Reklama

Reklama

Constantine City of Demons: The Movie

Obsahy(1)

Deset let po tragickém omylu se Chas Chandler a okultní vyšetřovatel John Constantine vydávají vyléčit Chasovu dceru Trish z démonického kómatu. (LUKICKK)

Recenze (23)

dragon94 

všechny recenze uživatele

Není to ani z daleka dokonalý animák. Občas to chtělo trošku přidat na tempu, občas naopak ubrat. Příběh byl zbytečně moc roztáhlý a brutální. Ke všemu ze začátku pro nového diváka hůře pochopitelný. Všechny tyhle neduhy, ale plně vynahrazuje správně hořkosladký "Hellblazerovský" konec, ve kterém vše zapadne přesně tam jak má. 4* 77% ()

Jinny 

všechny recenze uživatele

Inu, občas je vidět trochu horší animátorské řemeslo a děj neubíhá úplně plynule. Film obsahuje ingredience, které od Constantina chceme - cynismus, démony a krev. Všechno v neředěné podobě. Fanouškům komiksového Constantina bych ale přece jen doporučila krotší Ligu spravedlivých: Temno, zkrátka protože se jedná o celkově lepší film. ()

Reklama

Raziel_cz 

všechny recenze uživatele

Ten polopatický styl, kdy všichni neustále vysvětlují expozici, mě sral, ale... pořád je to Constantine. Ten příběh je docela fajn a pořád je to pro dospělé, pořád to má Matta Ryana a pořád k tomu hraje stejná znělka, která Johna roztomile provází napříč televizním DC univerzem, takže tomu tu filmařskou antitezi odpustím. Jo, hraný seriál je podstatně lepší a Justice League Dark, no, ne podstatně, ale stejně. Ale taky je to pořád na kilometry před kinofilmy, má to démony v plyšových bačkorách, kteří se koupou v rozpuštěných lidech, děti tu končí v pekle a Constantine je stejný hláškující antihrdina, jak ho máme rádi. A především – pořád je to zábava. ()

tomik99 

všechny recenze uživatele

Johna Constantina mám rád, ale tenhle film mi úplně nesedl. Ocenil jsem pohled do Johnovy komplikované minulosti a jeho začátcích v Newcastlu, stejně tak bylo zajímavé dozvědět se o jeho vztazích s přáteli. Jakmile se ale objevil na plátně nějaký démon, měl jsem problém. Chápu, že ke Constantinovi neodmyslitelně patří, tady se ale všichni (a kolik jich je) chovají jako naprostí pitomci. Film má pár dobrých myšlenek a odhalení hlavního záporáka v půlce filmu mě dostalo, ale nepovažuji Nergala za nějakého super promyšleného padoucha s excelentním plánem. Vlastně mě docela nudil. Dost mě navnadila úvodní scéna z blázince, kdy jsem doufal, že právě tato část Constantinova života bude více prozkoumána. Celý film jsme ale brousili na okraji hrnce a od toho se také odvíjí moje hodnocení. ()

Galerie (7)

Zajímavosti (1)

  • Adresa v Los Angeles, na kterou je Constantine pozván, je Enstrom 1247. Enstrom je přesmyčka slova „monster“. (LUKICKK)

Reklama

Reklama