Reklama

Reklama

Sestra

  • USA The Nun (více)
Trailer 1

Démonická řádová sestra z hororu V zajetí démonů 2 se vrací, aby šířila zlo ze záhadného kláštera v Rumunsku, ve kterém řád jeptišek ukrývá děsivé tajemství. Nejtemnější kapitolu ze světa filmu V zajetí démonů Vám přináší legendární James Wan, filmový tvůrce, který stojí za touto úspěšnou filmovou sérií. (Vertical Entertainment)

Diskuze

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Idée_fixe

Idée_fixe (hodnocení, recenze)

Nevadí. Přijďte za mnou do varieté, tam tančím taky..... ;-DDD

To bylo spíše pro PKD, on určitě ví... ;-)

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Idée_fixe

Dost dobrý. Ale musím se přiznat,že se úplně nechytám při tom kýblu ovčích hovínek. Vím,že to určitě znám,ale...sakra nevím. Já bych tipl Pythona,kde rytíři běžně shánějí okrasné keře a  nutí ubohé pocestné,aby přesekli strom rybou,nebo trpaslíka.:)))

na příspěvěk reagoval Idée_fixe

Idée_fixe

Idée_fixe (hodnocení, recenze)

To by měli, ale nevím, jestli ten dospělý náhodou nemusí být přímo rodič / opatrovník.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Idée_fixe

Idée_fixe (hodnocení, recenze)

:-DDDDDD

Nevadí, když se mi to bude líbit, odpustím tomu i příp. lekačky a promočené kalhoty. ;-D

("Zachraňte mě, než si promočím kalhoty!!" :-))))))))))))))

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Idée_fixe

Idée_fixe (hodnocení, recenze)

:-DDDDDDDDDDDDDDD

Vyrob sifalešný řidičák jakoBart Simson v dílu "Bart na cestách" ;-DDDD

Nebo si najdi nějaký dospělý doprovod. ;-)

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Idée_fixe

Idée_fixe (hodnocení, recenze)

PKD

Není to náhoda, jsem blázen, podobně jako brácha, a když se sejdem, nebavíme se prakticky jinak, než ve hláškách ze Simpsonů, Trpaslíka, Haló haló, Monty Pythonů, Světáků, etc.... (hlavně tedy ti Simpsni a Trpaslík), ovšem pozor, vždy to nějak souvisí s tím, co chceme říct - tedy vyplyne to z běžné konverzace.... ;-)

Například: Chci se ho zeptat, co říká na toho nového šéfa u nich v práci. A on na to, že by všem bylo lépe, kdyby jim tam šéfoval kýbl ovčích hovínek. :-D

Ale používám je i běžně v praxi, např. děckám říkám, ať se oblékají / jí / uklízí / cokoliv.... rychleji, aby je nepředbíhaly nehybné předměty.

Mamka, když šla tuhle k lékaři, tak jsem jí nabídla, aby si sáhla na nohu toho anděla pro štěstí. :-D Když já jdu k zubaři, sahám si na zub anděla (hypoteticky ;)).

A tak bych moha pokračovat do nekonečna, až do jiné dimenze. ;-D

na příspěvěk reagoval PKD

lukasK1995

lukasK1995 (hodnocení, recenze)

tak co odbornici oplati sa do toho investovat 150korun ? mam taky zly pocit ze to budu len lacne lakacky darmo hereditary ma rozmaznalo

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Nevka

Právě naopak. A2 je o 100% lepší (dle mého),než 1. Ale jsem tady v totální menšině. Takže to musíš vyzkoušet sám a hl.,se nikoho neptat,páč...pokud bych se řídil zdejšími ´´znalci´´,tak bych přišel o můj 2.nejoblíbenější film z C.universe. Asi tak.

na příspěvěk reagoval Nevka

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

PKD

Už jsem to možná někde rozepisoval, ale u mě se horrory dělí na dvě části. Démoni, poltergeisti a potvory, které prostě nemůžeš vidět, nebo jde o někoho posedlého. To je první skupina, kterou já nemusím, protože si to dokážu představit z různých náznaků všude kolem mě. Prostě ono těžko pojmenovatelné a popsané zlo. Člověk se nejvíce bojí toho, co nedokáže identifikovat.

 

Potom jsou tady zabijáci, sérioví vrahové, upíři, vlkodlaci a další, kteří mi naopak problém nedělají. Jinak komiksy jsou mimo jiné úplně jiná kapitola. Tam ti to nakreslí, takže je to v pohodě. U Kinga už je to třeba horší, protože to je klasická kníha, kde imaginace jede na plné otáčky.

Idée_fixe

Idée_fixe (hodnocení, recenze)

Nevka

Super, já právě "moc děsivé" horory moc nemusím, resp. některé i jo, ale obecně se prostě nerada co chvíli vyděsím, až si málem cvrknu do gatěk, raději když je to třeba napínavé a má to grády klidně od začátku do konce, takové to chvění, kdy se bojím, odkud co zas přijde, a ono třeba ani nemusí, jen jde o ten pocit, a vlastně ani nemusím mít vyloženě strach, ale zaujme mě originální děj, příp. další aspekty jako např. hudba, kamera....

Související novinky

Annabelle se vrátí

Annabelle se vrátí

29.04.2018

Svět momentálně oslavuje propojený filmový vesmír od Marvelu, který čítá už 19 filmů. Jak asi víte, většině konkurenčních pokusů se příliš nedaří. Pokud byste ale hledali největší výjimku, dostanete… (více)

V zajetí démonů potřetí

V zajetí démonů potřetí

27.06.2017

Alfou a omegou dnešního Hollywoodu jsou propojené filmové vesmíry. U Star Wars nebo Marvelu šlapou na jedničku, jinde se více či méně klopýtá. Naposledy se trochu spálil vesmír s klasickými monstry,… (více)

Reklama

Reklama