Smrtící nenávist 3

• USA The Grudge 3
všechny plakáty

Jake, který přežil masakr děsivé Kayako a Toshia, je znovu vystaven mučivým vizím. Skončí v nemocnici, kde se o jeho případ zajímá Dr. Sullivanová. Postupně zjišuje, že Jakeovy strašidelné historky jsou pravdivé. Jeho jedinou nadějí se zdá tajuplná Japonka, která by možná mohla umlčet duchy navždy... pokud její plán nezničí všechny! (oficiální text distributora)

lusa odpad!

Mno, ani som nevedela, či sa smiať alebo to rovno vypnúť. Tie plastelínové figúrky ako Kayako a Toshio boli ozaj k pobaveniu. ()

solaco

Nič som od toho nečakal a tak môžem povedať, že som spokojný. Iste, kvalitu jednotky a ani pôvodnej Ju-on to nedosahuje, ale svojím spôsobom to dosahuje hororový štandard. Keď si k tomu pridám ešte fakt, že film putoval rovno na dvd, takže rozpočet a aj Bulharské mená v titulkoch nasvedčujú, že peniažkov bolo pomenej. Na príjemné nočné strašenie to postačí. http://strasidelnyblog.blogspot.com/ ()

Luki.V

Nejlepší herci, nejzajímavější příběh a kupodivu nejlépe zvládnuté pokračování ze série amerických JuOnů. Po celkem sterilní dvoje příjemné překvapení. ()

Pharlap

Nelze hodnotit lépe, neboť předvídatelnost.. přímočarost.. a plytkost děje, naprosto nelogické chování postav.... je až do očí bijící.. jediné proč jsem dal dvě hvězdy je, že postava Kayako, je doopravdy děsivá, její plížení..sekané pohyby.. a takový divný hrdelní zvuk.. hrrrrrrgrrrrrr... hustý.. měl jsem docela problémy následující večer usnout.. ()

Boudyy

Ach jo. Jednou u toho není Schimizu a už jde o podprůměr. Minulý film si o podprůměrné hodnocení koledoval, avšak právě díky režii japonského "otce" Kayako se film zvedl z průměru. Trojka je však jiná. Úvod s Jakem je zbytečný a je tam pouze proto, aby tam byl. Atmosféra je i oproti dvojce velmi slabá a sestra Kayako, která může vše vyřešit, dokonce to tak i vypadá, nevyřeší nic a sama je na konci filmu zabita a víte kým? No přece Kayako. Dal bych dvě, ale protože mám se sérií slitování přihazuju jednu navíc, i když si to film asi nezaslouží. ()

Pitryx

Stupidní „navazovačka“ v úvodu. Tak jsem si říkal, jednoho děcka bychom se v hororu zbavili, ale ouha, vzápětí se objevuje další, o co hůř je to holka a co nejhůře, je to astmatička. Pak už se jen opakuje stále dokola to, co už bylo předtím. Tak tedy nic nového, můžeme se „těšit“ na dalších dvacet pokračování. Někdy jsem už film z nudy přejížděl. Takže lze jen pochválit oněch pár efektů, ale už ohleděných. 201206218714/9030++++++++++++++++++ Vcelku souhlasím s mým starším komentářem, ale tu dvacítku bych přeci jen dal. Když to sečtu, plus ten závěr, tak to vyjde. Jinak však trvám na to, že to bylo stále dokola totéž. Mimochodem, jen pro pobavení, v tomto díle počeštili jména rodiny Saeki takto. Matka, předtím Kyoki nebo Kaoki jako Kagiako a jednou dokonce jako Kayaking. Otec původně Takeo je Takei a syn zůstal jako předtím, tedy Toshio.       20200507 ()

Brano odpad!

Tak toto bol jeden z najstupídnejších" hororov", aký som kedy videl. Ten bledý mačací bambusák, s tou ženskou s parkinsonom ma skôr bavili, ako strašili. Nulová atmosféra, nulový príbeh a nulové herecké výkony. Neviem začo by som mal dať aspoň 1*? Ako horor sa to brať nemôže, pretože je to skôr komické a ako thriller málo napínavé a skôr nudné. A milujem niektoré scény, keď ľudí "napadla" Kayako, ktorá sa ledva plazila po zemi a tí hlupáci nieže by začali pred ňou utekať, ale oni si sadnú na zem a po riti sa plazia a škrečia ako zmyslov zbavený. Toto bolo aj v predchádzajúcich časti. Logika tomuto filmu zjavne tiež dosť chýbala. Celkovo ak by som mal ohodnotiť Grudge, tak je to jeden z najväčších odpadov čo som kedy videl. Tie japonské tiež za nič nestáli. /15%/ ()

