Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Filmový příběh o populárním superhrdinovi ze stáje DC Comics odhaluje původ Arthura Curryho (Jason Momoa), napůl člověka, napůl obyvatele bájné Atlantidy, kterého jeho životní cesta přiměje čelit pravdě nejen o tom, kým ve skutečnosti je, ale zároveň prověří, zdali je hoden stát se tím, pro co byl zrozen… králem. (Vertical Entertainment)

Diskuze

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Clark_Kent

Promiň ale na telefonu je tvůj příspěvek nějak dlouhý takže jsem jo tak nějak po dvou řádcích ignoroval..hlavně mě to ani nezajímá, řešíš věci co mně jsou u prdele ale jak říkám jistě si na pískovišti najdeš příznivce...

na příspěvěk reagoval Clark_Kent

Clark_Kent

Clark_Kent (hodnocení, recenze)

Ratemus

Zdravím patrona RATEMUSE- Není vůbec na škodu bejt uvolněný, disko pomáhá to je fakt. Nejsem tak denně, to jsem třeba v tělocvičně zase. Jinak nevím co mají společnýho děti s diskuzí? No zahlásím se včas neboj se, určitě u Avatar: The Way of Water. Vlastně i dřív, poněvadž Aquaman už všechny ty marvel hejtry silně dotahuje a pak komplet spláchne dolů do kanalizace. Mary Poppins se nechytá ani netahá. Pěkný vánoce chlapče

na příspěvěk reagoval Ratemus

LizianShaw

LizianShaw (hodnocení, recenze)

Připomínalo mi to víc Transformers než Aquamana z komiksu. Tohle není zrovna pěkný poslední kinový zážitek roku 2018. :(

Uživatel LizianShaw smazal svůj příspěvek.

Proste..Jana

Proste..Jana (hodnocení, recenze)

Z filmu jsem jednoznačně nadšená a nepopírám, že na tom má lví podíl přítomnost Jasona :-)

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

"milá Amber byla pod vodou kouzelná a její  krásný šaty s medůzami filmu dávali potřebný vazby a filmařskou chuť"

Ugh, vím si docela přesně představit ty vazby a filmařskou chuť... :D

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Clark_Kent

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Clark_Kent

Co bylo bylo že? Tak hlavně aby že ty zmiňuješ co bylo...jo takhle trvá to věčně, takže až to přijde tak jen protože to říkal Cameron.. jasný, hele tak v tom případě já říkám že jednou bude i Liga spravedlnosti 2, sice tomu nic nenasvědčuje ale jednou možná bude...to je úplně stejné...ale už chápu, jsem asi někde jinde, mně je to jedno, tuhle hru z pískoviště vedeš ty a já ti říkám jen jedno, užij si to dokud nemáš starosti a jsi dítě...já tyhle věci neřeším, sám mám děti a řeším jiné věci, a jestli je něco Marvel nebo Dc a ještě se o tom dožadovat s dětmi, to je to poslední...takže užívej.jiste najdeš někoho pro koho.je to stejně důležité jako pro tebe...a až se vrátíš a diskotéky.kam jsi v patnácti odešel a ještě se nevrátil tak se ohlas

na příspěvěk reagoval CarnTheNunya, Clark_Kent

Clark_Kent

Clark_Kent (hodnocení, recenze)

Ratemus

James Cameron si za tím co řekne stojí a většinou to trvá věčně. To už je neblahý osud marvelu a jiných rádoby snímků bohužel. Už nezmiňuj Jl, BvS ani nic starší bude ti na duši o mnoho lépe. Co bylo bylo a co bude to svítí do budoucna. No nemůžu se dočkat druhého trailer k Shazamovi, prej přichází hned po silvestru, tam smysl pro srandu chybět nebude ani napětí. Pokud vím tak hodnocení je na každý jedincovi jak s ním naloží, ať je dotyčnej snímek jakejkoliv. Upřímně ono když chvíli stichneš a zaposloucháš se dole pod hladinou hned uslyšíš mnoho dobrého  nadějného. Než když posloucháš tady ty spatlaniny co vzduchožrouti ze svých přeplněných hlav vypouštějí. Naděj z kryptonu je tu neustále cítit všude kolem, je to obrovská síla. Děkujeme Warnerovi a především Cameronovi a jeho citu vizionářskému  k příjemně naladěnému Avatara :The Way of Water. Musím povedět, že milá Amber byla pod vodou kouzelná a její  krásný šaty s medůzami filmu dávali potřebný vazby a filmařskou chuť.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Kodousek

