Reklama

Reklama

Blue Beetle

  • USA Blue Beetle (více)
Trailer 4

Čerstvý absolvent vysoké školy Jaime Reyes se vrací domů pln nadějí do budoucna, aby zjistil, že domov už není takový, jaký jej opustil. Zatímco hledá smysl života, zasáhne osud, když se Jaime nečekaně střetne se starobylou relikvií obdařenou mimozemskou technologií. Když si Skarabeus vybere Jaimeho za svého symbiotického hostitele, je obdařen neuvěřitelným brněním schopným mimořádných a nepředvídatelných schopností, které navždy změní jeho osud, když se stane superhrdinou Blue Beetlem. (Vertical Entertainment)

(více)

Videa (2)

Trailer 4

Recenze (247)

B!shop 

všechny recenze uživatele

No vlastne jsem cekal daleko vetsi pruser. Tohle je nicim neurazejici, svizne odsejpajici, mistama vtipna komiksarna, ktera kdyby nevznikla, tak se vubec nic nedeje, ale na jedno skouknuti uplne v pohode. Akce je natocena docela slusne, zaporak je v pohode, triky slusnej prumer a hlavni hrdina s jeho rodinkou sympataci. Sice je titulni hrdina takova vykradacka Iron Mana riznuta Spider-Manem a Green Lantern, ale to me nijak netrapilo. Strihac se sice hlavne v prvni pulce mohl vic snazit, ale nic hroznyho. Takze za me zabavna blbost na jedno skouknuti a lepsi 3*. ()

BoPo 

všechny recenze uživatele

Iron Man a mladý Spiderman v jednom. Štýl to má, ako keby na režisérskej stoličke sedel Robert Rodriguez. V podstate tá najviac tuctová komiksovka na tému, ako sa nechtiac stať superhrdinom. Nenáročná oddychovka k nejakej ďalšej činnosti, ktorý z hlavy okamžite vyfučí. Pokiaľ má byť táto postava nejakým trvalejším členom nového DC sveta, tak... ()

Reklama

Stanislaus 

všechny recenze uživatele

(Spoiler alert!) Blue Beetle mi svým příběhem i atmosférou dost připomínal Spider-Mana (máme co dočinění se superhrdinským "hmyzákem") a Shazama (obyčejný mladík je vyvolený a získává mocnou sílu), zároveň měl film nepřehlédnutelný oldschoolový vibe - od titulků, přes Tedovu tajemnou místnost a různá udělátka (létající mouchostíhačka byla cool). Nejnovější DC snímek stojí - místy ale i padá - na rodinných hodnotách, které sice nebijí do očí jako libovolný trailer na Rychle a zběsile, nicméně jsou místy už trochu více okaté. Revolucionářská babča s "lahkým gulometem" vypadala na papíře jistě lépe, asi tak jako paranoidní strýček - na druhou stranu ale oceňuji mile zahranou scénu z "druhé strany". Hlavní hrdina/herec byl na pohodu a rád jsem viděl po delší době na plátně Susan Sarandon. Lepší tři hvězdičky! ()

Nevka 

všechny recenze uživatele

Prázdnější DC aby člověk pohledat. Blue Beetle se snaží být filmem, který do popředí staví rodinu, ale v naprosté většině případů to funguje jen tak napůl. Sem tam vám přijde, že to je vlastně fajn, ale snahou být cool to všechno padá do šedého průměru. Ve srovnání třeba s Shazamem (prvním i druhým), na kterého se plive, kudy se jen chodí, tady tu chemii mezi postavami prakticky nevnímáte. To stejné ostatně platí o humoru, který se tady náznakem objeví asi třikrát. Jinak nic. Nuda, šeď. A příběh? Generické sci-fi z Jetixu, kterých jste za život viděli hromadu. Zaměnitelní záporáci, nezajímavý vizuál a celkově prostě nic, co byste potřebovali vidět. Což dokládá i fakt, že 10 minut po projekci už vlastně ani nevíte, že jste v tom kině byli... ()

maddy 

všechny recenze uživatele

DC Universe našlo nové dno a musí byť skutočne zúfale, keď sa v roku 2023 rozhodne poslať do kín komixový film akým je Blue Beetle. Ten by totiž zapadol aj na streame a jedná sa vyslovene o televízny film, ktorý je definíciou premiernosti. Priemerný hlavný hrdina (každý chcel byť Supermanom, Batmanom, kto by už preboha chcel byť Blue Beetlom?!), priemerný vizuál s absolútne podpriemerným CGI, priemerná story, priemerná akcia, priemerný infantilný humor, priemerné všetko od prvej do poslednej klapky. Ako film niekde na káblovke na Disney Channel asi fajn, ale inak to nemá šancu nikoho ničím zaujať. Film pre deti maximálne do 10 rokov, ktoré sa u toho budú avšak nudiť kvôli množstvu zbytočných dialógov, akokoľvek staršiemu divákovi to nemá vôbec čo dať. Nie je to vyslovene škodné, len maximálnou možnou mierou zbytočné a ešte proti tomu vyzerá aj Shazam ako veľdielo. CELKOVO: 4/10 ()

Galerie (36)

Zajímavosti (27)

  • Na tvorbě vizuálních efektů se podílely společnosti jako ILM, Rise FX nebo Rodeo FX. (fiLLthe3DD)
  • Robustní meč, jenž použije Blue Beetle (Xolo Maridueña) v závěrečném boji proti Carapaxovi (Raoul Max Trujillo), je známý Buster Sword z herní série „Final Fantasy“. (NiWi)
  • V španělsky mluvící televizi vysílající v domě Reyesových lze zaslechnout: „Bruce Wayne koupil Twitter.“ (NiWi)

Související novinky

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

17.12.2023

Už za pár dnů do kin po celém světě vstoupí nejnovější snímek studia Warner Bros. a pokračování miliardového hitu Aquaman z roku 2018, komiksovka Aquaman a ztracené království. Film režiséra Jamese… (více)

The Boys dostávají mexický spinoff

The Boys dostávají mexický spinoff

29.11.2023

Amazon sype peníze do všeho, co se alespoň trošku hýbe. U Citadely a Prstenů moci se rozhodně na ničem nešetřilo a v rozpočtech létaly obří cifry, že by se to ale promítlo do výsledných kvalit… (více)

Nicholas Hoult je příští Lex Luthor

Nicholas Hoult je příští Lex Luthor

21.11.2023

Když to nejde přes Batmana, musel Nicholas Hoult (Šílený Max: Zběsilá cesta, Menu) vzít zavděk Lexem Luthorem. Britský herec byl totiž jedním z favoritů na Reevesova netopýřího superhrdinu, jehož… (více)

Reklama

Reklama