poster

3:15 zemřeš

 • Česko

  Horor v Amityville

 • USA

  The Amityville Horror

 • Slovensko

  3:15 zomrieš!

 • Velká Británie

  The Amityville Horror

Horor / Thriller / Drama / Mysteriózní

USA, 2005, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • AllShallFall
  ***

  Je možné že se to zdá jenom mě, nebo více lidem? Všechny ty nové americké horory jsou na jedno kopyto. Vždycky se jedná o nějakou temnou sílu, která se vzala bůh ví kde. Téměř vše se odehrává v hrůzostrašných domech, kde straší zavražděné děti. No já si nemůžu pomoc, ale to je pořád dokola. A ještě abych nezapomněl..... Musí to být dohnané efekty a lekačkami. No prostě se jedná o standartní horor. Průměr. Ani dobré, ani zlé.(23.9.2010)

 • gogo76
  ***

  Na pozretie fajn,horory mám rád,hlavne tie ktoré mi dokážu nahnať strach,alebo aspoň priklincujú do sedačky.Tomuto sa to veľmi nepodarilo aj keď som to pozeral v noci.Strašne veľa flashbekov,rýchly strih ,samé vidiny...myslím že niekedy je menej viac.Tých duchárskych horrorov je už veľa,chcelo by to niečo originálne.Odporúčam radšej STRACH V PRIAMOM PRENOSE.50%.(11.2.2009)

 • Mahalik
  ***

  Ze začátku jsem si myslel, že konečně někdo natočil pořádnej horor. Ovšem druhá polovina filmu už trochu ubírá na tempu a ke konci je vám vlastně úplně jedno jak všichni dopadnou. Jsou ale scény ze kterých se mi postavily chlupy až na prdeli. A to když ty malý haranti zavřou chůvu do skříně a ona se nemůže dostat ven. A druhá přímo skvostná scéna, když malá DeFeová vyleze na střechu baráku a mává rodičům. Když jsem si přečetl článek o Amityvillu, nemohl jsem tejden spát. Po shlédnutí tohohle snímku jsem už však usínal beze strachu.(2.2.2007)

 • castor
  ****

  Tož hodně depresivní kus!! A pro poslední dobou zklamaného fanouška hororů velké překvapení.. Přiznám se, že od dob Wese Cravena v polovině 90. let, jsem se takhle nebál a nelekal!! Temná síla vedla k děsivému masakru v domě na adrese Ocean Avenue 112, Amityville na Long Islandu, kam se po letech nastěhovala mladá rodinka. Začalo to jen divnými pocity, přerostlo v agresivní hru s démony. A alespoň pro mě všechno dokonale fungovalo. Ústřední duo je překvapivě příjemné, zvuk děsivý, kamera a střih působivá. Není se čemu divit, tvůrce je bývalý klipař a reklamní režisér. Ale tenhle remake, za jehož produkcí stojí i Michael Bay, stojí za Váš čas!!(1.3.2006)

 • Shit
  ***

  Začátek slušnej, ale pak už to bylo horší a horší a ani lekačky za moc nestály. Děj je od začátku, kdy ukážou co se stalo jasnej, takže žádný moc velký překvapení se nekoná a konec trošku napínej je, ale ten happyend se tam jaksi nehodil a taky by bylo mnohem lepší, kdyby tam někdo zemřel vprůběhu filmu, ale nic takovýho se nekonalo a jen pár dobrých scén tenhle horor zachránilo od horšího hodnoceníj(3.12.2005)

 • - Když se Kathy (Melissa George) ívá do počítače v knihovně, je vidět, že počítač je moderní. Odpovídá spíše dnešní technice, než elektronice v roce 1975. (topesto)

 • - Snímek vyhrál cenu Golden Trailer v kategorii Nejlepší horor. Další cenu si odnesl Ryan Reynolds z Teen Choice Awards za Nejlepší strašidelnou scénu. (imro)

 • - Melissa George (Kathy) v jednom rozhovore uviedla, že počas natáčania filmu sa jej naozaj stávali nevysvetliteľné a nadpozemské veci. Zažívala skutočný horor a strach vo filme z jej strany nebol hraný, ale reálny. (misterz)