Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Filmový příběh o populárním superhrdinovi ze stáje DC Comics odhaluje původ Arthura Curryho (Jason Momoa), napůl člověka, napůl obyvatele bájné Atlantidy, kterého jeho životní cesta přiměje čelit pravdě nejen o tom, kým ve skutečnosti je, ale zároveň prověří, zdali je hoden stát se tím, pro co byl zrozen… králem. (Vertical Entertainment)

Diskuze

Kodousek

Kodousek (hodnocení, recenze)

Ratemus

Jo maj strach aha 👍 moje dcera by jim to vysvětlila, když budou hulit, budou mít křipku a nepřijde Ježíšek 😂 jdu něco dělat tak zatím

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Kodousek

Přesně a že fanoušci Marvelu mají strach...no debilita a ještě idiot nadává na mcu a přitom hodnotí filmy mcu pozitivně, sedmi filmům 5 hvězd a šesti čtyři hvězdy...ale chápu, děti potřebují patřit do nějaké skupiny. Jak ale říkám i fanouškům dc jsou pro smích

na příspěvěk reagoval Kodousek

Kodousek

Kodousek (hodnocení, recenze)

Ratemus

Jo však člověk přečte 4 strany a nic se nedozví jenom jak 3 lidi píšou pořád totéž: Marvel to je svinstvo a Marvelaci jsou svině a zavidej tu temnotu a osudovost teda prej.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Kodousek

Naštěstí vždy Kent prijde, vyblije se a zase zmizí...ale mrkni pár stran dozadu na ty jevy výjevy... Myman man naštěstí s hrdymarvelakem taky chudi sporadicky ale když přijdou tak celá diskuze jde do hajzlu

na příspěvěk reagoval Kodousek, Clark_Kent

Kodousek

Kodousek (hodnocení, recenze)

Ratemus

No Kent tu byl chvilku a moc nám toho neřekl a dřevěný muž tu nebyl ne - aka nebyli jsme poučeni jak máme mluvit s rybami 😂

na příspěvěk reagoval Ratemus

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

 žádná válka nikdy nebyla a ani neni, to jenom pár pomatenců, si myslí že bojuje s konkurenčním komiksovým/filmovým studiem. A jak už sem psal, asi milionkrát, takže po milionté prvé, mám rád DC, mám rád Marvel, mám rád mangu, mám rád Dark Horse, mám rád všechna nakladatelství, co zprostředkovávají komiks, všech jeho formách a podobách. Má s tím nějaký hňup, problém ? 

na příspěvěk reagoval CarnTheNunya

CarnTheNunya

CarnTheNunya (hodnocení, recenze)

Až bude duben, tak snad skončí tahle Marvel vs DC válka, protože by mohlo přijít ještě něco lepšího čemu se říká Hellboy.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Hele já jsem metalista...by mě zajímalo co je to to temné... Hele sedm filmů pěti hvězdami a šest filmů čtyřmi..to je jeho hodnocení...skutečně kokotu král, akorát Kent je mu konkurencí

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Související novinky

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

17.12.2023

Už za pár dnů do kin po celém světě vstoupí nejnovější snímek studia Warner Bros. a pokračování miliardového hitu Aquaman z roku 2018, komiksovka Aquaman a ztracené království. Film režiséra Jamese… (více)

Gunn začíná čistku DC filmů

Gunn začíná čistku DC filmů

08.12.2022

James Gunn a producent Peter Safran byli nedávno vybráni jako noví šéfové rebrandovaného DC Studios pod studiem Warner Bros. Discovery a jeho ředitelem Davidem Zaslavem. Gunn, který před pár dny… (více)

Studio Warner Bros. chce být druhým Disney

Studio Warner Bros. chce být druhým Disney

04.06.2022

Nový šéf společnosti Warner Bros. Discovery David Zaslav už nějaký ten pátek pracuje na zásadních změnách, kterými by chtěl přispět k nové éře nejen na poli filmů, ale i seriálů, her, a celkově… (více)

Reklama

Reklama