Goldbergovi

(TV seriál)
  • USA The Goldbergs
Komedie
USA, (2013–2021), 66 h 33 min (Minutáž: 21–22 min)

Tvůrci:

Adam F. Goldberg

Wendi McLendon-Covey, Sean Giambrone, Troy Gentile, Hayley Orrantia, George Segal, Jeff Garlin, Patton Oswalt (vypravěč), Troy Winbush, Natalie Alyn Lind, (více)

Série(8) / Epizody(185)

V 80. letech minulého století v malém domku v Pensylvánii žili byli Goldbergovi. Ne tak úplně normální rodinka, které vládne matka, naoko ovšem otec a společně se snaží vychovávat své tři děti - sedmnáctiletou sexy tvrďačku, šestnáctiletého jedničkáře a jedenáctiletého malého geeka s kamerou - vždy připravenou zachytit všechno to rodinné bláznění. Goldbergovi jsou další televizní rodinka, která vznikla jako skoro autobiografická vzpomínka na dětství svého tvůrce Adama F. Goldberga. Je to taky stylově vymazlená retro podívaná plná pop-kulturních referencí. (Viacom)

tommy187

Pilot : Takže takto, pri sitcome je najdôležitejšie aby sa človek zabavil. A práve to tomuto seriálu chýbalo! Po technickej stránke to bolo pomerne premakané, a povedal by som, že herecké výkony neboli zlé, ale ja som sa počas pilota pousmial asi dvakrát. Možno tomu ešte dám šancu. 35% ()

MM_Ramone

Americký televízny komediálny seriál "Goldbergovci" (The Goldbergs) som začal sledovať len tak z nudy a trvalo mi nejaký čas pokiaľ som mu prišiel na chuť. Začiatočná vlažná apatia sa po niekoľkých epizódach zmenila na pravideľnú sledovanosť. Táto svojrázna žido-americká rodinka si získala svojimi retro príbehmi moje sympatie. Murray Goldberg (otec), jeho manželka Beverly Goldbergová (starostlivá mamka) a ich pubertálne deti Barry, Erica a najmladší Adam ma dokážu veľmi dobre pobaviť. **** ()

Samuel7

Eh, hodnocení trošku šok. Nechápu, co za lidi to tu hodnotí, ale asi neviděli víc než krátké útržky během přepínání televize a zase jako ovce napodobují ostatní. Na IMDb má seriál 8,2/10... trošku zvláštní, nemyslíte? Druhé hodnocení dává rozhodně větší smysl. Seriál je totiž svěží, milý a bere sám sebe i svou dobu s nadsázkou. Zápletky bývají velmi originální, postavy jsou sympaticky střelené. Už po necelém měsíci sledování jsem si seriál zamiloval a pátou hvězdičku si nechávám do rezervy, protože většina dílů mi stále zbývá zhlédnout. ()

Zodd

Čekal jsem, že to tu bude mít asi o 20% víc, ale nevadí. Hlavní problém tady je, že koncept vychází z ´80-90-kových rodinných sitcomů (které se do našich luhů a hájů nedostaly) a bere se s nadsázkou. Adama Goldberga neznám, ale ty střelené postavy nejsou vůbec špatné a herci, i když ne moc zažití, to hrají dobře a s chutí. A jo, The Middle mě stále nechává většinou chladným. ()

WincKruspe

Další ze seriálů, který je mašinou na výčitky. Když vynecháte poslední 3 minuty z epizody, které jsou proti zácpě, tak některé díly jsou docela zábavné. Na rozdíl od většiny rodinných seriálů je zde dětské obsazení docela talentované a všemu vládne představitelka matky. Ale většina dílů je prostě nuda. ()

Galerie (2 908)