Goldbergovi (TV seriál)

The Goldbergs

Komedie

USA, 2013–2021, 66 h 49 min (Minutáž: 21–22 min)

Tvůrci:

Adam F. Goldberg

Wendi McLendon-Covey, Sean Giambrone, Troy Gentile, Hayley Orrantia, George Segal, Jeff Garlin, Patton Oswalt (vyp.), Troy Winbush, Natalie Alyn Lind, Luke Benward, Karen Gonzalez, Brian Huskey, Charlie Sheen, Justene Alpert, Sam Lerner, David Hornsby, Terrell Lee, Noah Munck, Casey Simpson, Brec Bassinger, Sam Kindseth, Morgan Beck, Rizwan Manji, Sean Marquette, Bryan Callen, Charlie DePew, Zayne Emory, Jennifer Irwin, Jacob Hopkins, Tanner Buchanan, Michael Rubenstone, Doc Farrow, David L. King, Jimmy Bellinger, Griffin Freeman, Marcus Toji, J.C. Spink, Keith L. Williams, Jared Sandler, Brock Baker, Jonathan Schmock, Bella Dayne, Madison Hu, Bob Vila (a.z.), AJ Michalka, Alissa Latow, Tiffany Daniels, Dan Fogler, Tom Cavanagh, Cedric Yarbrough, Tim Meadows, Stephen Tobolowsky, David Koechner, Rob Huebel, Allie Grant, Judd Hirsch, Chad L. Coleman, Austin Filson, Christopher Avila, Tom Williamson, Jim Titus, Austin Lyon, Kenny Ridwan, Stephanie Katherine Grant, Billy Malone, Matt Bush, Alex Jennings, Alexis G. Zall, Tedra Millan, Jackie Geary, Mindy Sterling, Rick Springfield, Suzy Nakamura, Ken Lerner, Scott Adsit, Robert Englund, Brian Baumgartner, Ana Gasteyer, Nate Hartley, Parvesh Cheena, Quincy Fouse, Eric Edelstein, Matthew Rocheleau, Jon Lovitz, Shanna Moakler, Drew Barrymore (a.z.), Billy Idol (a.z.), Adam Sandler (a.z.), Charles Barkley, Bill Goldberg, Connor Williams, Richard Kind, Clancy Brown, Pat Finn, Kirk Fox, David Bowe, Lew Schneider, Joey Slotnick, Marissa Jaret Winokur, Andrew Secunda, Dan Mintz, Steve Guttenberg, Steve Hytner, Ashlee Füss, Mollee Gray, Brent Spiner, Marques Ray, Holgie Forrester, Bret Green, Gabriela Quezada Bloomgarden, Ricardo Hurtado, Parker Harris, David Douglas, Maddy Caddell, Xihuaru Kilcher, Luke Eisner, Anthony Michael Hall, Dana Barron, Dan Bakkedahl, Stephen Guarino, Theodore Barnes, Nick Alvarez, Clint Carmichael, Jackson Odell, Niko Guardado, Kirstie Alley, Rhea Perlman, John Ratzenberger, George Wendt, Tim Matheson, James Widdoes, Mason Dye, David Haack, Jesse Heiman, Kelli Berglund, Matt Cornett, Barry Bostwick, Stephnie Weir, Hulk Hogan, Leslie Grossman, Carlos Colón Jr., Melissa Joan Hart, Chris Parnell, Stephen Jared, Amanda LaCount, Sloane Morgan Siegel, Dean Cudworth, Annie Mebane, Makenna James, Solomon Stewart, Joey Luthman, Sadie Stanley, Erik Weiner, Oliver Cooper, Matt Peters, Tommy Lee, Miranda Cosgrove, Jon Sklaroff, Anna Grace Barlow, Dot-Marie Jones, Michael Hitchcock, Arden Myrin, Lea Thompson, Jessica St. Clair, Jason Kravits, Gareth Reynolds, Winston Story, Eddie Pepitone, John Oates, Liana Ramirez, Zach Callison, Thomas Kasp, Mike Leffingwell, Asia Jackson, Michelle Noh, Carrie Wampler, Keana Marie, Harvey B. Jackson, Christie Brinkley
  • Gravediggger

