poster

Hannibal (TV seriál)

 • USA

  Hannibal

 • Slovensko

  Hannibal

 • Velká Británie

  Hannibal

Krimi / Thriller / Drama / Horor / Mysteriózní

USA, 2013 - 2015, 28 h 3 min (Minutáž: 39x45 min)

Hrají:

Hugh Dancy, Mads Mikkelsen, Caroline Dhavernas, Laurence Fishburne, Scott Thompson, Aaron Abrams, Gillian Anderson, Hettienne Park, Kacey Rohl, Lara Jean Chorostecki, Raúl Esparza, Vladimir Jon Cubrt, Katharine Isabelle, Eddie Izzard, Richard Armitage, Gina Torres, Rutina Wesley, Joe Anderson, Fortunato Cerlino, Cynthia Nixon, Tao Okamoto, Anna Chlumsky, Nina Arianda, Krista Patton, Alana Bridgewater, Michael Pitt, Daniel Kash, Glenn Fleshler, Mark Rendall, Torianna Lee, Dan Fogler, Jeremy Davies, Chris Diamantopoulos, Ellen Muth, Mark O'Brien, Jonathan Tucker, Zachary Quinto, Tom Wisdom, Seann Gallagher, John Benjamin Hickey, Molly Shannon, Jeremy Crutchley, Aidan Devine, Lance Henriksen, Cynthia Preston, Martin Donovan, Krista Bridges, Holly Deveaux, Ellen Greene, Maria del Mar, Severn Thompson, Shawn Doyle, Amanda Plummer, Chelan Simmons, Barry Flatman, Max White, Jason Blicker, Scott Anderson, Travis Hedland, Peyton Kennedy, Austin Macdonald, Patrick Garrow, Demore Barnes, Emily Klassen, Rob Norman, Paul Sturino, Julian Richings, Mía Maestro, Giorgio Lupano, Hilary Jardine, Ted Ludzik, Peter Spence
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kothy
  *****

  Mads Mikkelsen je v roli Hannibala Lectera opravdu vynikající. Je to neuvěřitelný slizoun. :D Hugh Dancy má jako Will Graham parádní dedukční schopnost. Spolu s Jackem Crawfordem (Laurence Fishburne) v FBI vyšetřují záhadné série vražd. Některé jsou opravdu hodně brutální... Hannibal jim dělá konzultanta. Po mnoha komplikacích se mu nakonec povede udělat z Willa magora a svést na něj své vraždy. Ten je usvědčen a následně zatčen. Ve 2. sérii pokračuje vyšetřování a přibývá nový případ. Stalo se spousta nečekaných věcí. Z Willa málem udělali Rozparovače.Spoiler: Hannibal je stále na svobodě a prchá před zákonem. 3. série děj se přesouvá částečně do Evropy. Začíná navazovat na Červeného draka. Finále je vážně úchvatné. Potěšila mě i přítomnost Gillian Anderson. :) Velká škoda, že byl seriál ukončen... "Nechytl jste ho jako dítě. Proč si myslíte, že ho chytíte teď?."(10.4.2013)

 • Tosim
  ****

  Mnoho prací tvůrce Bryana Fullera mělo krátký život, u téhle je zatím se studiem zadobře, zdá se... Tenhle seriál je taková sinusoida. Chvíli má tah, chvíli přešlapuje na místě, chvíli se zabývá jedním sériovým vrahem (oblíbené téma, což?), chvíli je zase převrahováno, když zjistíte, o co Hannibalovi jde, zažijete vrchol řady, pak se vše zase utlumí. Poslední díl série vás navnadí na další, ale nemá moc grády, stejně jako ty dialogy mezi postavami, tolik odkazující na originál. 70%.(9.10.2014)

 • sharky
  ***

  Místy artová snová podivnost, místy scénáristická demence nejhrubšího zrna (zejména ke konci obou sérií, kam se hrabe pojídaní mozku ze stejnojmenného filmu), místy vizuálně dech beroucí rafinovaná podívaná. V každém případě herci jsou výborní, Mads je ještě slizštější a preciznější než sir Anthony a obrazová stylizace vyšperkovaná jako ta nejsladší gurmánská lahůdka. Škoda jen, že scénáristé tolik stojí na místě a pak dělají zoufalé přešlapy. (Viděny první dvě série)(27.3.2015)

 • BoPo
  ****

  Hannibal je človek s absolútnou kontrolou nad sebou samým. Nikdy si nikoho nepustí k telu. A preto nemá s kým zdielať svoje tajné zákutia. Nikdy nemal priateľa, spriaznenú dušu. Teraz sa mu v živote objavil človek, ktorý má šancu byť prvým vhodným adeptom. No súčasne výrazne ohrožuje jeho "záľubu". A k tomuto vnútornému boju je pribalená veľká dávka vrážd, psychológie, interierového dizajnu, kulinárstva a veľmi zaujímavý vizuálny štýl. Tento seriál je ako simultánna partia šachu, ktorú Hannibal hrá ako veľmajster.(6.7.2013)

 • klerik
  ****

  HANNIBAL: ZRODENIE ZLA bola chyba. Vlastne aj HANNIBAL a de facto aj ČERVENÝ DRAK. Tento prequel by mohol sérii napraviť reputáciu. Len ma mrzí, že opäť použili rovnaku schému, kde Lecter pomáha hľadať iných psychopatov. Will Graham bol v knižnej sérii vždy moj obľúbený vyšetrovateľ, kam sa hrabe Sterlingová, a tu je konečne zaujímavo vykreslený (zbohom, Edward Norton). Postavy sú dobre napísané i obsadené, ale ak seriál nedostane nejakú silnú dejovú líniu, neverím, že dokáže pokoriť MYŠLIENKY VRAHA. Samozrejme, nový Hannibal je natočený štýlovo...__Seriál je zamotaný, občas až príliš cituje slávne momenty z lecterovských filmov (kníh). Keby som ho pozeral po jednej epizóde, asi by som sa nedokázal sústrediť. Ako jeden príbeh rozlezený do strán pôsobivo psychodelické. Druhá séria to bude mať ťažké... Druhá séria napokon úplne geniálne pracuje s témami (predovšetkým) z knihy Hannibal. A to si najlepšiu časť príbehu - tú európsku - nechávajú do tretej série. Fakt sa teším...(11.4.2013)

 • Hugh Dancy

 • - Will Graham (Hugh Dancy) hovorí v tretej epizóde prvej série o rovnakom type dievčat, ktoré vrah zabil. Rovnaká farba vlasov, rovnaká farba očí. Väčšina dievčat na fotkách má hnedé oči, niektoré však majú modré, presne ako Abigail (Kacey Rohl). Hnedé však prevládajú. (Fanita)

 • - V prvním díle seriálu pronese Hannibal Lecter (Mads Mikkelsen) větu: "I think I could help good Will see his face," čímž odkazuje na snímek Dobrý Will Hunting (1997). (Moly)

 • - První epizodu režíroval David Slade. (URBAN)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace