Smrtící nenávist 3

• USA The Grudge 3
všechny plakáty

Jake, který přežil masakr děsivé Kayako a Toshia, je znovu vystaven mučivým vizím. Skončí v nemocnici, kde se o jeho případ zajímá Dr. Sullivanová. Postupně zjišuje, že Jakeovy strašidelné historky jsou pravdivé. Jeho jedinou nadějí se zdá tajuplná Japonka, která by možná mohla umlčet duchy navždy... pokud její plán nezničí všechny! (oficiální text distributora)

Asmodin odpad!

Po tomto filmu vymysleli parodii. Duchové vůbec nepůsobí strašidelně. Postavy duchů se vůbec nepodobají těm z předchozích dílů. Toshio jim trochu vyrostl a Kayako vypadá málo japonsky. ()

El_Rabbit

Recyklace z recyklace. Strach a napeti na bodu mrazu a jednani postav nelogictejsi nez kdy drive! Kde jsou ty doby, kdy jsem se mohl kvalitne bat u puvodnich Ju-On... ()

jerenymo odpad!

Výsměch.... bral sem ohled na to, že tento díl vyšel jako video film,ale stejně si nemůžu pomoct. Těžká nuda od prvních minut víte jak to dopadne, klučina, ze kterýho mi v první dílu opravdu těžce běhal mráz po zádech je zde ztělesněn nejspíše 15ti letým klukem...což je dosti úsměvné a samotná jeho maminka, která opět v prvním díle byla děsivá je zde znázorněna jakousi ženou (nejspíše s parkinsonem) v bílém pyžamu, která se plazí všude a povšem....dle mě ta žena měla hlad a proto otvírala na všechny hubu a plazila se po nich.... jinak se tento počin nedokážu vysvětlit.... doufám že už další díly nevzniknou, páč prznit takhle první díl je opravdu hanba. ()

Flopik

Skoro to isté ako ostatné diely možno pár výnimiek.Zase zopár mrazivých momentov. Inak neviem čo viac k tomu dodať 3* a 50%. ()

triberpaddy

Oproti předchozím dílům trojka výrazně ubrala na atmosféře a z kdysi velmi rafinovaného a děsivého hororu se tak stává tupá a nesmyslná vyvražďovačka, u které jsem se neskutečně nudil. 20% ()

Rathalos

Tretie pokracovanie tejto americkej trilogie uz nie je v rezii Takasiho Simizu,ale v rukach Tobyho Wilkinsa a nebolo to zle,dvojka sice bola lepsia,ale aj tak sa dalo na to pozerat,taka priemerna ducharina,ktora ma celkom zaujala...:-) ()

AngelG

Tak když už jsem si myslela, že už snad nemůžou natočit větší trapárnu a tím doslova oddělat pravou podstatu tohohle velice slušného hororu, tak natočí Grudge 3..!! Žalostně vybraní herci, tím pádem žalostné výkony a ještě žalostnější příběh! A ten konec...!!!! ()

helraiser

Tak tohle už teda vážně ne. Z kdysi výborného a hlavně strašidelného hororu ( mám na mysly samozřejmě japonskej originál) se stala neuvěřitelně nudná hovadina. Už druhý díl stál zaprd a tohle je ještě mnohem horší. Duchové a jejich strašení je opravdu příšerné, obludné a nezajímavé. Jsem k hororu velmi tolerantní, vždy hledám něco co by stálo alespoň za minimální pozornost, ale pravda je taková, že tady nic takového není. Někdo asi nepochopil, že dlouhovlasatí duchové to už mají dávno v americe za sebou, a že patří do Japonska. Prosím další díl už ne i když jsem přesvědčen že ještě minimálně jeden bude a to jak nyní je v modě tak rovnou ve 3D. To bude nádhera, to bude podívaná už se nemůžu dočkat. Takže Smrtící nenávist 3 je zcela zbytečné pokračování, které postrádá vše co dělalo originál tak děsivým a o tom jakým je zklamáním nemá cenu se vůbec zmiňovat. Ano až tak to bylo špatné. No řiká se třikrát a dost a v tomto případě to platí desetinásobně. ()

TommyGun89

Strašná slabota... 2*, jen za to, že jsem to dokoukal až do konce... Sice navazuje na dvojku, ale nešahá ji ani po kotníky. Nebál jsem se, nemrazilo mi v zádech a chvílema jsem se tomu musel i smát, a to by se u hororu asi stávat nemělo... ()

zberatel

Z celej americkej remake trilogie je tato cast jednoznacne najnudnejsia,najdebilnejsia a najvecia strata casu. Jednicka sa aspon snazila,dvojka mala skvele novinky no trojka VELKE NIC. ()

Wann odpad!

Příšerné efekty, špatní herci a o strachu se zde nedá ani hovořit. Už první díl série je sám o sobě slabý, druhý je ještě slabší a třetí (doufám že poslední) je nejvyšší stupeň amatérismu a režisérské nezručnosti. Já nevim, možná za to mohl ten rozpočet ale na tohle se dívat nedá. ()

Likan7

To, co fungovalo u japonských originů, tady nefunguje. Nic není strašidelný, lekačky tu neexistují a frontální záběry na duchy jen devalvuje strach z neviděného. Připište blbý scénář a vyjde vám 90 minut totální nudy. Jedna * za scénu s doktorkou. ()

Hellknight12

Posledná časť sa nám z Japonska presúva do USA. Bohužiaľ za mňa je to rozhodne najslabší článok série. Herci sú sympatický ale ich výkony až sú celkom priemerné. Atmosféra filmu je úplne slabá. Príbeh sa nám posunie o pár rokov dopredu. Príde na scénu jedna postava o, ktorej ani nebola reč v prvých dvoch filmoch, čo mi príde trochu zvláštne ale čo už. Scenárista asi rozmýšľal nad obedom, keď písal scenár pre hlavnú postavu. Na jednej strane sa snaží pomôcť rodine a na druhej strane, keď príde riešenie problému, tak ho odmietne, teda dôjde jej to až na záver. Film môžem odporučiť ale iba na jedno pozretie. Celkové hodnotenie za mňa je 50%. ()

Zombiepod

Absolútne zdevastovaný Shimizuov nápad so všetkým, čo k tomu patrí. Ju-On prišla až do Chicaga a spôsobila tam pekné jatky. Tým samozrejme upozorňujem, že sa vytratila všetká atmosféra série, pribudlo hodne litrov kečupu, z hrôzu naháňajúcich duchov sa stali komické a zábavné postavy na ktorých sa neraz pousmejete, a z jedného z najlepších japonských hororov všetkých čias sa stala stupídna americká paranormal vyvražďovačka pre teenagerov. Že sa ten Wilkins nehanbí prezentovať tento dríst pod značkou The Grudge a ešte ho nazvať aj pokračovaním. Čo sa filmariny týka, bol to od začiatku jasný treťotriedny podpriemer za malinký rozpočet, nenáročného diváka po preflámovanom večeri slušne uspí, ale ja, ako fanúšik Ju-On, som znechutený. ()

Knor

Ta svinská zkroucená krkající Kayako mi nahání husí kůži. A to je tak jediný co můžu tomuhle filmu připsat k dobru. Všechno ostatní je špatný. Potěší jen snad ještě Shawnee Smith a to je asi tak všechno. Tahle prokletá série má to nejlepší za sebou a už bych ji nechal bejt. I Kayako musí jednou dokrkat. ()