Pro mě snad nejhorší seriál všech dob. Nenávidím na něm úplně všechno, ale především tu matku. A pak toho tupého staršího syna a i toho mladšího, kterému matka neustále ruinuje život, ale on je stejně pokaždé nakonec na její straně. Zkurvený mamánek. Fotr je odporný a dědek děsný, jediná relativně snesitelná je ta sestra, ale je nudná. Prostě se radši podívám na Ulici nebo i Ordinaci, než toho. Kdyby mě chtěl někdo mučit, zavře mě do místnosti bez oken a pustí mi Goldbergovy(11.11.2019)

Goldbergovic rodinku jsem kdysi před časem ohodnotil odpadem. Nedávno na to začala z nouze koukat manželka (Taková normální rodinka už se okoukala, HIMYM jede popadesáté, to už je k zblití a na ty Přátele člověk taky pořád dokola koukat nemůže) a já to tak podprahově vnímal, až jsem si na to zvykl. Musel jsem uznat, že jsem je ohodnotil kdysi na základě jednoho dílu, kde po sobě všichni hnusně řvali a nebylo to úplně fér. Protože jako u všech těchto sitcomů, když si člověk zažije postavy, dívá se na to líp a počáteční odpor může přerůst v sympatie. Tak se stalo i u Goldbergových a ačkoliv je to v mnoha ohledech nepůvodní, průměrný a někdy na sílu, není to žádná hrůza, občas se i zasměju a u jídla mi to nenadavuje. Bonus jsou pak původní záběry skutečného A. Goldberga, které tomu dodávají trošku patiny a nostalgie typu Báječných let. Takže na první pohled je to nesnesitelný, dlouhodobě úplně v klidu vata, když člověk potřebuje nějakou kulisu.(23.3.2020)

Eh, hodnocení trošku šok. Nechápu, co za lidi to tu hodnotí, ale asi neviděli víc než krátké útržky během přepínání televize a zase jako ovce napodobují ostatní. Na IMDb má seriál 8,2/10... trošku zvláštní, nemyslíte? Druhé hodnocení dává rozhodně větší smysl. Seriál je totiž svěží, milý a bere sám sebe i svou dobu s nadsázkou. Zápletky bývají velmi originální, postavy jsou sympaticky střelené. Už po necelém měsíci sledování jsem si seriál zamiloval a pátou hvězdičku si nechávám do rezervy, protože většina dílů mi stále zbývá zhlédnout.(5.9.2018)

• tommy187

Pilot : Takže takto, pri sitcome je najdôležitejšie aby sa človek zabavil. A práve to tomuto seriálu chýbalo! Po technickej stránke to bolo pomerne premakané, a povedal by som, že herecké výkony neboli zlé, ale ja som sa počas pilota pousmial asi dvakrát. Možno tomu ešte dám šancu. 35%(10.10.2013)

• kockodan

To je špatný. Jakože opravdu hodně špatný! Na to se nedá dívat ani pod vlivem! To je hrozná ostuda pro všechny zúčastněné! Nenechte se zmást tím, že jedou už šestou sezónu, a tudíž byste si mohli myslet, že na tom seriálu něco musí být, když na to lidi koukaj, ale není a nebude, ani když pojedou třeba šedesátou sezónu! Ta rodina je prostě trapná a nezáživná a nudná a scénář omílá stokrát omleté vztahové lapálie jedné otravné, uřvané, buranské židovské rodiny, nekoukatelným způsobem! Osumdesátky a jakousi snahu o jejich parodii chápu, tady se to ale nepovedlo a to krutě!(9.12.2020)