Strážci Galaxie Vol. 2

• USA Guardians of the Galaxy Vol. 2 (více)

V rytmu zbrusu nových Nejlepších hitů #2 pokračují ve filmu od studia Marvel Strážci Galaxie Vol. 2 dobrodružství party superhrdinů, kteří se vydávají až na samé hranice kosmu. Strážci se musí naučit držet pohromadě a odhalit tajemství rodičů Petera Quilla. Staří nepřátelé se stávají spojenci a na pomoc našim super-hrdinům přicházejí i další oblíbené postavy z rozpínajícího se filmového vesmíru studia Marvel. (Falcon)

Darthorias

Tak ako mnohý aj ja som velmi tešil na tento film už potom čo som vydel prvý trailer , ale už ako to poznáme ked je trailer k filmu až príliž dobrý film samotný už biť nemusí. Už Strážcov Galaxie 2 to až tak neplatí ako trailer tak aj film ma naozaj prekvapili kvalitou takmer po každej stránke ( dobre až na pár výnimiek ) . ked ide o dobru hudbu či akčné scény v ktorých ako už v každej Marvelovke nesmie chýbať trocha toho humoru v tomto som sklamaný vôbec nebol , alebo herci či dablery odviedli solidny výkon u svojich charakterov, vtipné hlášky len sršia a to hlavne od Draxa a Rocketa , malý Groot je tipicke nechápavé malé dieťa a zapadá do všetkého velmi dobre no nie výborne po niakom čase vám to už príde "príliš" a stráca to svoj šmrnc , Yondu ten sa ukázal v ovela lepšom svetle ako ako v prvom filme , dozvieme sa viac o jeho minulosti a jeho vzťahoch z ostatnými hlavami plienitelov , osobne si myslým že Yondu bi bol dobrou posilov pre strážcov galaxie v Avengers Infinity war a potom v dalších strážcoch je škoda že sme ho teda vydeli naposledy. A teraz záporák EGO (Kurt Russel) to ako vážne ? Ako hlavného nepriatela to berem ale Quillov otec to som jediný komu to príde riadne cez hlavu , viem pochopiť že potom čo bol schopný vydržať kameň nekonečna v prvom filme , a potom ako mu na Xandare povedali že je ho otec bol nejakého prastarého pôvodu , a kedže viem kto je v komikse jeho otec tak som očakával že to bude ten istý len mu daju zaujímavejší pôvod toto bi som bral , ale EGO ? Živuca planéta ? A takisto ten posledný boj medzi Quillom a EGOm bohužial pre mňa čiste sklamanie v tomto smere . ()

Stalker85

Po fakt parádní, humorem a akcí natřískaný, jedničce jsem čekal větší rachot...neřikám že tu neni semtam joke a nebo geg a nějaká ta akce, ale je to takový utahaný a něco tomu moc chybí, vtipy a gegy jsou takový spíš nucený, nejde to od srdce a i když se sice několikrát poměrně slušně zasmějete, po konci filmu sice víte že jste se několikrát zasmály, ale nevzpomenete si čemu že to vlastně bylo...Je to škoda...za mě, takovej průměrnej průměr...nedalo to divákovi nic navíc. 3* ()

Miso1985

Neskutočná zábava.Kompletne celé hlavné osadenstvo ma bavilo.Hlášky,bláznivé situácie,opäť skvelé nápady.A krpec Groot tiež zaujal.Jeho roztomilosť filmu určite neuškodila.Trošku ma nebavila tá fáza spoznávania otca so synom no našťastie dalo sa to prežiť.Akcia sa mi páčila tiež.Asi tak ako sa na akčné fantasy patrí.Tento štýl ma nikdy neomrzí. ()

lineker

A co má dělat člověk totálně nedotčený komiksem, který se nešťourá v každé hlášce, nehledá její pointu,odkaz na nějakou jinou hlášku či osobu? Takový člověk přijde do kina na akční komedii u které se chce pouze dvě hodiny slušně bavit. Musím konstatovat, že se to nepodařilo. A ten desetkrát natahovaný konec jsem už těžce skousával. ()

Opavak

Na tento film jsem se těšil opravdu hodně. Hodně mě však zklamal. Skoro všechny vtipy naleznete v traileru. Groot je roztomilý, vtipný. Pár vtipů mimo Groota se najdou, většinou se ale jedná o nadávky na Rocketa. Takže nic moc. Co se týče akčnosti tak sice dobrý, ke konci filmu jsem už ale usínal což se mi jen tak nestane. Prostě furt dokola. Kdyby film byl takový jako první polovina, dám 4 hvězdy. Druhá polovina je ale podstatně slabší a proto dávám pouze hvězdy 3. Snad bude trojka lepší. ()

