Do opuštěného venkovského domu se nastěhuje Courtney Collinsová se svými dvojčaty, devítiletými syny Dylanem a Zachem. Brzy ale zjistí, že nejsou mezi stěnami domu asi až tak úplně sami. Na scénu krvavého příběhu se vrací stará promítačka a filmy, kamera, duše dětí, zavražděné rodiny využité jako oběť něčemu či někomu... Malý Dylan se mění, chová se stále záhadněji a zdá se být pod vlivem divných sil. Bagulova chvíle se blíží. Je nějaká naděje zastavit blížící se krvavý rituál? Jsou opuštěný dům nebo nedaleký kostel dostatečnou ochranou? Nebo spíše pastí? Najde se pomoc? (Cinemart)

Faji

S jedničkou jsem byl spokojen, a tak jsem si řekl, že si na to zajdu do kina. Díval jsem se na zdejší hodnocení a byl jsem z toho celkem zklamaný, že se to nedostalo výše. Nečekal jsem radši od toho nic a vyplatilo se to. Do kina jsem šel s tím, že to buď bude dobré, anebo ne. Pásky byly velice originální a celkem dost brutální (atmosféra pásek z jedničky už nebyla taková), místy kapku nudnější, zdlouhavé, ale stále to bylo výborné. Spokojenost! ()

radiel

No atmosféru mi kazily dvě tlustý holky ktere cely film neustale ládovaly svoje tlustý mastný huby popcornem colou a silvestrovským pochutinami ani se nedivím ze byly sami bez chlapů. Kdo by se chtěl taky umazat od špeků s neustalym svícenim telefonu v mém zorném uhlu pohledu mi taky moc nepomohli se uplne ponořit do děje. Fakt nechapu tyhle mastny piči. Dokazu si je představit v reklame na Mc Donald s postřikanou držkou vanilkovým shakem a nyni k filmu ten nedosahuje kvalit prvniho proste to nebyli takove napeti jako předtim k tomu hodně povidani a ja se tak těšil na pasky ke kameře, ktere byly ale ne tak brutalni az na(spoiler) krokodyli a krysy. Potěšila me hudba a posledních 20minut. Celkově hodnotim 55% možná nebýt dvěma mastnám něco lehce přes 60% ()

Tribbiani27

Máte rádi horory se spoustou lekaček? Pak je tento jeden z nejlepších! Film sice má svá hluchá místa, děj není bůh ví jaký, ale člověk v tom křesle sedí zaříznutý a napnutý po celý film. Po propadáku v podobě Insidious 3 je toto výborné napravení hororového žánru - takhle to má vypadat! 90% ()

Va33ek

Dvojka pro mě byla příjemným překvapením, které se mi líbilo více než jednička a to kvůli : více hrůzy v podobě dobrých lekaček, více strachu díky dětem a Baghulovi, kteří se nám ukazovali přesně tak, jak bych si představoval, vcelku dobrý konec se zadními vrátky. Podtrženo a sečteno: parádní jízda! ()

StepanR

Vzhledem k tomu, že první Sinister je jeden z mých nejoblíbenějších horrorů, druhý díl přinesl velké zklamání. Bughuula vám ukážou hned ze začátku, jako by to nic nebylo oproti jedničce, kde byl Bughuul tajně schován v nahrávkách, tak že jste o něm původně ani nevěděli. Když už jsme u nahrávek, ty jsou v pokračování přehnaně brutální a hlavnímu hrdinovi Dylanovi je pouští děti, jejich autoři, což oproti původnímu nalezení na půdě byla opět slabota. Co se příběhu týče, ten nebyl něčím speciální, byl nudný. Nic se při něm nedělo, jen se vlastně policajt obsazený již v jedničce (největší chyba) ponořuje hlouběji do vražd a zjišťuje, co se děje. Když na konci zabili vraha, přišlo ještě větší zklamání. Snímek ani nebyl moc strašidelný, tvůrci spoléhali spíše na lekačky, kterých tam bylo až přehnaně moc. Rozhodoval jsem se mezi 2 a 3 hvězdičkami a nakonec dávám 3 protože se našly i světlé chvilky, které mě dokázaly vystrašit. Vzhledem ke konci čekám pokračování, takže můžeme doufat, že to napraví, jestli někdy vůbec. ()

