Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mcb
  ***

  Nudné a natahované komiksové seriály od tandemu Netflix/Marvel daly dohromady nudnou a natahovanou "superhrdinskou" týmovku. Nejdříve to vypadalo jako dobrý krok (zkrácení sezóny ze 13 na pouhých 8 epizod), ale problémy i nadále přetrvávají - opět jde o seriál postavený na naprosté retardaci děje, kdy se zápletka (která by vydala na kratší celovečerní film) posouvá tak neskutečně pomalu, že se toho i v jedné půlhodinové epizodě komediálního seriálu stane více než za celých osm hodin sledování. Postavy sice čelí společnému nepříteli, ale přesto se v seriálu najde spousta místa pro nezajímavé vedlejší podzápletky, které sledování ještě více otupují. Tuhle z neznámých důvodů velmi nadhodnocenou podívanou, která se odehrává výhradně v tmavých skladištích, opuštěných domech a restauracích, kde si postavy buď dlouze povídají o něčem, co stačí říct jednou větou, nebo se mlátí, je opravdu lepší vynechat. Mistrovská scenáristická práce v odkládání, natahování a naznačování něčeho, co nikdy nepřijde.(8.2.2018)

 • P1tr
  ****

  Vyvrcholení Marveláckého seriálového světa na Netflixu rozhodně není takovou peckou, jakou mělo být a má spoustu chyb. Tou největší je příběh a jeho tempo, kdy se tvůrci nepoučili z chyb minulých seriálů a i když mají Defenders menší počet dílů, trvá jim téměř polovinu seriálu, než se pořádně rozjedou a modlitba o větší spád tedy zůstala nevyslyšena. Je to skutečně úmorné, ale i v pomalejších chvílích seriál drží nad vodou atraktivita spojení vašich oblíbených hrdinů a i když nedojde na moc akce, je radost koukat alespoň na jejich diskuze a pošťuchování. Jakmile se děj rozjede, je to již lepší, ale stále se nelze zbavit pocitu, že se jedná sice o nadprůměrný, ale přesto nepříliš výrazný zážitek, který vůbec nepůsobí jako velká událost, kterou měl být. Hodnotím pozitivně, neboť jsem se solidně bavil, ale reálně ve mě spíše převládá pocit zklamání.(10.3.2018)

 • 3DD!3
  ****

  Výborné pokračování všech předešlých seriálů. Nese si sebou všechny jejich klady a zápory, takže zatímco Daredevilova linka je výborná ostatní pokulhávají. No Iron Fist působí trochu lépe než ve své sólovce (pořád je to trouba, ale patří to k příběhu = padouši se mu za to často posmívají). Akce povedená, Sigourney bohužel nevyužitá a Elektra naopak fantastická. Chyběl Punisher kterého lživě ukazovaly trailery, ale jinak spokojenost. P.S: Hip hop v akčních scénách je větší zlo než celá Ruka.(3.9.2017)

 • Ratemus
  ****

  No musim říct že mám celkem smíšený pocity. Rozhodně je to lepší než Luke Cage a Iron Fist, kteří jsou zde mnohem zajímavější než v celém svém vlastním seriálu a bavili mě víc. Není to lepší než Daredevil a možná o trochu lepší než JJ, kterou jsem si teda mile rád připomněl. Už jen fakt, že ve třetím díle Fist předvedl více kung fu, než v celém svém seriálu je celkem smutný, ale nedá se nic dělat. První půlka je seznamovací, každá postava řeší svůj případ, který je nakonec svede dohromady, je to celkem příjemný a ani to nenudí. Alexandra je vesměs k hovnu a vlastně uplně zbytečná, no a prsty Handu opravdu k smíchu, ti padouchové se skutečně nepovedli, nejsou ani zajímavý a vlastně mi byli celkem u prdele. Elektra neslaná nemastná. Souboje a akce celkem po skromnu a v posledním díle velmi chaotická a uplně zabitá tou debilní hip hap hopovou hudbou, která hrála při každé scéně s Lukem, aby nám jó ukázali, že černoši přece patří ruku v ruce k hip hap hopu. Jako jsem spokojenej, bál jsem se, že nudné postavy jako Fist a Luke stáhnou DD ke dnu, trochu se tak povedlo ale ne zcela. JJ byla fajn, po dlouhé době ji vidět bylo příjemné a snad jedině ona mě bavila. Je to lepší průměr, ve výsledku to nebylo špatné, ale čekal jsem mnohem víc....vlastně mi ani nevadí, že Fist použije svou sílu jen výjimečně a když jí může použít, vyhrál a je to nejpříhodnější, tak nic. Ani mi nevadí, že se tam celou dobu bojuje v posledním díle a když nakonec Hand použije konečně samopaly, tak jen na Luka :-D ale dřív ne. Hand, jakože nemilosrdní zabijáci mají šanci zabít tolik postav ale neudělají to. no přes tyto přešlapy se mi to celkem líbilo(24.8.2017)

 • Shakers
  ****

  Nie som sklamaný, ale myslím, že to mohlo byť aj lepšie. Bez znalosti predošlých seriálov do tohto ani nechodte, pretože každá postava pokračuje vo svojom príbehu a zhodou okolností sa všetci stretnú s rovnaký problémom, respektíve zaporakom, proti ktorému spoja svoje sily. Daredevil je znovu najlepší a najzaujímavejší, nestratí sa ani Jessica Jones ale Luke Cage a Iron Fist sa hodia hlavne iba ako vedľajšie úlohy. Možno preto ma Luke Cage a Iron Fist bavil viac tu ako v samotnom seriáli. Akcia ujde, je na čo pozerať, súhra hrdinov baví, ale bolo jej málo podla mňa, alebo nebola správne vyvážená lebo niektoré scény nudili a až priveľa sa kecalo. Každopádne stretko 4 hrdinov pokope bavilo a zaujalo, ale kvalitu akú ma samotný Daredevil nečakajte. 80% - 4*(7.9.2017)

 • - Týmové seskupení Defenders během let často měnilo své členy, ale poprvé se objevilo v roce 1971 v komiksovém sešitu "Marvel Feature #1". V tomto vydání byli členy i superhrdinové jako Doctor Strange nebo Hulk. (Bube1)

 • - Ve scéně, kdy se snaží Jessica (Krysten Ritter) setřást Matta Murdocka (Charlie Cox), je možné na ulici vidět modrý plakát se Stanem Leem. (UncleMorty)

 • - Spoiler: Useknutá ruka detektivky Misty Knight (Simone Missick) je odkaz na její komiksovou předlohu, kdy ji místo useklé ruky implantovali robotickou. (UncleMorty)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace