V nadpřirozeném thrilleru One Missed Call obdrží skupina náhodných lidí děsivou sms, která se týká posledních okamžiků jejich života. Ačkoliv jde zprávy vymazat, danému nešťastníkovi jich postupně přichází stále víc a víc. Beth Raymond (Shannyn Sossamon) má hluboké trauma. Zcela nedávno totiž byla svědkem úmrtí svých dvou přátel, kteří zemřeli bezprostředně po sobě. Na celé věci je nejděsivější ta skutečnost, že oběma byla před smrtí doručena děsivá sms s obrazovým záznamem jejich skonu. Jakkoli se to příčí chladnému rozumu, oba následně zesnuli přesně takovým způsobem, jaký sms několik dní předtím předpověděly. Policie se domnívá, že Beth není při smyslech - až na detektiva Jacka Andrewse (Edward Burns), jehož sestra zemřela při podivné shodě náhod, ne nepodobné okolnostem úmrtí přátel vyděšené Beth. Beth a Jack se rozhodnou, že spolu tajemství znepokojivých sms odhalí... Čím blíže jsou pravdě, tím častěji se v mobilu Beth rozezní neznámá melodie a na displayi září slova Zmeškaný hovor... (oficiální text distributora)

MáŠa

V tomto žánru celkem milé překvapení, aspoň tedy ze začátku, než se všechno začalo nějak moc zamotávat a béčkatit, znova se na to asi nepodívám, ale shlédnou se to prostě v klídku dalo. ()

Morholt

Tak si tak říkam, co budou Amíci dělat, až přestanou Japonci točit horory. Zmeškaný hovor se zařadil mezi mnohé remaky japonských originálů a nutno dodat, že z mého pohledu to není remake nepovedený. několikrát mi naběhla husí kůže, bubáci působili opravdu strašidelně a třeba scéna v opuštěné nemocnic zdecimované požárem stojí fakt za to. Vyššímu hodnocení tak brání ústřední dvojice - tradičně prkenný Burns a pro mě překvapivě nijaká Shannyn Sossamon. 60% ()

Tommassi3

"Vy jste tam nebyla, Micki !! Ta dívka potřebuje naši ochranu !!" - "Před čím ?? Před duchem v mobilním telefonu ?? Tak ať si zavolá na zákaznickou linku !!" ;) ()

corpsy

´´Smiešny´´ remake japonského majstrštyku, bez väčšej dávka napätia a ktoré namiesto do sedadiel klincujúceho záveru ponúkne digitálny mišmaš. Čakal som teda viac, aj keď som nejako tušil, že to nedopadne tak dobre ako americký KRUH alebo NENÁVISŤ. ()

Tryskomyš

Jedno z nejlepších novodobých dílek horroru. Už se těším na 2 díl, jakože to na konci vypadalo že si scénáristé nechali otevřená vrátka. ()

Astaroth12

Originál Japonský mám rád hlavne kvoli atmosfére a silnému napätiu a aj keď tento Americký braček sa snaží, tie kvality vobec nedosahuje. A to nie je problém len s týmto remakem, ale skoro s každým, čo točili Američania. Neznamená, že tam dajú viac efektov a svižnejšie tempo a hned bude z toho trhák, tak to nikdy nefungovalo a ako vidieť, ani fungovať nebude. Slabé 2*. ()

Kryton

Instantní polévka , která na obalu hlásá : "Chutná,dobrá a rovnající tradiční polévce". Ouha polévka za pár kč sice naskýtá mírné nasycení , ale chut je umělá a pocit z ní vyšumí rychleji než ji připravíte . Do odpadu to neposílam díky Ray Wise (Satan z Reapera). Už by Amerika měla přestat remakovat asijské horory! ()

hous.enka

Nevýhoda amerických remaků je to, že nikdy nedosáhnou kvalit asijsých originálů. Nejen v nápadu, ale i provedení. Vymítání? WTF? Na druhou stranu při scénách z nemocnice jsem stahovala zvuk na minimum. Takže taková sobotní noční jednohubka. ()

Paxxx.cz

Film s velkým počtem rozbitých mobilů. Stručně a jasně řečeno nepovedený pokus o solidní horor- pouze slabší dvě. ()

mysiak

Bože tá Amerika...recyklovateľnosť geniálnych ázijských hororov, dosiahla vrchol...prichádza najhorší, najstupidnejší a najtrápnejší horor...Zmeškaný Hovor, ktorý sa stal klasikou...Jaj bože, Shannyn Sossamon nie je vôbec pekná a tobôž herečka, Edward Burns by mal radšej hláškovať viď Chladnokrvne, a tí ostatní no comment. Pán režisér, keď chcete naľakať, nedávajte hudbu nahlas, skúste to inak, koniec nič nevyriešil, modlím sa aby nebolo pokračovanie. P. S. Tá jedna hviezdička je za efektný výbuch okien na konci, škoda že to neuzavreli všetko hneď... ()

Freemind

Potěšila mě jedna věc - to, že dnes už není problém sehnat slušného kameramana i pro nejhorší slátaniny. Efekty, herci, děj i atmosféra - vše na bodu mrazu. ()

blackrain

Pár lidí nepotěší podivný telefonát, v němž uslyší sami sebe zemřít. Smrt se nedá zastavit, ani když vás napadne telefon třeba zlikvidovat. Jednotlivá úmrtí zavání nudou a bohužel nepřináší nic nového pod sluncem. Vlastního telefonu se ještě bát nemusím, po tomto filmu určitě ne. Maximálně se leknu, když mi náhodou zazvoní v ruce. To se ale nestává, protože mám vždycky telefon někde poblíž sebe. ()

kaylin

Tak že to bude až takový průser, to jsem opravdu nečekal. Japonský film mi přišel dostatečně děsivý, i když přece jen bylo vidět, že inspirace v "Ringu" byla značná, ale americký remake už je skutečně jen vykrádáním "Kruhu", nejspíš se snahou tvrdit, že když to fungovalo jednou, bude to fungovat i podruhé s jinými herci. Nefunguje. ()

Chen

Triky legrační, obsazení některých vedlejších rolí nic moc, ale odsýpá to, někdy je to vcelku atmosférické. Je to možná podbízivé, na originál to nemá, ale nemůžu film odstřelit (i přes hromadu řemeslných chyb), protože mě prostě a jednoduše vcelku pobavil. ()

Martin741

One Missed Call od rezisera Eric Valettu je totalny scenaristicky vyplach, kde strach nie je ziadny, bat sa nie je coho a namiesto strachu nastupuje nuda. A pre take filmy ja pochopenie nemam. 20 % ()