Tak ona je celkově pěkná a nestárne prostě a i postava a tak...no však co není dnes může být zítra ale už tu Kent byl mrkni níže, jednou ho zastihneš, teď asi naslouchá rybám

na příspěvěk reagoval Kodousek

Kodousek

Kodousek (hodnocení, recenze)

Ratemus

Nicole využívá botox to je jasný možná i lifting měla tak ona má tvaricku jak broskvicku však neodsuzuji každý kdo má money ať si klidně plastiku udělá, hollywood je neuprosnej a btw zas jsem přišla o ty tři týpky 😂

na příspěvěk reagoval woodsman, higuain, Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Clark_Kent

:-D legenda Cameron něco takového řekl před dvěma lety a od té doby nic nenasvědčuje jeho slovům, ale to jsem ti vypisoval už několikrát a stále překvapivě jsi k tomu nic neřekl...JL byla katastrofa ale stejně jsi dal pět hvězd, sereš si tak trochu do pusy jako tví kolegové z pískoviště....a nemáš pravdu, i mně a plno dalším se na sto procent nelíbí vše od MCU, není tu nikdo tak debilní fanoušek MCU jako jste vy tři fanoušci DCEU se stejným stylem hodnocení a argumentace, kdo takovej tu je, prosím ukaž mi ho...a ted se ptám, definuj mi upocenej, vynucenej, vyšumělej, unuděnej? procukrovanej? proč? v čem je ten cukr jiný než cukr v Aquamanovi, WW, SSq nebo Lize? v čem? ty jsi takový kašpar až to hezký není....ale jasný, na značce ti přece nezáleží, tak jdi radši dál naslouchat rybám a těš se na cukr v Shazamovi, Plastic manovi a Blue Beetlovi a třeba i v SSq 2 a co myslíš, že Harley univerze nebudou komediální filmy? ty nebud ještě vícc trapnej než už jsi

na příspěvěk reagoval Clark_Kent

Clark_Kent

Clark_Kent (hodnocení, recenze)

Ratemus

No  upřímně kdy vidí tuhle silně nedotaženou diskuzi. Vždycky mě nutí to tady trochu oživit, poněvadž to furt slyšíš jen warnerři zesrali celej vesmír a nebo ty už nikdy avengers nepřekonají. Jl byla katastrofa a BvS mělo ze začátku taky dobrý výdělky ale pak??? Začíná vlastně už nenápadně i odsuzovat Aquamana.Takže se vám prakticky nezamlouvá nic jen upocenej a vynucenej, vyšumělej, unuděnej a na cimprcampr procukrovatělej dokonalej vesmír marvel, kde maj všichni jasno a všechno se otáčí jak cukrová vata na tyčce s nedoladěnejma frackama, který si v záloze nadělávaj do trenek s vyšívanejma avengerema na zadní straně. Na to proč z avengers budou lidi znechucený se optej legendy J. Camerona. Už se nemůžu dočkat Avatara :The Way of Water, to bude konečně zase nálož kvalita a hlavně budoucnost. Dej si kafe s karamelem a hned budeš mít o trochu jasnější hlavu.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Související novinky

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

17.12.2023

Už za pár dnů do kin po celém světě vstoupí nejnovější snímek studia Warner Bros. a pokračování miliardového hitu Aquaman z roku 2018, komiksovka Aquaman a ztracené království. Film režiséra Jamese… (více)

Gunn začíná čistku DC filmů

Gunn začíná čistku DC filmů

08.12.2022

James Gunn a producent Peter Safran byli nedávno vybráni jako noví šéfové rebrandovaného DC Studios pod studiem Warner Bros. Discovery a jeho ředitelem Davidem Zaslavem. Gunn, který před pár dny… (více)

Studio Warner Bros. chce být druhým Disney

Studio Warner Bros. chce být druhým Disney

04.06.2022

Nový šéf společnosti Warner Bros. Discovery David Zaslav už nějaký ten pátek pracuje na zásadních změnách, kterými by chtěl přispět k nové éře nejen na poli filmů, ale i seriálů, her, a celkově… (více)

Reklama

Reklama