V nadpřirozeném thrilleru One Missed Call obdrží skupina náhodných lidí děsivou sms, která se týká posledních okamžiků jejich života. Ačkoliv jde zprávy vymazat, danému nešťastníkovi jich postupně přichází stále víc a víc. Beth Raymond (Shannyn Sossamon) má hluboké trauma. Zcela nedávno totiž byla svědkem úmrtí svých dvou přátel, kteří zemřeli bezprostředně po sobě. Na celé věci je nejděsivější ta skutečnost, že oběma byla před smrtí doručena děsivá sms s obrazovým záznamem jejich skonu. Jakkoli se to příčí chladnému rozumu, oba následně zesnuli přesně takovým způsobem, jaký sms několik dní předtím předpověděly. Policie se domnívá, že Beth není při smyslech - až na detektiva Jacka Andrewse (Edward Burns), jehož sestra zemřela při podivné shodě náhod, ne nepodobné okolnostem úmrtí přátel vyděšené Beth. Beth a Jack se rozhodnou, že spolu tajemství znepokojivých sms odhalí... Čím blíže jsou pravdě, tím častěji se v mobilu Beth rozezní neznámá melodie a na displayi září slova Zmeškaný hovor... (oficiální text distributora)

jakubg

Ak niekto čaká poriadny horor kde bude v napatí a strachu, tak zmeškaný hovor ho neponúka v toľkej miere ako som to očakával. Nápad vynikajúci len nedotiahnutý asi najdesivejšie v tomto filme bol vyzváňací tón. Ale aj tak kvôli originalite sa oplatí pozrieť. ()

leo_kure

Tak tohle byl sakra dobrý film... Atmosféra ve filmu je skvělá :) nic moc se tam sice neděje, ale ten konec byl vážně strašidelný! Myšlenkou je film dost podobný Nezvratnému osudu... Pro milovníky horrorů je tento film jasnou volbou na zabití (vzácného) času :) doporučuji :) ()

frannyberry

Celkem slušná duchařská storka, která ty nepříliš náročné určitě neurazí. V určitých momentech pěkně buduje napětí, ačkoli stylem, který už jsme viděli několikrát. Líbí se neodbytná nadpřirozená síla využívající mobilu. Konec je trochu natahovaný, ale ok. 50 procent. ()

MichalHavros

Neuváděl bych něco takového, jako horror, je to spíše Ačkový thriller, který mě rovněž dosti překvapil příběhem..:) Finále je ale vysloveně slabé.. 3* ()

vrch07256732

Teda ja som japonský originál nevidel (má skoro 2 hodiny) ale toto som si po čase znovu pustil a konečne nejaký poriadny horor kde straší, málo sa kecá, dej sa dynamicky posúva dopredu. Vôbec mi nevadí že die o Remake (japončíkom ale treba uznať že majú originálne nápady, najmä ak straší prostredníctvom moderných technológii),takto by mal vyzerať moderný súčasný horor - teda z oblasti duchariny samozrejme. ()

tXtX

Veľmi slabý horor. Škoda. Väčšina amerických prerábok (Ring, Grudge) sa mi páčila viac, než ich janponský originál. Podobný výsledok som očakával aj od Zmeškaného hovoru, no bohužiaľ. Absolútne nulová atmosféra, nevýrazní herci a do toho všetkého smiešne cgi efekty. Koniec ma doslova rozosmial. ()

TylerD.

Inspirace v Nezvratném osudu. Další z nekonečné řady stejných hororů typu něco nevysvětlitelného zabíjí mé kamarády dokud nebudu na řadě já. Nepřináší nic nového a je to tedy nuda. To, co má být děsivé je stokrát ohrané a často trapné nebo nesmyslné. Být to šikovně natočené a hlavně napsané, se zajímavými postavami, byl by to film, který byste od tohoto žánru očekávali. Ale tady selhává scénář, charaktery, dialogy a občas logika. 30 % už jsem dlouho nedal ale tohle byla jen ztráta času. Jo, vlastně v tomhle pochválím stopáž :D ()