Barrandovský videostop (TV pořad)

Soutěžní / Zábavný

Česko, 2011, 111x42 min

Petr Soukup

Účinkují:

Jan Rosák (mod.), Halina Pawlowská, Zdeněk Troška, Bohumil Klepl, Jiřina Jirásková, Jaroslava Kretschmerová, Antonín Duchoslav, Veronika Freimanová, Pavel Zedníček, Karel Smyczek, Jana Švandová, Tereza Brodská, Jan Kanyza, Dušan Klein, Václav Vorlíček, Jiří Krampol, Petra Černocká, Ondřej Kepka, Juraj Herz, Dagmar Patrasová, Marta Vančurová, Vlastimil Harapes, Jana Šulcová, Ladislav Frej st., Anna Polívková, Ondřej Pavelka, Milan Cieslar, Jiří Vejdělek, Zdeněk Zelenka, Valérie Zawadská, Milan Šteindler, Jiří Svoboda, Oldřich Vlach, Lenka Vlasáková, Jana Paulová, Oldřich Vízner, Dana Batulková, Mahulena Bočanová, Alice Bendová, Jan Čenský, Jan Přeučil, Nina Divíšková, Irena Pavlásková, Marek Vašut, Jitka Asterová, Pavel Soukup, Petr Nikolaev, Květa Fialová, Stanislav Zindulka, Václav Vydra nejml., Viktor Polesný, Jiří Langmajer, Zlata Adamovská, Veronika Žilková, Karel Janák, Oldřich Navrátil, Luba Skořepová, Jiří Helekal, Jan Hřebejk, Martin Dejdar, Ondřej Brousek, Miroslav Vladyka, Vladimír Drha, Jaroslava Obermaierová, Martin Zounar, Dagmar Bláhová, Juraj Jakubisko, Deana Horváthová-Jakubisková, Bára Štěpánová, Pavel Nový, Míra Nosek, Jiřina Bohdalová, Karel Šíp, Josef Alois Náhlovský, Tomáš Vorel st., Lucie Zedníčková, Tomáš Vorel ml., Hynek Bočan, Simona Postlerová, Ivan Vyskočil, Petr Jákl, Zdeněk Srstka, F. A. Brabec, Marián Labuda st., Chantal Poullain-Polívková, Jan Kačer, Ota Jirák, Jana Synková, Petr Vacek, Vladimír Morávek, Kateřina Holánová, Jan Budař, Pavla Tomicová, Uršula Kluková, Miroslav Donutil, Iva Hüttnerová, Lubomír Lipský st., Taťjana Medvecká, Martin Kratochvíl, Helga Čočková, Antonín Hausknecht, Zdeněk Dvořáček, Rudolf Bok, Jana Boušková, Arnošt Goldflam, Danica Jurčová, Jan Lukeš, Lenka Kodešová-Skopalová, Dana Syslová, Vladimír Brabec, Gabriela Vránová, Martin Kotík, Světlana Nálepková, Petr Martinák, Miriam Kantorková, Václav Postránecký, Pavel Trávníček, Michaela Kuklová, Václav Upír Krejčí, Dana Morávková, Josef Polášek, Tomáš Matonoha, Antonín Procházka, Miloslav Šmídmajer, Jana Doleželová, Zdenek Merta, Ljuba Krbová, Jiří Chlumský, Tomáš Hanák, Hana Vagnerová, Marek Taclík, Jan Cimický, Veronika Gajerová, Marcel Vašinka, Petra Nesvačilová, Eduard Hrubeš, Rudolf Jelínek, Magdalena Reifová, Michael Dymek, Iva Pazderková, Beata Greneche, Michal David, Eva Čížkovská, Rudolf Hrušínský nejml., Olga Lounová, Marek Epstein, Petr Novotný, Dan Přibáň, Miroslav Kopečný, Veronika Jeníková, Roman Skamene, Ondřej Neff, Nela Boudová, Mojmír Maděrič, Ilona Svobodová, Josef Dvořák, Markéta Hrubešová, Matěj Hádek, Michal Pavlata, Václav Hybš, Eva Pilarová, Karel Štědrý, Yvonne Přenosilová, Martin Dolenský, Veronika Khek Kubařová, Martin Šesták, Simona Stašová, Jakub Kohák, Vladimír Čech ml., Antonín Panenka, Karol Polák, Josef Carda, Marie Poledňáková, Sandra Pogodová, Radoslav Brzobohatý, Ondřej Gregor Brzobohatý, Hana Gregorová, Petr Oliva, Hana Buštíková, Laďa Kerndl, Stanislav Hložek, Roman Vojtek, Monika Absolonová, Roman Šebrle, Vanda Hybnerová, Vítězslav Jandák, Tomáš Töpfer, Jan Prušinovský, Leoš Noha, David Novotný, Pavel Kikinčuk, Radim Uzel, Kateřina Kornová, Tomáš Krejčí, Filip Cíl, Tereza Tobiášová, Michal Zelenka, Juraj Šajmovič, Jitka Ježková, Klára Jandová, Jaroslav Sypal, Jan Hraběta, Jitka Schneiderová, Yvetta Blanarovičová, Ivana Korolová, Kamila Magálová, Ivo Jahelka, Pavel Jandourek, Tomáš Materna, Linda Rybová, Luboš Veselý, Olga Dabrowská, Lucie Benešová, Marika Procházková, Lukáš Langmajer, Petr Lesák, Martin Maxa, Heidi Janků, Zdeňka Žádníková-Volencová, Jana Holcová, Lenka Krobotová, Karel Gott, Miloš Skalka, Věra Křesadlová, Michal Hrůza, Michal Žabka, Bohdan Tůma, Dagmar Zázvůrková, Josef Mladý, David Suchařípa, Petr Jablonský, Luděk Sobota, Michal Novotný, Václav Vašák, Marie Štípková, Radomil Uhlíř, Jan Skopeček, Naďa Konvalinková, Ladislav Trojan, Ľubomír Paulovič, Petr Janda, Ivan Vodochodský, Tomáš Svoboda, Jan Vlas, Lukáš Příkazký, Zora Jandová, Ludmila Zábršová-Molínová, Helena Štáchová, Milan Drobný, Jiří Štědroň, Petr Svojtka ml., Hanuš Bor, Radim Kalvoda, Richard Tesařík, Aleš Cibulka, Vilma Cibulková, Zbyněk Merunka, Radek John, Jana Nováková-Adamcová, Dana Hábová, Barbora Kodetová, Jan Unger, Gustav Oplustil, Dalimil Klapka, Tomáš Šulaj, Josef Kubáník, Jan Hrušínský, Barbora Hrzánová, Martin Sitta, Martin Duba, Petr Rajchert, Břetislav Rychlík, Petr Forman, Filip Renč, Jakub Wehrenberg, Ilona Csáková, Lenka Kny, Marian Roden, Natálie Řehořová, Jiří Bábek, Zdeněk Velen, Jaroslav Someš, Karel Zima, Ivanka Devátá, Jiří Pomeje, Karel Fiala, Johana Gazdíková, Karel Bláha, Pavla Břínková, František Laurin, Ernesto Čekan, Sabina Laurinová, Jaromír Joo, Boris Hybner, Pavel Mang, Josef Laufer, Daniel Rous, Michal Kavalčík, Vladimír Bezděk, Petr Soukup, Vladimír Kratina, Jožka Zelený

