poster

Sinister 2

 • USA

  Sinister 2

 • Velká Británie

  Sinister 2

 • Slovensko

  Sinister 2

Horor / Mysteriózní / Thriller

USA / Velká Británie, 2015, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • S.Quentin QUALE
  ***

  Ždímačka úpěšné značky. Neni to úplně marný, nepříjemný jsou hlavně "found footages", kde mě vyloženě potešilo využití nechutné torture popravy s použitím krysy, což autoři načerpali z literatury o historii trestu smrti. Trapný jsou ale dětstí duchové, jejichž účast ve spolupráci s už kurva v tomto žánru otravným rodinným dramatem dělají ze Sinistera 2 věc zbytečnou a vynechatelnou. Na něco, jako byla Youngova hudba, ihned zapomeňte. Měl jsem hororový půst, takže jsem smířlivější. Být v horším rozpoložení, jsou to dvě hvězdy. 55%(5.12.2015)

 • POMO
  **

  Moderná duchárska parafráza na Kukuričné deti, ktorá nefunguje ani ako zimomriavková duchárčina, ani ako šokujúca kruťárna. Podobne strmý, béčkový pokles oproti originálu, akým bola Annabelle pre The Conjuring.(9.8.2016)

 • pornogrind
  **

  Konečně jsem se dokopal k pokračování vydařeného filmu Sinister. Dvojka oproti jedničce ztrácí svý hororový kouzlo. Pokračování je omnoho míň atmosferičtější, duchové dětí začínají mluvit - což mi nepřišlo jako dvakrát dobrej tah. Ani fízl z jedničky nemá charizma a herecký kvality E. Hawke a příběh matinky a jejich dvou synků už netáhne jako příběh z jedničky. Sinister 1 je prostě mnohonásobně lepší a kvalitativně se se dvojkou nedá vůbec srovnávat. Zklamání, ale dalo se to čekat.(13.2.2017)

 • Pedestrian
  ***

  Spokojenost. Dvojka je klasické pokračování more of the same, takže více Bughuula, více znepokojivých videí (Fishing Trip vrchol) a více mrtvých dítek. V tom sadistickém námětu jsem našel docela zalíbení, určitě není nezajímavý a jasně definuje dobro od zla. Finále trochu pokulhává, ale palec rozhodně nahoru. [ Filmová noc 2015](17.10.2015)

 • Pepinec
  odpad!

  Slabší než jednička, co je to prosím vás za hodnocení? To je jako říct o želvě, že je pomalejší než zebra. Tady jde o to, že Sinister dvojka nesnese vůbec žádné srovnání nejen s jedničkou, ale ani s filmem jako takovým. Tuhle mě Labyrint chtěl dojmout zombíky a teď tu máme horor s tajemným týpkem v masce na ksichtě. Já ten gejzír nápadů nestíhám, ještě aby tak do kina přišla romantická komedie o milostném trojúhelníku a já budu zralej na ručník... Kdyby prázdnota ještě neměla jméno, mohlo by se jí říkat Sinister 2.(4.10.2015)

 • - Na pokračování nespolupracoval režisér předchozího filmu Scott Derrickson z důvodu vytíženosti. (Nivenx)

 • - Počas "kostolnej scény" boli použité živé potkany. (Mathew234)

 • - V októbri 2016 sa podľa webu PrettyFamous umiestnil film na 34. priečke v rebríčku "Najhoršie horory všetkých čias". (Paldiny)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace