Annabelle 3

• Česko Annabelle se vrací 3 (více)

Annabelle 3 je třetím pokračováním velmi úspěšné hororové série scénáristy a producenta Jamese Wana, ve kterém se opět potkáváme s neblaze proslulou panenkou poprvé představenou ve filmu V zajetí démonů. Ed a Lorraine Warrenovi kdysi bezpečně uložili démony posedlou panenku za posvěcené sklo v místnosti s dalšími artefakty zla a přizvali kněze, aby úkryt zpečetil požehnáním. Kdo mohl ovšem tušit, že Annabelle probudí zlé duchy v blízkosti a svět zažije další děsivý útok temných sil. (Vertical Entertainment)

ANTYCHRYST

Jde to i bez hektolitrů krve.. a mrtvol.. Nechápu.. že zrovna já.. něco takového píšu.. ale je to tak.. atmosféra v domě je hodně slušná po celou dobu.. Místnost s předměty je sama o sobě více nežli zajímavá.. :) herecké výkony dobré.. Mě to bavilo.. Panenka Annabelle mě rozhodně nezklamala.. 70% ()

Kariya

Jediná dobrá věc na filmu je ta televize, ve který se přehrává budoucnost za 10 vteřin. Zbytek jakoby byla jen nadstavba kolem tohodle nápadu, zprzněná přítomností vlkodlaka. Vlkodlak, proboha proč? Týpek s kytarou si ho mastí u slepic v kurníku, jedna typka trollí po domě, kam přišla bez pozvání, další v domě kalej. Prostě teenage friendly pokračování Annabelle, který mělo snad jen vyplnit spektrum osazenstva v kinech, nic víc. Ve světe Conjuring žádný posun, žádné obohacení, což je pro mě velkým zklamáním. ()

Knor

Šedivej průměr, kterej nepřichází s ničím pamětihodným. Žádná pořádná lekačka, žádnej strach ani napětí, to je na horor docela slabý. Vidět Warrenovi bylo fajn a zapamatuju si scény s převozníkem, ty mě trochu rozehřáli, ale jinak slabota. Na můj vkus až příliš pozitivně laděnej horor. ()

Scraffy

Stále dookola sa omieľa to isté, že už to ani nebaví. Tretí krát vidíme v podstate to isté a už to ani tak nevystraší. No stále je to ako taký priemer oproti ostatným. ()

masekjc

Z celé série Annabelle/Conjuring (zatím) nejnudnější a nejméně děsivý počin. Navíc těžce nevyužitý potenciál... ()

GameboyNES odpad!

Nejsem teda odborník, ale něměla by v horroru chcípnout aspoň jedna osoba? Nebo bejt aspoň trošku strašidelný? Jako už 1. díl nebyl perunví co. 2. Nastavovaný průjem a tohle čistý odpad! ()

neo250

Po veľmi dobrej prvej časti, ešte lepšej druhej časti prišla na rad tretia. Bohužiaľ o nej nemôžem povedať že bola wau. Film mal za úlohu trochu postrašiť ale zas nie moc vydesiť. Vo filme netreba očakávať žiadne krvilačné veci, ani žiadnu krv. Režisér Gary chcel asi prilákať detského diváka. Zo začiatku to začalo slušne, jadro šľapalo že par krát dostanete zimomriavky aj na riti ale potom prišlo vyvrcholenie ako za teplého šampusu. Tresne to a je koniec a čumíte do toho čo sa stalo. Dočkám sa naozaj nejakého poriadneho hororu ako bol napr The Conjuring? Trend hororov asi sa schyľuje k tomu, že je tma, ticho a zrazu si niekto nahlas prdne aby to vyľakalo. No uvidíme. za mňa skrz koniec (asi posledných 40min) len 3*. Na margo musím pochváliť Madison Iseman. Pravdepodobne veľa chlapov to dopozeralo len kvôli nej :) ()

Marty7CZ

Hrozně nezazivna slatanina, zadnej pocit strachu, prostě nic.... Ať už to nechaj radši celý bejt, konec, šmitec za 20% ()

incognito

Začátek vás pořádně navnadí. Máme tady Warrenovi, kteří si vyzvedávají Annabelle a vezou ji k sobe do Okultního muzea. Tohle je asi to co všichni chtěli vidět. ALE po slibném začátku Warrenovi scénu opustí a zůstane jejich dcera a její představitelka mi byla upřímně dost nesympatická. Přídá se pát teenagerů a jedna z nich i přes všechna varování vleze do Okultního muzea a pro jistotu tam sáhne prakticky na všechny "prokleté" věci co tam jsou a ještě odemkne Annabelle z jejího skleněného a posvěceného vezení. Zasloužila by si děsivou a hrůzostrašnou smrt? JASNĚ! Ale tady nezemře nikdo! Nápady na prokleté věci, které mají Warrenovi doma jsou super, ale jsou brutálně nevyužité. ŠKODA. ()

