Epizody(8)

Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage a Iron Fist spojí síly proti společným nepřátelům a hrozivé konspiraci ohrožující New York City. (Netflix)

mr.twizta

Mozna meli u Netflixu tu vyhodu, ze horsi nez Iron Fist uz to vazne byt nemohlo - a co si budeme, jeste furt poradne nevi, co s nim, a tak z neho radsi udelali macguffin. Jinak ale cajk, osm dilu doufam bude novy standard a furt tu mame trumf v podobe 'Avengers efektu'. Ten je sice o poznani vyvetranejsi nez u filmovych bratrancu, ale videt vsechny konecne pohromade za to ve finale stoji. Oba Daredevilove a prvni pulka Luka Cage jsou ale pro me furt o patro vys, cili coby zdejsi expert na Psychora pustim tri hvezdy. ()

Harakiri13

Jak už psal níže Kothy Netflix připravoval pomalu ale jistě půdu pro tuto týmovku a dle mého se jim to opravdu povedlo. Dal jsem proto plný počet i z důvodu, že jsem sledoval všechny sólovky nejvíc u mě bodoval Daredevil ovšem, když se všichni spojí v Defenders, je to prostě skvělé. Sigourney Weaver byla skvělá. Humor JJ parádní. Musím hodnotit. 9/10 ()

Fuksinka

Kdyby nebylo scénáře, který nechá dospělé lidí se zkušenostmi s bojem chovat se jak naprostý idioty, hodnocení by šlo výš. Tu kravinu (nejen) se svázáním Iron Fista prostě neprekousnu. Bitky nejsou špatné, ikdyz já dávám přednost těm z Daredevila, které šetřily střihem a byly přehlednější. Líbil se mi humor a rýpání do Dannyho (mám ji čím dál raději), dokonce dobře fungoval i Luke. Některé dialogy taky ušly. Obecně ale platí, že jak dobrý byl samostatný seriál, tak hluboké a uvěřitelné byly motivace postavy v Defenders. Weaver nevyužitá a první 2 díly nuda. Plus za hudební "vetřelce"" a Nirvanu. Zřejmě Netflix už cílí na o hodně širší a jednodušší publikum. Škoda. Já se těšila a jsem zklamaná. 65% ()

Tomko87

Aposlútne to nesiaha na Daredevila prvú a druhú sériu, no je to lepšie než všetky ostatne Netflix Marvel seriály. Zo začiatku sa to celkom aj vlečie, ale od tretej časti je to už dynamickejšie, akčnejšie. Jessica a Elektra sú proste božie. Daredevil zase ako vždy drevo, kkde sa len dobre bije, ale hrá ako manták. Musím však ukázať na Sigourney Weaver. Sakra Ripleyová ako záporáčka dobree dávala. Vždy keď sa objavila na scéne, doslova sršala obrovskou dávkou autority. Za toto Netflixu ďakujem. Nuž, už len čakať na Punishera. ()

Dacsus

Bolo by to fajn, ak by konečne kuchli toho debila Dannyho (najlepšie aj s tou aziatkou). Tá celá dejová línia okolo neho je naozaj už moc dementná aj na seriál podľa comicsu, a aj keď divák prižmúri oko. ()

Antikas

Původní hodnocení 4* musím s lehkým odstupem opravit na 5*. Moc podobných sérií nenajdete a propojení výtečného Daredevila s dobrou jessicou Jones, nudnějším Lukem Cagem a špatným Iron Fistem tady funguje. A i ten Iron Fist tady předvede víc a líp, než v celé své vlastní sérii a není na pěst :). PS: Psychor je debil. Kdo jiný by sledoval osm hodin seriál, kterému díl za dílem dává odpad. Spíš jen proklikal staženou verzi za půlhodinu a na základě toho hodnotí. ()

EXwoody

Největší zklamání v seriálu co jsem zažil, paradox je, že Jessica je asi nej postava ze všech a to jsem ten její sólo seriál nikdy neviděl.. Já vlastně viděl jen Daredevil, který mě tu příjde slabý :(, stejně je strašné, že postava, kolem které se má motat celý příběh (Iron fist) je vlastně nejhorší z celého seriálu.... Nuda, sice ne ztráta času (díky výborné Elektře), ale obešel bych se bez toho :( Už se nemůžu dočkat Punishere !! :P ()

marrrrian

Dosť nekonzistentné a postavovo-kvalitatívne-nevyvážené. Iron Fist: otravná postava napísaná nehorázne, ale fakt nehorázne stupídne. Daredevil nemá priestor, našťastie ho vykreslili samostatné série. Luke Cage: jeho seriál som nevidel ako jediný, ale dojem z neho obstojný. J.Jones pokračuje svojím zabehnutým spôsobom, nebolo pre ňu asi toľko využitia medzi čistokrvnými bojovníkmi a tak tam v podstate len figuruje. Vedľajšie postavy takmer bezvýznamné. Tie záporné a celá organizácia Ruka nemali to tajomné čaro, nijaká z nich nebola dosť zlá a ani dosť presvedčivá. Nemastný neslaný seriál ušitý z povinnosti. Väčšina obsadenia ale sympatická a známa zo svojich sérií, preto sa divák s tímom celkom zžije, inak by to asi dopadlo biednejšie. Určite by nezaškodilo obohatiť príbeh a prehĺbiť niektoré z postáv, vyrobiť aspoň tých 13 namiesto 8 epizód. Ale kto by toho pripečeného Iron Fista toľko vydržal... Ja určite nie. ()