kecal

Tak tohle byl totální průser. Scénáristi a režisér doufám už žádnou další práci neseženou a ten kokot co má na svědomí podobu toho strašného starodávného démon by měl okamžitě přestat čichat toluen. Nepostřehl sem jedinou sekundu filmu, která by připomínala žánr hororu. Film zachraňuje jen mamča Shannyn Sossamon, díky které je aspoň na co koukat a to že je řemeslně celkem dobře zmáknutej. Hororu, který není založený jen na lekačkách, nebo cisterně krve už se asi nedočkám. Hold vytvořit atmosféru není žádná prdel. ()

lineker

Ke dvojce Sinister mne přivedla především nostalgie za jedničkou což byl pro mne jeden z nejlepších hororů, které jsem měl možnost vidět. Dle hodnocení, jsem žádný zázrak nečekal a on se také nekonal. Značně pokulhávající atmosféra, kterou opravdu nemohou táhnout čtyři děcka, která nutí svého vrstevníka noc co noc čumět na jejich best of okamžiky s jejich rodinou. Jedno kurevské leknutí, pohledná Shannyn Sossamon a to je tak asi vše co se dá vypíchnout. Scott by se měl na scénáře vysrat a jen točit a točit. ()

kratajirka

Je to tak - v 99% druhý díl jakékoliv série je prostě horší. Je tomu tak i u Sinisteru. Dvojka se snaží, tak moc snaží, ale nestačí to. A zkoušeli to filmaři i s nádechem Ruska, aneb se srpem se to lépe zabíjí. Nicméně celý film jede na pomalejší vlně než jednička. Jo - momenty překvapení jsou - však je to horor že. Ale dějová linie je uťapkaná. Hlavní hero? Kdyby tam dali Jimma Carreyho, tak by to snad vypadalo lépe. Nevím vážně nevím zda-li nechám 3 hvězdy a nebo se pustím do snížení na dvě. Na druhou stranu je potřeba říct, že i přes ty negativa si drží lecjakou úroveň hororovosti, neočekávání apod, což dnešní horory postrádají. Všeho všudy. Horor jo, dobrý jo, ale neporovnávat s jedničkou, jinak se dostanete do ryze negativních čísel. :) ()

Jarmila68

Táák vidíte co kus,to názor:-)mé se jednička nelíbila,nebála jsem se a vůbec si nevzpomenu o čem byla.Za to toto jen tak nezapomenu....pro mě nervák,lekačky a saďárna s dětmi a jejich rodiči zafungovala velmi slušně,takže nedejte až tak na názory a jukněte se sami:-) ()

stellie

Jednotka bola pre mňa jeden z najlepších hororov. aký som zatiaľ videla. A bolo ich dosť. Dvojka je ako v mnohích iných prípadoch poslabšia, ale stále sa na to dalo pozerať. (A do poslednej chvíle som dúfala, že chlapcovi sa to naozaj podarí. :DDD) ()

dranesy

Film hodnotím jako kdyby nebyl pokračováním. Kdybych ho srovnával s jedničkou, musel bych dát o dvě hvězdy méně. Jako horror je to dobrá podívaná, ale jako film celkově nic moc....Stejně budu srovnávat s jedničkou.... Nic originálního, jen jiné vraždy rodičů, od začátku jsou tam hodní a zlý a od začátku tak nějak tušíte, že ten hodný klučina, bude stále hodným klučinou. Už vás nic nepřekvapí. Jedině ta parta smradů, která se nezdá již nadále býti jen pouhými duchy, ale už to jsou zkrátka neviditelní panďuláčci, kteří dělají v pokojíčku bordel a zapálí domeček. Dále jsem myslel, že Bughuul může být pouze na filmech a na fotkách, ale on již taky povýšil a stačí mu světlo baterky... Tři hvězdy. ()

TynuleD

První díl Sinister byl podle jeden z nejlepších hororů. Když jsem ho viděla poprvé dost jsem se bála a moc se mi líbila myšlenka tohoto filmu. Začalo to domem, kam se přestěhovala rodina za lepší budoucností. Rodinu živil otec a manžel, který se živil jako spisovatel, nebyl to jen tak obyčejný spisovatel, který psal až moc sladké romantické příběhy, ale psal o událostech dost děsivých. Nová kniha se netýkala jen ze strašlivých událostí v jeho okolí, ale taky domu, kam se nastěhovaly. Nic netušící žena a dvě děti s nočními můrami a imaginárními kamarády. Další částí filmu byla krabice na půdě plná starých kazet s kamerou. Zvědavý spisovatel dokázal kameru zprovoznit a začal se dívat na videa z kazet. Podle popisek si myslel, že jde jen o kazety, které tam dřívější rodina zapomněla. Ale pravda byla jiná. Ze začátku tam viděl rodinný piknik, později však viděl rodinu viset na stromě. Čím víckrát se na kazety díval, tím víc rodinu posedla neznámá síla. Démon dávných dob. Děly se strašné věci, ty rodinu donutily se odstěhovat jinam. Tím mělo trápení skončit, ale naopak to tím vše začalo. Démon je dostal, zabil je a jejich dceru si odvedl k sobě. Konec filmu mě dost překvapil, vůbec jsem to nečekala, ale dost se mi to líbilo. Démon jako záporná postava neboli strašidlo se mi taky moc líbil. Byl novinka, dost strašidelná. Jednička byla opravdu dobrá! Když jsem se dozvěděla, že se natočí i druhý díl byla jsem hodně natěšená na Démonka :D Premiéru měl druhý díl v září 2015, já jsem se na ni koukla poprvé až někdy na konci listopadu. Než jsem si to pustila nejprve jsem se ještě jednou koukla na trailer. Podle něj jsem si udělala představu, že i dvojka bude dobrá jako jednička. Ale to tak bohužel nebylo. Začalo to jako první díl, rodinou, matkou se dvěma chlapci. Nenapadlo by mě, že se jeden z nich baví se ztraceními děti z kazet. Že tam vypadají jako normální děti a ne jako děti, které posedl démon a odvedl sebou do kazet. Nutili ho aby se koukal na ty kazety, aby démon mohl zase dostat jejich rodinu jako tu předtím. Nepočítal s bývalým policistou, který za každou cenu chce zjistit, co se stalo rodině z prvního dílu. Démon se ho snaží zastrašit, ale nepovede se. Nervózní, jak to všechno dopadne jsem se dokoukala do konce. Myšlenka Sinister byla ta jediná za co pomalu ten film stál, ale ve 2 jako by se té myšlenky pustili a už to nebylo strašení. Když někdo šel po tmavé chodbě a kolem něj strašidelné zvuky a pak přízraky dětí. Občas tam Démon bafnul a to bylo všechno. Ale jediný, co nezklamalo byly ty kazety. Takže na rovinu mě 2 teda celkem zklamala, ale nechci to někomu znechutit , někomu se to líbí, někomu ne.To posuďte sami!! ()

Mefinko odpad!

Sinister 1 mal všetky aspekty hororu ktoré fanúšika hororu potešia a to nepredvídateľné momenty ala kde na teba niečo vyskočí. Postupné odhalovanie vrážd a kto či čo za tým stojí a smozrejme nie šťastný koniec. Sinister 2 tak tomu všetko toto chýba. Film na to ake mal možnosti dopadol kompletne katastrofálne. ()

sykos77

Pokračování, které se moc nepovedlo. Ve srovnání s prvním dílem, zde bylo mnoho nedostatků, takže si hororový fajnšmekr opravdu na své nepřijde. Spousta věcí nedotažených a mnoho lekaček dost předvídatelných. Chyběla tomu šťáva a to pravé, hororové napětí. Za mě 40%. ()

1990Jirik odpad!

A je to tu skvělý husto přísný Horor, kde panovala atmosféra , že by se dala krájet, kde i jen hudba naháněla husí kůži, kde i nápad jako takový byl zvráceně strašidelný, byl vystřídán druhým dílem a bohužel dílem, který je tak strašně okoukaný a neprofesionálně natočený a vykrádající první díl až hanba mluvit!... Režisér absolutně nedal nic nového jen prostě vykradl jedničku a pokud možno se řídil heslem , všude naseru lekáky, příběh pointa 0, herci jsou snad ještě víc v mínusu. Prostě do nebe drásající sračka , která nestojí ani dokoukat!... A tento chlap který toto točil by měl dostat filmový trest smrti... takže v celkové naštvanosti z totálně pohnojené dvojky završím odpadem a to ani přes bubáka, který byl samozřejmě taky vykraden. ()

Mr.Dude odpad!

Potenciální bubák z jedničky se v pokračování stáhl do pozadí a nechal za sebe strašit děti. odvážný to krok. ()

ES13

Nebylo to špatný, ale u některých filmů, by měli scénáristi zůstat u první verze a nedělat žádný remaky, většinou nejsou tak dobrý. ()

JerryPilsen

Bu bu bu.Jediné co funguje jsou lekačky.Jinak děj je jenom vata.Bubák sem tam vykoukne,ale na nic se nezmůže.Jenom nutí děti k domácímu videu. ()