movemat

SPOILER! No aby sa nám v siedmom pokračovaní duchárskej série odrazu objavil vlkolak, tak tomuto sa povie tvorcovská vyčerpanosť. Dúfam, že v ďalších dieloch nepribudnú upíry, xmeni či avengeri. Po technickej stránke ale opäť prvotriedne (kamera a zvuk). Ale pokiaľ budú horory postavené len na precíznej hre obrazu a zvuku bez nápaditejšieho scenára, tak sa dosť rýchlo zunujú a zapadnú prachom. ()

borohub

Kdyby tenhle film trval 50 minut, tak by se asi prakticky nic nestalo. Hororové scény jsou v podstatě nahuštěné do posledních 4/10 filmu (a dalších 10 minut by bylo pro nějaký úvod), začátek je šílená nuda, kde se fakt nic moc neděje, pak se ale setmí a divák si už neoddechne. Jedna lekačka střídá druhou, atmosféra je parádní. Možná bych si odpustil ten sentimentální konec. 68% ()

MarvelLover

Je to pořád to samé, nic nového. I přesto, že se lekám úplně všeho, tak tenhle film není vůbec strašidelný. Třetí díl je tak trochu verze pro děti. Zajímavý příběh, ale měli radši skončit u V zajetí 1 a 2... Sestra taky nebyla to nejlepší a ještě nás pár filmů z této série čeká... no uvidíme, každopádně tenhle film mě moc nebere. ()

Solverino

"Kamarádka" vylízaná štěrbina strkající rypák do všeho a neskutečná vtěrka, furt jsem čekal až jí něco vyrvě střeva ven a oběsí na nich a ono pořád nic.... jen takový dětský strašení.... Srajda :( ()

Hemlock

Začátek působivý, ale pak už to drhlo... Pořádný horor by měl diváka udržet v mrazivém napětí, ovšem jediná věc co jsem během koukání pociťoval já, byl plný močák. Strašně utahané scény, předvídatelné lekačky, žádné brutality - prostě horor bez šťávy. Zamrzí to, neboť oba předchozí díly v žánru obstály na výbornou, ale trojka (vyjma slibného úvodu) se plácala v jakési křeči a to i přes obstojné herecké výkony hlavních postav. ()

adamix odpad!

Tak toto bola poriadna zbytočnosť. Aj dement by pochopil, že keď je na vitríne, za ktorou sa nachádza démonická bábika, jasne napísané, aby ju z bezpečnostných dôvodov nikto neotváral. Producenti však chcú peniaze a scenáristi musia preto vymyslieť nejakú zápletku a napokon vytvoria (asi) násťročnú dlhovlasú tupú husu, ktorá tu poondiatu vitrínu otvorí a hurá, máme tu tretiu časť spackanej série, ktorá sa opičí po Wanovi a ani mu po päty nesiaha. Okrem toho, z predchádzajúceho peňažne úspešného dielu nám doteraz nezostali peniaze, ako sme pôvodne plánovali, preto ak chceme nalákať ľudí do kín, privoláme si na pomoc Farmingu a Wilsona (jediný svetlý prvok, ktorý tento film mohol oživiť), zároveň však chceme peniaze ušetriť, preto ich vopcháme do 10 minút, aby nepýtali veľké honoráre a ako hlavné postavy dáme tri naivitou posiate babenky a jedného hormonálneho Inda s gitarou a (akože)vtipnou prezývkou. A ten vlkolak? Odveci chuťovka a lá Stephen King. Proste otras. Neviem či to vidím iba ja, ale mne to prišlo strašne odfláknuté. Bábika tu ani tak často nie je, lákačky nie sú vôbec strašidelné a celkovo je to stavané na klišé základoch typu (pomoc duchovia, naivné postavy či samo od seba sa húpajúce kreslo). Týmto časom už dávno odzvonilo, sme tým presýtení a chceme niečo nové, než tú dookola obohratú platňu o démonoch, naivkách a deciek. A keď už, tak aspoň nech je to poriadne. Jednoznačný odpad! ()

ac1976

Má to síce pár príjemných scén a lakačiek (na začiatku pri cintoríne), ale má to aj kresleného vĺčka, detskú zápletku a nepríjemný zápach romantiky. V niektorých momentoch to vyzerá ako od Disneyho. Aj keď priznávam, že taká blonďavá opatrovateľka v ružovom svetríku by ma potešila. 😜 ()

Olafsson

Slabý průměr. Celé je to takové nanicovaté a dětinské. Vyzdvihnu sladkou holčičku v roli dcery Warrenových, podala sympatický a dobrý herecý výkon. Zbytek prostě zívárna. ()

Spider-Man letí k miliardě

Spider-Man letí k miliardě

01.07.2019

Pokračování Annabelle má název

Pokračování Annabelle má název

18.03.2019

Třetí díl hororového spin-offu k sérii V zajetí démonů o panence Annabelle má již oficiální název. Film vstoupí do kin pod titulem Annabelle Comes Home. Název pak odkazuje na fakt, že se třetí díl… (více)