Scaevola

Skvělé vyvrcholení seriálového snažení dovedně kombinuje tak, aby byly vykryty slabosti jednotlivých postav, přetavujíc výsledek do přímočaré akce bez zbytečného dumání nebo váhání. Nevýhod tohoto přístupu je samozřejmě několik: Neznáte-li předchozí počiny, nechápete, o co se jedná, neboť se už nic nevysvětluje; akce je řízná a zábavná, ale příklonem ke komiksovému původu zmizela syrovost, kterou snad opět dodá Punisher; a konečně nutné omezení prostoru pro každého z hrdinů vede k tomu, že se rozplynuly charakteristické znaky jejich samostatných dobrodružství. Ve výsledku je však největším minusem zjevný nedostatek prostředků, který vyústil v to, že přemocná Ruka je reprezentována několika nindžy a šerem a že většina scén je jednoduše civilních, ale to vše a mnohé další jsem ochoten přehlédnout, protože neuplynula ani minuta, kdy bych se nebavil. Mám jen strach, že až se vrátí vlastní série hlavních postav, budou mi ti ostatní prostě chybět. ()

theBandicoot

Trochu nebyla splněna má očekávání, ale i tak se jedná o parádní spojení našich známých "seriálových" hrdinů do společné týmovky. Choreografie soubojů je taková, jakou známe z Daredevila - tudíž excelentní. Začátek je velmi pozvolný a spíše kecací. To nám však vynahradí konečné spojení a seskupení hlavních postav a 2. polovina děje. Elektra v podání Elodie Yung je prostě boží a "so hot". ()

Oveckin8

Od tohohle seriálu jsem čekal něco víc. Začátek byl velmi pomalý, od seriálů kde se sejdou největší hrdinové a ochránci města jsem čekal více střílení a víc akce. Nejvíc mi v seriálu chyběl Punisher. Myslím si, že by to seriálů prospělo co se týče akce. Film měl pár světlých momentů, například: vtipné nebo bojové scény. Myslím si, že 2 série se nějakou dobu neobjeví. I když mám rád věci od MCU tak bohužel musím tohle ohodnotit podprůměrně. Až na poslední dva díly se konečně v seriálu něco začalo dít. Čekal jsem trochu větší jízdu. Kdo se bude chtít dívat na tenhle seriál tak musím říct, že se u něho nebude nijak moc bavit. Důvod proč jsem tenhle seriál zkouknul byl, že jsem chtěl mít přehled. Bohužel za mně dávám je 2 hvězdy a 60%. ()

kishi_SO

Defenders. 2 moje nazory na hrdinov tvoriacich Defenders. 2 neskutocne odlisne polovice serialu. Takze po poriadku. Daredevil je bomba a predpokladam, ze aj prva polovica serie bola od tvorcov prave tohto superhrdinu. Prisla mi prave taka temna ako spominany serial a nevadilo mi ani to mnozstvo kecou okolo. Dokonca som zacal uvazovat aj nad tym, ze ten Iron Dick je celkom sympos (lepsiu prezyvku nemohol dostat). No potom spominany Iron Dick a asi novi tim filmarov z toho urobili grotesku. Miestami sa na to nedalo pozerat a i ked to finale nebolo najhorsie, urcite sa to priblizovalo k vrcholom Iron Dicka a Luka Cage. Co nie je pochvala. ()

looo

Konečně řádný seriálový crossover. Člověku sice trochu chvíli trvá, ńež se do toho dostane, ale pohodlnému vklouznutí do děje velmi napomáhá skutečnost, že ze začátku Netflix vypráví příběh jednotlivých hlavních postav přesně v souladu s předchozími samostatnými seriály - kamera, hudba, střih. Motivaci hlavního záporáka sice nejde moc rozumět, ale to celému velmi stylizovanému seriálu nijak na kráse neubírá (pořád je to komiks). Za to ty vedlejší záporáci jsou super, nádherná sebranka pomatenců. Hiphop je skvělej, bitky jsou skvělý, příběh až tak ne, ale hlavní hrdinové ho dostatečně přebíjej výbornou chemií. Není to nijak slzopudný, což je plus. Pro milovníky komiksů opět kvanta easter eggs. Každopádně dobrá práce a teď ať už konečně přijde ten Punisher dammit! jinak v rámci Netflix Marvel vesmíru je naprostý top stále druhá sezóna Daredevila ()

Sheemass

Setkání Daredevila, Jessicy, Luka a Iron Fista není sice žádná hitparáda, ale nejedná se ani o vyložený propadák. První dva dílý se hrdinové postupně setkávájí a spojují proti společenému nepříteli, v tomto případě proti Sigourney Weaver. Dále přibývá i více akce a soubojů (konečně Iron Fist předvádí něco lepšího, než ve své sólovce), a ve výsledku každý má dostatek prostoru na to, aby ukázal co umí a není to úplně nejhorší, navíc jim to společně celkem sedí. The Hand, jako světová zločinecká organizace mi přišla dost slabá, tak snad v další sérii bude padouch trochu zajimavější a výraznější. ()

Radim98

Pokusili se nám namíchat drink ze čtyř ingrediencí, kde jen jedna byla kvalitní(DD), jedna alespoň čerstvá(IF), jedna nakyslá(JJ) a poslední byla destilovaná voda (LC)...  Co naplat, s těmihle přísadami holt dobrý pití nevymyslíte. Abych byl fér, musím přiznat, že ta fúze celkově většině postav pomohla a krom DD, který si jen drží standard, jsou všechny při vzájemné konfrontaci rázem snesitelnější, než v jejich sólovkách. V Defenders je jiný problém a to jsou záporáci. The Hand je tak tajemná, zlověstná a přitom tak nekonkrétní a vlastně dost neschopná organizace, že už začíná být místy až k smíchu. Jaké reálné nebezpečí vlastně představují ví asi jenom pánbůh(ne vážně, ví to někdo?), protože nás autoři nutí se celou dobu jen honit za přeludem, že to nebezpečí je skutečné, i když ho nikdy nikdo neviděl. Jak budou osudy Defenders pokračovat jsem zvědav, po tomhle vlastně vůbec nedokážu říct, co se od toho dá čekat. Škoda, kdyby si připravili lepší suroviny, mohl to být dost dobrý Hell's Kitchen Iced tea. ()

Tomulka

Mé očekáváni se naplnili. Trošku jsem se bál , protože Iron Fist byl slabší, ale Defenders se velmi povedli. JIž se těším na další serii. Je fakt, že je jen 8 epizod a to je dost málo, avšak aspoň není děj uměle roztahaný. Casting se velmi povedl až na tu Elektru v podání Elodie Yung mne vůbec nezaujal. Trošku mi neseděla už v Daredevil , ale což. Celkově velká spokojenost. ()

Nathaniel8

Prvni dva díly člověk musí trochu přetrpět, ale pak se to rozjede velmi slušně. Pozitivní je, že i rozhovory mezi postavami stojí za to poslechnout. Každopádně scény, kde je Matthew Murdock sám za sebe jsou nakonec působivější než jako Daredevil. ()

Corrivati

Ohromné zklamání. Opravdu tuna zbytečných a špatně napsaných dialogů, nefungující chemie mezi hrdiny, pocit ohrožení nepřichází a korunuje tomu nepřehledná Béčková akce. Úroveň netflixovských superhrdinských seriálů jde kolmo dolů. Od týmovky se čekalo hodně, především po skvělé druhé řadě Daredevila, ale nakonec jsme dostali hodně špatný seriál. Seriál je asi tak dobrý, jako je Danny sympatický. Snad to zachrání Punisher. 40% ()

Hrr.nec

No dalo se z toho vytěžit určitě víc, nejvíc to zachraňovala Jessica a Luke byl taky dobrej, ale Daredevil teda u mě klesl, protože mě ta jeho linka mi nějak neseděla a tedy Iron Fist až na pár světlej chvil mě spíš sr*l, těma svýma ublíženýma výrazama a ta jeho koc, ta byla echt tragická i jako herečka. A bacha spoiler !!! A když to nakonec přežil ... tak doufám, že to přežila i ta čiperná madam G ... ()

Daredevil a Kingpin se vrátí

Daredevil a Kingpin se vrátí

08.07.2022

Netflixovské seriály od Marvelu dorazí na Disney+

Netflixovské seriály od Marvelu dorazí na Disney+

24.02.2022

Před pár týdny přišla zpráva, že Netflix stahuje své marvelovské seriály jako Daredevil nebo Punisher ze svých serveru. To samozřejmě rozjelo spekulace o tom, kde asi seriály, jež se teprve nedávno… (více)

Nový Transformers našli režiséra

Nový Transformers našli režiséra

27.03.2021

Studio Paramount oznámilo nový film ze světa Transformers, jenž nebude mít nic společného se sérií Michaela Baye ani spin-offem Bumblebee. Nový robotí snímek pak natočí Angel Manuel Soto (Charm City… (více)

Pavoučí univerzum na Amazonu?

Pavoučí univerzum na Amazonu?

08.09.2020

Studio Sony oznámilo nový seriál Silk, jenž by měl rozšířit hrané univerzum kolem postavy Spider-Mana. Seriál by pak navíc měl dorazit na streamovací službě od Amazonu, což by mohlo naznačovat, že… (více)