Barrandovská reinkarnace svého času populárního soutěžního pořadu je…..no, je „fajn“. Fajn, ale není to ono…….a ani to nemůže být ono, Honza Rosák zešedivěl, Karel Čáslavský chybí úplně, doba je jiná, trh je jiný, společnost je jiná, zkrátka všechno už je jinak. Na druhou stranu je dobře, že se tvůrci nevydali rádoby cool cestou většiny současných produktů a snaží se co nejvěrněji držet původního konceptu, díky čemuž na tuzemském televizním trhu působí Barrandovský videostop kultivovaným dojmem uhlazeného strýčka.(19.2.2013)

• solver

Opravdu nechápu, kam se vytratila ta atmosféra a napětí. Je to nějaké divně uspěchané; nejvíc mě bere, jak při závěrečných kostkách Rosák dýchá soutěžícímu na záda. Někteří herci-poradci (Brodská) davají jasně najevo, že je to nebaví, ale honorář je ok apod. To, že tam není jenom Čáslavský, by mi nevadilo. Ale on měl tu výhodu, že se mu dalo věřit. Současný arbitr to čte z papíru. Zmizela improvizace pozvaných herců - všechno jede na čas. Tuším, že tam jednou někdo něco zkusil a byl usměrněn :-) Dva bloky reklam v 40 minutách je pak jako rána z milosti! Tyto drobné detaily to posouvají o úroveň níž.(7.12.2011)

• dopitak

Po druhém díle musím snížit hodnocení ze 4 na 2. Skřípající scénář se vyžívá ve slovních neobratnostech, Rosákovy pokusy o vtip se míjí účinkem a spolupráce s Karlem Smyczkem nefunguje (to i ten Troška se role arbitra zhostil líp). Na Barrandově se navíc zřejmě rozhodli co nejvíc ušetřit na cenách, které zůstaly téměř stejné jako za minulého režimu, tehdy však alespoň měly punc výjimečnosti. Šestý díl- trapas! Jéňa Rosák ohlásil osmdesátiny Annie Girardot, ta se jich ale bohužel nedožila - to ty díly předtáčí dva měsíce dopředu? Ještě trapnější bylo, jak Rosák komental, že šestá cena je "jenom" stolní fotbal, ale zato další ceny už "se stupňují"... A korunu tomu nasadil prostřední soutěžící, který si popletl herce a oslovil místo Pavelky Havelku! Ukončete to trápení!(13.3.2011)

• SOLOM.

Souhlasím s tím, že tato nová podoba Videostopu se moc jeho tvůrcům nepovedla. Viděl jsem jen pár dílů, nebavilo mě to a co je horší za některé „soutěžící“ jsem se až styděl – tedy jejich tuposti. Nicméně většina pořadů co převzal Barrandov pod svá křídla, stojí za starou belu. Nic pořádně sami nevymyslí a když už, tak to stojí za hovno…(4.1.2019)

• krabatt76

Zatím dávám dvě hvězdičky za snahu a hlavně za to,že tvůrci této nové verze toho přílíš nepo....Bohužel,ale ani moc neinovovali.Hibernuji ve stavu mírně optimistického očekávání. PS:Změnit vysílací dobu pání Barrandovští na 20:00 ! Jinak my pod kopcem ukážeme palcem dolů.To můžeme.My jsme správní rada :-)))))(7.3.2011)

• - Za prvých 17 častí bol honorár Jana Rosáka údajne až pol milióna korún. (Raccoon.city)

• - Pořad byl vytvořen se záměrem připomenout výročí 80 let od založení společnosti Barrandov Studio. (max21)