Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Filmový příběh o populárním superhrdinovi ze stáje DC Comics odhaluje původ Arthura Curryho (Jason Momoa), napůl člověka, napůl obyvatele bájné Atlantidy, kterého jeho životní cesta přiměje čelit pravdě nejen o tom, kým ve skutečnosti je, ale zároveň prověří, zdali je hoden stát se tím, pro co byl zrozen… králem. (Vertical Entertainment)

Diskuze

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

mně teda moc nesednou ty jeho horory, ,ale ostatní filmy sou super, a FF je taková komiksová šílenost, kde se to moc nebere vážně 

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

On to hodnotil aby mohl psát na rychlo..většinu z toho beztak ani neviděl....s mrkni odpad nebo plný počet nic mezi tím... hodnocení s nulovou hodnotu

na příspěvěk reagoval woodsman

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

woodsman

Tady všichni ví jak ho miluješ a nedokážeš přijmout konstruktivní kritiku a fakt že sám bez pomoci je to packal...udělal tři filmy z pěti a ani jeden není kasovní trhák a ty největší z nich jsou pro studio zklamáním... paradoxně nejúspěšnější je ww

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

woodsman

Já jen vím že wan má mld na kontě a jeho filmy jsou koukatelnejsi....a rozhodně nemá jen jednu polohu

na příspěvěk reagoval PKD

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Však udělal i Furious 7...bych se ani nedivil kdyby to mělo větší úspěch než Liga...možná by Warnerům došlo že Snyder zas tak dobrej není

na příspěvěk reagoval woodsman

Příspěvek byl smazán administrátorem.

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

dosty43

Pěkné. Ale první oficiální fotky Aquamana známe už z dob před JL. Takže nic (krom prostředí,kde je foto pořízeno),nového.

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

PKD

no já Momou beru, ale jako casting na Artura mi přijde mimo mísu..nepodobá se žádné komiksové inkarnaci. ..v Lize opravdu slouží jako někdo kdo tam chodí nahoře bez a ukazuje svaly a pohyb ve zpomalených záběrech protože to hezky vypadá...potom tam jakože zastaví vlnu vody, vlastně počkej, nezastaví ani to...no a pak jen jako další člen ligy kosí paradémony...největší radost mi udělal, když napálil Steppimu, který letěl daleko, v tu chvíli jsem si řikal že jeho uder je silnej a Superman není třeba když je tam tým kde WW ukázala neuvěřitelnou rychlost a další a s mistrem strategie Batmanem...ale zase nic...jo a taky tam hláškuje občas

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Ratemus

To jsou sráči z WB. Já se těšil,že to tam Momoa pořádně provětrá a ono prd. Ale,je fakt,že tuto info.už nějakou dobu vím,neb si pamatuji,že jsi ty i jiní o tom referovali. Tento film byl měl být tedy satisfakcí pro nás,kteří jsou z filmového obsazení Aquamana odvaření,jako já např.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

PKD

Ostatní bych řekl dostatek... Aquaman skoro nic nepředvedl vlastně vůbec nic, jen se hezky zpomaleně procházel aby to jako dobře vypadalo...v týmu byl k ničemu

na příspěvěk reagoval PKD

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

Ratemus

On tam dostal minimum prostoru. Pokud delší stopáž JL, chtěl bych více prostoru pro Aquamana.

na příspěvěk reagoval PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Ratemus

Moc tomu tedy nevěřím,ale u tohoto filmu si klidně dovedu představit stopáž,kterou má JL. U samostatných filmů,pojednávající hl.o 1 postavě to tolik neva jako u týmovky,to je jasné.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Nevka

snad ano, on mě tedy zatím přesvědčil jen Conjuringem a to pouze a jenom jedničkou, potom Rozsudkem smrti a Saw...jinak nic...pořád je u mě ale schopnější než třeba Snyder

Související novinky

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

17.12.2023

Už za pár dnů do kin po celém světě vstoupí nejnovější snímek studia Warner Bros. a pokračování miliardového hitu Aquaman z roku 2018, komiksovka Aquaman a ztracené království. Film režiséra Jamese… (více)

Gunn začíná čistku DC filmů

Gunn začíná čistku DC filmů

08.12.2022

James Gunn a producent Peter Safran byli nedávno vybráni jako noví šéfové rebrandovaného DC Studios pod studiem Warner Bros. Discovery a jeho ředitelem Davidem Zaslavem. Gunn, který před pár dny… (více)

Studio Warner Bros. chce být druhým Disney

Studio Warner Bros. chce být druhým Disney

04.06.2022

Nový šéf společnosti Warner Bros. Discovery David Zaslav už nějaký ten pátek pracuje na zásadních změnách, kterými by chtěl přispět k nové éře nejen na poli filmů, ale i seriálů, her, a celkově… (více)

Reklama

Reklama