Miloško

Tento dieľ úspešneho duchárskeho príbehu od skvelého Shimizu už vyznieva smiešne.Hlavne tým,že to natočili američania,ktorí by si už mohli odpustiť opakovať točiť remaky,ale hlavne nudným nezmyselným príbehom,nad ktorým,som sa viac krát pousmieval.Veď konanie postáv bolo až na neuverenie nelogické,a aj tých lakačiek tu bolo málo. 3/10 ()

honzic

Trocha napětí, hezké hororové záběry zpočátku, konec však odfláknutý, jinak děj, herecké výkony, logika, přehlednost a scénář docela bída. Dalo se z toho vytěžit mnohem více. Takhle to vypadalo, jako by část filmu nesouvisela s tou druhou hororovou, herci se chovali naprosto nepřirozeně a neadekvátně situaci, přitom stačilo tak málo. Hodnocení: 35 % ()

Cechyno4

Už je to celé ohrané. Ten duch, způsob jakým zabíjí i jak se zjevuje. Lekačky předvídatelné. Pořád to stejné. Chtělo by to něco nového. Jedna hvězdička snad jen proto, že to je duchařina. Ty já miluju, ale jak píšů ohraná písnička a slabota. ()

moviefan4

Celé zle, žiadna hrôza a žiadna atmosféra. No iba tých posledních 20 minút viac nie. Za tých 20 min dávam tu 1*. Dosť som ostal sklamaný ked som to dopozeral. Oproti legendárnej jednotke ktorú som videl asi 100 krát a vždy som sa pri nej bál tu to tak nebolo. Pozeral som to s nudním vyrazom na tvári a zo sklamaním na srdci. Hnusné a nepozeratelné! NIKDY VIACEJ!!! ()

blondboss

Po dvoch vydarených remakoch tentoraz Amíci stúpli do poriadneho hovienka. Atmosfericky to bolo síce podobne nastavené ako v predošlých dieloch, ale inak je to všetko. Menej sympatické postavy, efekty a masky hádam ešte otrasnejšie ako v tých japonských verziách a dejovo to už bol fakt len výplach toho, čo tu už mnohokrát bolo. Tento diel sa už asi nemal točiť. 30 % ()

HanzoBureshi

Tenhle díl to dodělal a díky tomu je celá remake-trilogie jeden hloupý omyl. Není tu žádná dobrá postava, možná jen ta malá holka měla nějaký talent. Ju-On sága byla pro mě perfektní díky ikonickému domu, který tu samozřejmě není. Také byla perfektní díky anachronickém pořadí, to tu samozřejmě také není, ani Takako Fudzi kromě flashbacků tu radši nebyla a já se ptám, co to je? Ani žádné perfektní přepadení. Možná opravdu jen ty flashbacky na rodinu Saeki bylo opravdu to jediné dobré. Možná bych napočítal i 2 lekavé scény. Jsem opravdu velký fanoušek Ju-On franšízy, ale tohle je prostě PARODIE, která už neví co kam. Vždyť nám tu představí i sestru Kayako, na kterou se ukážou flashbacky, ve kterých se ani neobjeví . Možná filmu dávám více, než si zaslouží. Mé hodnocení: 3/10 ()

OsuDNR

mám rád The Grudge a Ju-on...ale po jednotke a dvojke ...sa dalo cakat ze trojka nijak neprekvapi a tak to aj bolo.Duch Kayako...dala dole az moc ludi...maly vrestiaci Toshio mi prisiel lepsi ked bol v jednotke mensi.Pohyby ktore predvadzala Kayako mi skor pripadali komicke ako hororove...Nema to tu pravu atmosferu...pricom po zhliadnuti jednotky som radsej nesiel celu noc na WC.Opakujuce sa sceny..nic pri com by mi zastal dych..po jednotke a dvojke nemile prekvapenie.** ()

brasek odpad!

Vôbec som sa nebavil... len trápna nuda. Už by mali prestať niektorí autori žiť so slávy čias minulých. To sa dožijeme toho, že spomínate na ten film pred 20. rokmi to bola pecka a teraz uvedieme 25 pokračovanie! ()

veverysiak

Bol by to celkom podarený činžák, keby sme to už všetci nepoznali, vápenkári sa nám zatúlali trochu ďalej, aby naháňali strach a lámali koštiale americkým nešťastníkom, lenže bez dostatočnej invencie, nestačí len zmeniť lokál, ale aj repertoár, takže 40%. ()

MFZB

Už už to vyzeralo tak, že toto bude finálny diel aj keď dalo sa predpokladať, že ten koniec bude taký aký bol, proste neurazilo by ma keby, že zbúchajú ešte dáky štvrtý diel. V rámci tejto americkej verzie najslabší diel ale rozhodne to nebolo zlé a na to, že to bol video film, tak to bola ešte celkom slušná podívaná a navyše aj celkom strašidelná. Neni to nejaké objektívne hodnotenie, pretože som nevidel nič z tejto série na japonský spôsob (z princípu nepozerám tieto šikmooké filmy) ale myslím si, že dalo by sa ešte pokračovať v duchu video filmov. ()