Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Filmový příběh o populárním superhrdinovi ze stáje DC Comics odhaluje původ Arthura Curryho (Jason Momoa), napůl člověka, napůl obyvatele bájné Atlantidy, kterého jeho životní cesta přiměje čelit pravdě nejen o tom, kým ve skutečnosti je, ale zároveň prověří, zdali je hoden stát se tím, pro co byl zrozen… králem. (Vertical Entertainment)

Diskuze

Příspěvek byl smazán administrátorem.

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Aha,takže dnes je den angličtiny? No,mě to neva. :D

Příspěvek byl smazán administrátorem.

dosty43

dosty43 (hodnocení, recenze)

Need to clarify something because obviously people read one tweet and freak out without reading the whole story #Aquaman ’s comparisons to #MCU phase 1 is about the formula, Bright, colorful, adventurous, funny, it’s by no means bad but very different from the other DCEU films.

100% and the 3rd act maybe the most comic bookie thing ever in a DCEU movie and will make #Aquaman fans squeal.

na příspěvěk reagoval PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Ratemus

Tak,já jsem byl vždy přesvědčen,že Snyder s Karou nezamýšlel nikdy nic. Krom toho c.prequelu k MofS. Leč...doufal jsem ,ale to je už dávno jedno. Teď se budu soustředit na new wave. 

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

PKD

No myslím že takhle to Snyder nezamýšlel takže teď už může být jasný snad všem že jeho vize je prostě pod drnem a maximálně ve vlhkých snech fanoušků

na příspěvěk reagoval PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Ratemus

Tak je to dobrá zpráva,ale zároveň ne,páč (i když pochopitelně) straním Kaře,tak MofS 2 s ní a pak její solovka...by dávalo větší smysl,ale to už je teď hádám jedno,když jsou zřejmě plány takové. Škoda,že se tam Kal neobjeví. On a Shazam měli vždycky dobré a zajímavé interakce. Jak animačně,tak comicsově.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Ale měl by. V tom je the best.:) Mě to tedy tak moc neva,jen mám obavu,aby k tomu tzv.nepřičuchl už na furt. Pokud si čas od času zaskočí do jiného žánru...fajn,ale ne aby z toho byla tradice. To nechci.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Vecernicek

Přece může točit pořád to samé, navíc teď vládnou komiksové filmy a pro Wana je to výzva....však na to koukat nemusíš, neboj další film bude jistě pro tebe

Vecernicek

Vecernicek (hodnocení, recenze)

Může mi někdo vysvětlit proč Wan točí takové patlaniny mořské víly ve středních letech pro dospělé a do toho jsou zamíchaní vetřelci a roboti a samozřejmě bohové? To nemůže natočit spíš nějaký pořádný horor jako v zajetí démonů 1 ?

na příspěvěk reagoval Ratemus, Ratemus, PKD

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Kodousek

Kodousek (hodnocení, recenze)

Po zklamání, které mi přinesly Justice League a WW, pevně věřím, tohle bude nejlepší DCU.

na příspěvěk reagoval tomas.malo

Související novinky

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

17.12.2023

Už za pár dnů do kin po celém světě vstoupí nejnovější snímek studia Warner Bros. a pokračování miliardového hitu Aquaman z roku 2018, komiksovka Aquaman a ztracené království. Film režiséra Jamese… (více)

Gunn začíná čistku DC filmů

Gunn začíná čistku DC filmů

08.12.2022

James Gunn a producent Peter Safran byli nedávno vybráni jako noví šéfové rebrandovaného DC Studios pod studiem Warner Bros. Discovery a jeho ředitelem Davidem Zaslavem. Gunn, který před pár dny… (více)

Studio Warner Bros. chce být druhým Disney

Studio Warner Bros. chce být druhým Disney

04.06.2022

Nový šéf společnosti Warner Bros. Discovery David Zaslav už nějaký ten pátek pracuje na zásadních změnách, kterými by chtěl přispět k nové éře nejen na poli filmů, ale i seriálů, her, a celkově… (více)

Reklama

Reklama