Reklama

Reklama

Barrandovský videostop

(pořad)
všechny plakáty
Promo
Soutěžní / Zábavný
Česko, 2011, 111x42 min

Režie:

Petr Soukup

Účinkují:

Jan Rosák (moderátor), Halina Pawlowská, Zdeněk Troška, Bohumil Klepl, Jiřina Jirásková, Jaroslava Kretschmerová, Jan Antonín Duchoslav (více)

Obsahy(1)

Nejoblíbenější filmy, legendární herci, režiséři a Jan Rosák - to je staronový zábavný soutěžní pořad.  Vaše nejoblíbenější filmy, legendární herci, Váš důvtip, zábava a nezapomenutelný Jan Rosák... To je nový Videostop! Tři soutěžící se utkají o zajímavé ceny a jejich poradci z řad známých osobností Vás provedou filmovým a televizním nebem, z rukávu vysypou historky z natáčení a jen na Vás je, necháte-li se jimi zmást či dovést ke správné odpovědi k záludným otázkám moderátora Jana Rosáka. (TV Barrandov)

(více)

Videa (1)

Promo

Recenze (75)

Vančura 

všechny recenze uživatele

Rosák je zde stále stejný, jak si ho pamatuju z původního Videostopu (až na ten plnovous), a celkově je to poměrně kultivovaná soutěž (minimálně na české poměry), což je nutné jí přičíst k dobru. Přesto je nutné nalít si čistého vína: oživit z mrtvých legendární TV soutěž a udělat její dokonalý remake (včetně znovuobsazení Rosáka, který za to jistě dostal dobře zaplaceno) není ničím jiným, než bizarním dokladem absence tvůrčí invence v dramaturgii TV Barrandov, která stále více sází svou programovou nabídkou na jistotu a cílí na starší diváky, kterým nabízí neustále přežvykované populární TV pořady, filmy a seriály z dob totáče. Ze vší té provinční omezenosti a "ostalgie" dnešních padesátníků (a starších) po jejich starých zlatých televizních časech - což jsou fenomény, na kterých se chce svézt i tento nový Videostop - je mi blivno. ()

Hanver 

všechny recenze uživatele

Nemohu si pomoct, ale prostě se nechci vracet do doby před rok 1989 a nechci, aby mě tam kdokoli přenášel. Takže se mnou nemůže nikdo počítat, když okopíruje 30 let starý formát pořadu, ale totálně okopíruje a dokonce má i stejného moderátora a jediná změna je v barvě jeho vlasů a vousů. Když jsem to viděl, zhrozil jsem se a udělalo se mi mdlo. Čekal jsem, jestli po skončení nepřijde zpráva o tom, co se událo na 25. sjezdu KSČ. Soutěžící klasicky přitroublí a pár "celebrit" po česku, snažících se je přelstít, měl jsem obavu jestli se vůbec ráno ještě probudím. Soutěž možná není brak, původní myšlenka zřejmě byla dobrá, ale je relikvií své doby a tam měla zůstat. Ještě bych bral totální facelift, ale vracet tohle na obrazovky je jako udělat z Miloše Jakeše předsedu ODS - oživovávní mrtvol, to je nový videostop a to nikdy nikam nevedlo. ()

Reklama

Olík 

všechny recenze uživatele

Barrandovská reinkarnace svého času populárního soutěžního pořadu je…..no, je „fajn“. Fajn, ale není to ono…….a ani to nemůže být ono, Honza Rosák zešedivěl, Karel Čáslavský chybí úplně, doba je jiná, trh je jiný, společnost je jiná, zkrátka všechno už je jinak. Na druhou stranu je dobře, že se tvůrci nevydali rádoby cool cestou většiny současných produktů a snaží se co nejvěrněji držet původního konceptu, díky čemuž na tuzemském televizním trhu působí Barrandovský videostop kultivovaným dojmem uhlazeného strýčka. ()

solver 

všechny recenze uživatele

Opravdu nechápu, kam se vytratila ta atmosféra a napětí. Je to nějaké divně uspěchané; nejvíc mě bere, jak při závěrečných kostkách Rosák dýchá soutěžícímu na záda. Někteří herci-poradci (Brodská) davají jasně najevo, že je to nebaví, ale honorář je ok apod. To, že tam není jenom Čáslavský, by mi nevadilo. Ale on měl tu výhodu, že se mu dalo věřit. Současný arbitr to čte z papíru. Zmizela improvizace pozvaných herců - všechno jede na čas. Tuším, že tam jednou někdo něco zkusil a byl usměrněn :-) Dva bloky reklam v 40 minutách je pak jako rána z milosti! Tyto drobné detaily to posouvají o úroveň níž. ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Souhlasím s tím, že tato nová podoba Videostopu se moc jeho tvůrcům nepovedla. Viděl jsem jen pár dílů, nebavilo mě to a co je horší za některé „soutěžící“ jsem se až styděl – tedy jejich tuposti. Nicméně většina pořadů co převzal Barrandov pod svá křídla, stojí za starou belu. Nic pořádně sami nevymyslí a když už, tak to stojí za hovno… ()

Galerie (13)

Zajímavosti (2)

  • Pořad byl vytvořen se záměrem připomenout výročí 80 let od založení společnosti Barrandov Studio. (max21)
  • Za prvých 17 častí bol honorár Jana Rosáka údajne až pol milióna korún. (Raccoon.city)

Reklama

Reklama