Constantine City of Demons: The Movie

Animovaný / Akční / Fantasy

USA, 2018, 90 min

J.M. DeMatteis

Kevin Riepl

Inu, občas je vidět trochu horší animátorské řemeslo a děj neubíhá úplně plynule. Film obsahuje ingredience, které od Constantina chceme - cynismus, démony a krev. Všechno v neředěné podobě. Fanouškům komiksového Constantina bych ale přece jen doporučila krotší Ligu spravedlivých: Temno, zkrátka protože se jedná o celkově lepší film.(28.12.2018)

Není to ani z daleka dokonalý animák. Občas to chtělo trošku přidat na tempu, občas naopak ubrat. Příběh byl zbytečně moc roztáhlý a brutální. Ke všemu ze začátku pro nového diváka hůře pochopitelný. Všechny tyhle neduhy, ale plně vynahrazuje správně hořkosladký "Hellblazerovský" konec, ve kterém vše zapadne přesně tam jak má. 4* 77%(25.11.2018)

Já temné, nadpřirozené a brutální příběhy můžu, takže cokoli společného s tímhle cynickým mágem je mi sympatické. Město démonů je fajn jednohubka, která má vše, co k Johnovi patří - detektivní zápletku, hnusné potvory, hutnou atmosféru a hořký konec. Jsem moc ráda, že Matt Ryan se k téhle roli vrátil alespoň hlasově, a doufám, že ho znovu brzy uvidíme/uslyšíme.(22.12.2018)

Aj keďd tieto krvavé animáky moc nemusím, pomimo toho bol CCoD Movie celkom dobrý. Príbeh, démoni, atmosféra, anglický dabing, záver... Celkom pobavilo. Dej je zhruba o tom, ako John Constantine pomáha priateľovi z detstva oslobodiť dušu jeho dcéry zo zajtia mocného démona, ktorého John pred rokmi sám vyvolal. Zo začiatku sa zdá, že je mnoho vecí, ktoré ten, kto nepozná seriál bude mať problém pochopiť, no film sa vysvetľuje viacmenej sám. Do vzhliadnutia seriálu sa asi nechystám, no čas strávený pri tomto neľutujem. Slušných 68% - 3*(17.11.2018)

John Constantine a Chas Chandler byli velmi dobří přátelé, ale nějaký deset let se neviděli a ztratili kontakt. Pro Johna je proto docela překvapení, když ho Chas přijde poprosit o pomoc, protože jeho dcera Trish upadla do kómatu. Doktoři si s ní nevědí rady... Dobře nemůžeš je prostě, nevím, nechat zmizet? Kdo si k čertu myslíš, že jsem? Zatracený Benedict Cumberbatch? / Well, can't you just, I don't know, magic them away? Who the hell do you think I am? Benedict bloody Cumberbatch? HODNOCENÍ 70%(10.3.2019)