AlicaFox

Tento film nema pribeh, ale naozaj NEMA pribeh. Cely cas som len cakala kedy sa zacne nieco diat a aj ked sa nieco dialo stale som cakala kedy sa zacne nieco diat! Okrem toho ze film je totalne o nicom sa tvorcovia snazili donho kydnut co najviac sentimentu a evidentne aj dakej filozofie o stvoritelovi a nicitelovi zivota je humor navyse skor trapny. Za cely film som sa zasmiala asi 5x. Film ma neskutocne pomale a nudne tempo a stupidny dej. Ako jedine pozitivum mozem uviest little Groot ktory bol roztomily a sem tam aj vtipny a soundtrack. Oproti prvemu dielu je toto skutocne sklamanie. ()

Foxgirl

Podle mého názoru jeden z nejlepších filmů tohoto roku. Návrat malého roztomilého Groota filmu hodně přidává, bez něj by to prostě nebyla zábava... Dlouhou dobu nebylo poznat, kam vlastně film směřuje, takže člověka dokáže i docela překvapit. Pokud jste se na film ještě nepodívali, tak Vám ho rozhodně doporučuji, protože je ještě o dost lepší než první díl. ()

eexDon

Für mich - 75%, - /některé vtipy moc nefungovaly a byly buď trapný nebo nucený a finále nic moc a ještě srdceryvný závěr/, + /retro písničky a vtípky - ikdyž ne všechny - to bylo fajn/, hodnocení - o něco lepší než 1. díl, ikdyž paradoxně hodnotím o něco hůř, rodinná komiksová týmovka, docela ucházející, ale jinak docela průměr ()

Novik

Tam kde 1. díl nesplnila svůj potenciál (jednoduše, nenadchlo mě to), tam ho 2. díl splňuje se vším všudy. A to ještě víc než bych očekával. Po dlouhé době marvelovka která nebyla na jedno brdo, tak jako ty předešlé a tvůrci se odhodlali jít jiným směrem. A vyšlo jim to. No a ten konec mě jednoduše dojmul, co vám budu povídat. ()

JerryPilsen

Tak u mě nkonec lepí než jednička.Nevím proč,protože to bylo stejně ujetý,ale možná byl líp propracován scénář.Zklamal mě jenom konec,jinak se hláškovalo v každém druhém záběru. ()

pupidup

Opět nezklamali! Úžasná výprava, vtipný scénář... prostě super show! Dala bych i 5 hvězd... ale stále jsou tady "Ti druzí"... :o) Takže 90% za mě... ()

Drslw

Nuž neviem. Ľahkosť a nadsázku prvého filmu vystriedala kŕčovitá snaha o spektakulárnosť za každú cenu, a to ako v príbehu, tak v efektoch. Párkrát som sa dobre zasmial, to áno, ale častejšie podvihol obočie... A hudba bola strašná. Aj Mantis. ()

im8

Po jedničce velké zklamání. Že se bude hláškovat, bylo jasné od začátku, čtyři prdele efektů se také daly čekat, ale že se tím vším pokusí překrýt tak dojemně slaboučký příběh… Jedna z nejblbějších rolí mého jinak oblíbence Kurta Russella. Jeho tatík-bůh mě lezl na nervy od začátku do konce, stejně tak jeho bubble-gum planeta Ego. Koukat dobře hodinu na vyřešení vesmírného ojdypáčku, bylo místy nad mé síly. Potěšil snad jen dancing Groot a dobře napsaná postava Yondua, velitele Plenitelů, otčíma na zapřenou. Na 3. díl se netěším. Ale podívám. :) ()

PanIncognito

Jedná se o neskrývanou zábavu. Nejde jinak, než si snímek v pohodě užít. Ta okouzlující hravost ve spojitosti s bizarními postavami je oporou celého snímku. Akční scény si drží standard. Jen je mi trochu líto toho, jak málo prostoru má Sylvester Stallone... :) (viděno s dabingem) ()

Caesarion

Něco ve filmu bylo opravdu divný. Scéna s Grootem dlouhá než prinesl zbraň. Scény s Batistou a s holkou s tykadlama trapný. Vůbec nějaké dialogy scestné a zbytečné stejně jako cameo Stallone a pár dalších. Jinak ale celkem zábava a pořád slušný děj. Dokonalé triky zvuk a Chris Pratt. ()

Rychle a zběsile v kinech uspělo

07.12.2021

Will Poulter ztvární Adama Warlocka

Will Poulter ztvární Adama Warlocka

12.10.2021

Server Deadline napsal a režisér James Gunn potvrdil zprávu o tom, že ve třetích Strážcích Galaxie oficiálně spatříme slavného marvelovskou superhrdinu Adama Warlocka. Co víc, už dokonce i víme, kdo… (více)