poster

3:15 zemřeš

 • USA

  The Amityville Horror

 • Slovensko

  3:15 zomrieš!

 • Velká Británie

  The Amityville Horror

Horor / Thriller / Drama / Mysteriózní

USA, 2005, 90 min

Režie:

Andrew Douglas

Předloha:

Jay Anson (kniha)

Scénář:

Scott Kosar, Sandor Stern (původní scénář)
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • becki_tu
  ***

  Už to tak vypadá, že pomalu začínám přicházet na chuť béčkovým filmům z produkční stáje Michaela Baye. Klasické žánrové téma strašidelného (potažmo strašícího) domu je sice hodně profláklé, ale pořád umí slušně pocuchat nervy, ať se vám to líbí nebo ne. Originalitu ani invenci tady ale nehledejte. 3:15 je slušně naaranžovaná hororová jednohubka, která má ideální stopáž, sympatické herce a nepříjemně mrazivý námět založený na skutečných událostech.(6.12.2008)

 • Adrian
  **

  Rámcovaním v úvode a závere pristupuje remake k svojmu originálu rovnako ako Nispelov The Texas Chainsaw masacre k svojmu Hooperovmu predobrazu. Oproti nemu si podľa mňa ale oveľa lepšie vedie v budovaní atmosféry ako aj v ústrednom hereckom podaní Ryana Reynoldsa. Žiaľ škoda, že v celku to už nie je tak konzistentné ako v jednotlivých sekvenciách. Badateľné to je hlavne v poslednej dvadsaťminútovke - je síce najakčnejšia, ale to práve paradoxne filmu najviac ubližuje.(13.5.2005)

 • Ruut
  *

  Další ze záplavy předigitalizovaných sraček. On za moc nestal už původní Amytiville Horror. Ale tohle je hnus. Hromada kamerových filtrů, videoklipový střih, cool look všeho, spousta trapných keců. Nic z toho samozřejmě nedokáže zakrýt prázdnotu snímku. Jako třešnička na dort tu máme příšerné finále bez jakékoliv gradace a s odfláknutým koncem. Možná celkem hezká oddechovka pro náctileté. Pro hororové fanoušky ztráta času.(10.6.2007)

 • Djkoma
  **

  Celkem jednoduché schéma příběhu. Rodina v domě, jednomu ze členů hlasy řeknou at všechny zabije a on to udělá. Po pár letech se do tohoto domu přistěhuje další rodina a vše začíná znovu... a vše skončí stejně? :-) to uvidíte. Možná je škoda, že konec filmu je trochu už v médiích a nápisem"Podle skutečné události" dost odhadnutelný. Přesto tento nápis možná způsobí v kdekom trochu obavy typu "...se fakt stalo? se může stát i nám!". Ryan Reynolds upřímně překvapil a hraje lépe než v Blade Trinity. Ostatní neřešim, protože je povětšinou neznám. Český název je odvozen od času, kdy se probouzejí hlasy a začíná se dít ty nejhorší špatné věci. jak už to tak bývá, ten kdo tyto názvy tvoří je jistě lehce chorý...(19.8.2005)

 • flanker.27
  *

  Mnohem víc než samostatný film to připomínalo takovou pracovní demonstraci nejklasičtějších postupů při natáčení filmů se strašidelným domem. Jestli si u nějakého filmu můžete odškrtávat v seznamu očekávaných scén, je to tady (je jich asi 315). Taky asi tak 315 filmů, ze kterých nový The Amityville Horror čerpá a asi 315 důvodů, proč tenhle film nevidět (i když za distribuční název tvůrci nemůžou). Tak například logika. Proč George ten šeptající krb vlastně poslouchá? Snad jen postava Melissy George (doslova postava, ne charakter) přitáhnou pozornost. Jinak naprosto nenapínavá hloupá nuda.(15.6.2008)

 • - David Lutz tvrdil, že jeho nevlastný otec, George Lutz, sa zaujímal o satanizmus a mágiu. Skeptici nevysvetliteľné udalosti, ktoré sa stali v dome, pripisujú práve tomu, že si tie udalosti len namýšľal, pretože to chcel zažiť na vlastnej koži. Zaujímavosťou však je, že on aj jeho manželka prešli detektorom lži. (Karush)

 • - Tento film je natočen podle skutečné události, která se stala v roce 1974 v New Yorku na Long Island. (veverčák)

 • - Producenti, mezi jinými také Michael Bay a jeho Platinum Dunes, investovali do hororového remaku 18 milionů, a během prvních třech dnů (15. – 17. 4. 2005) promítání v USA se jim vrátilo 23,5 mil. dolarů. Celkový výdělek se vyšplhal na něco přes 64 milionů. (imro)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace