný dvd céčko.45%.(2.2.2015)

Torment sice hraje druhou ligu, ale společnost s loňskými kolegy Home Sweet Home nebo Static taky neni k zahození. Je zručně natočenej, díky kratší stopáži příjemně odsejpá a místy překvapí slušnou atmosférou, které dává přednost před explicitním násilím. Jinak ty masky plyšovejch zvířátek jsou zvoleny perfektně, dokonce líp, než v You're Next.(19.6.2014)

Průměrná vyvražďovačka na poslední dobou velmi oblíbené téma. Jak zmiňují i ostatní v komentech, tak z takzvanými home invasion horory se poslední dobou roztrhnul pytel. No tenhle je fakt průměrnej po všech stránkách. Gore si pravda moc neužijeme atmosféra je místy docela slušná, ale nic mimořádnýho. naštěstí to díky krátký stopáži rychle uteče, takže jako jednohubka na zabití večera to funguje bez problému, ale přeci jenom když to porovnám, tak například Očista nebo Youre next se mi líbili o dost víc.50%(2.7.2014)

Povedený Home Invasion, který však nepřekonává své kvalitnější předchůdce, ale přesto zaujme díky velmi povedeným maskám všech záporných postav, vynikajícím soundtrackem a špinavou, temnou atmosférou doprovázející celý film. Bavil jsem se,ale na vyšší hodnocení bych vyžadoval alespoň nějaké gore. 60%(2.7.2014)

• rollman1

Já považuji Home Invasiony za podprůměrný žánr, protože je to skoro to samé dokola. Rodinný dům či chata, rodinná idylka, která končí terorem zabijáků či únosců a nakonec nějaké to zabíjení. Je pravdou, že někdy se najde výjimka, ale jinak tento žánr už nemá čím překvapit. To samé řeknu i tomhle snímku. Zase ta samá písníčka o rodině a bandě šílenců. Žádné gore, masky pro mě docela slabé a celkově za zmíňku stojí jen hudba. I pointa byla hodně chabá a čekal jsem teda větší a lepší rozuzlení. Ty dvě hvězdy jsou za hlavní hrdinku, kterou mám hodně v oblibě a za tu hudbu.(25.7.2014)