poster

3:15 zemřeš

 • USA

  The Amityville Horror

 • Slovensko

  3:15 zomrieš!

 • Velká Británie

  The Amityville Horror

Horor / Thriller / Drama / Mysteriózní

USA, 2005, 90 min

Režie:

Andrew Douglas

Předloha:

Jay Anson (kniha)

Scénář:

Scott Kosar, Sandor Stern (původní scénář)
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hal_Moore
  ****

  Když zapomenu na fakt, že jde o příběh podle skutečné události, tak jde o slušný horor. U sekvencí zobrazující rodinnou pohodu jsem spokojeně relaxoval, u temných sekvencí zase spokojeně vrněl. Film nepostrádá napětí, čemuž dopomáhá správně zvolená hudba. Film není úplně dokonalý - obsahuje trochu nudné scény, hlavně ty, kde se nic neděje, jenom kecá. A konec se pomalu táhne, proč prostě nerozbili okno a neutekli skrz něj? A proč běželi po střeše stále výš místo toho aby jen skočili z nižších okrajů? Ale stejně, fantastická atmosféra dává zapomenout na tyto menší nelogičnosti a i já se párkrát načapal, jak na mě úspěšně působí lekací scény (možná to bylo tím, že za mnou seděly dvě stále ječící dívky, mohlo jim být tak 13).(11.9.2005)

 • LaciLC
  ***

  Solídne zrežírovaný "domový" horor s niekoľkými slušnými ľakačkami. Občas však nudí, ale väčšou chybou bolo podľa mňa obsadenie. Bolo vidieť, že sa Reynolds naozaj snažil, no jeho výkon mi nijako nesedel a podobne to bolo aj s ostatnými hercami. Neviem, možno som tu jediný, komu sa to tak zdalo, ale je to proste môj názor a za ním si stojím. Ostatné je vo filme v poriadku, osobitne sa vydarila napr. hudba.(2.6.2007)

 • TheRaven
  **

  Jelikož jsem měl včera možnost vidět film Horor v Amityville z roku 1979, usoudil jsem, že by nebylo marné podívat se i na jeho, o téměř tři desetiletí, mladšího bratříčka, respektive remake. Tento film je vystavěn na úplně jiném základu, už zde není pomalé budování atmosféry, ale vsazeno je na poslední dobou velmi často využívané „tuctové lekačky“. Díky kratší stopáži je i děj koncentrovanější a některé detaily mírně obměněné. Smutné je i to, že některé scény jsou tak trochu vykrádačkou z jiných, v poslední době populárních hororů. Ale abych nebyl tak negativní, některé scény byly velmi povedené a díky nim stojí film za povšimnutí. Přesto však doporučuji „starý“ Amityville.(13.10.2008)

 • novoten
  *

  Pitomost na n-tou, kde jediná sympatická postava začne postupem času přecházet na temnou stranu a v té chvíli tak končí veškeré soucítění s rodinou. Naštěstí se divák v Amityville nestačí ani pořádně ohřát a už přijde finále a tím i vysvobození. Výsledek horší než ubohý Texas Chainsaw Massacre. Horrorové dno občas problikne i v áčkové produkci.(19.2.2006)

 • mzss1
  **

  Slaboučký horor. Pár lekacích prvků zde najdeme. I poměrně slušný příběh. Ale to zbytek už za moc nestojí. Někdy je film i dost táhlý. Herecké obsazení zaujme. Hudba průměr. Nějak tomuhle filmu nemůžu přijít na chut. Horory hodnotím přísně, musí mít opravdu dobrou atmosféru, lekcaí prvky, krev, strach atd .. to tenhle film nabízel tohle možná, ale v mnohem nižším provedení. Takže podprůměr pouze. Hodnotím na 37% = **(27.11.2012)

 • - Scénárista nové verze Amityvillu debutoval na filmovém plátně dva roky před uvedením 3:15 zemřeš, další předělávkou – Texaský masakr motorovou pilou. (imro)

 • - Ryan Reynolds si schválně od "svých" filmových dětí udržoval značný odstup, dokonce do té míry, že si děti často ostatním stěžovaly, že je Ryan nemá rád. Udělal to proto, aby pak pro něj byla snazší psychická proměna jeho postavy. (akisha)

 • - Když se Kathy (Melissa George) ívá do počítače v knihovně, je vidět, že počítač je moderní. Odpovídá spíše dnešní technice, než elektronice v roce 1975. (topesto)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace