Goldbergovi (TV seriál)

The Goldbergs

Komedie

USA, 2013 - 2018, 50 h 56 min (Minutáž: 21–22 min)

Tvůrci:

Adam F. Goldberg

Wendi McLendon-Covey, Sean Giambrone, Troy Gentile, Hayley Orrantia, George Segal, Jeff Garlin, Patton Oswalt (vyp.), Troy Winbush, Natalie Alyn Lind, Luke Benward, Karen Gonzalez, Brian Huskey, Charlie Sheen, Justene Alpert, Sam Lerner, David Hornsby, Terrell Lee, Noah Munck, Casey Simpson, Brec Bassinger, Sam Kindseth, Morgan Beck, Rizwan Manji, Sean Marquette, Bryan Callen, Charlie DePew, Zayne Emory, Jennifer Irwin, Jacob Hopkins, Tanner Buchanan, Michael Rubenstone, Doc Farrow, David L. King, Jimmy Bellinger, Griffin Freeman, Marcus Toji, J.C. Spink, Keith L. Williams, Jared Sandler, Brock Baker, Jonathan Schmock, Bella Dayne, Madison Hu, Bob Vila (a.z.), AJ Michalka, Alissa Latow, Tiffany Daniels, Dan Fogler, Tom Cavanagh, Cedric Yarbrough, Tim Meadows, Stephen Tobolowsky, David Koechner, Rob Huebel, Allie Grant, Judd Hirsch, Chad L. Coleman, Austin Filson, Christopher Avila, Tom Williamson, Jim Titus, Austin Lyon, Kenny Ridwan, Stephanie Katherine Grant, Billy Malone, Matt Bush, Alex Jennings, Alexis G. Zall, Tedra Millan, Jackie Geary, Mindy Sterling, Rick Springfield, Suzy Nakamura, Ken Lerner, Scott Adsit, Robert Englund, Brian Baumgartner, Ana Gasteyer, Nate Hartley, Parvesh Cheena, Quincy Fouse

Čekal jsem, že to tu bude mít asi o 20% víc, ale nevadí. Hlavní problém tady je, že koncept vychází z ´80-90-kových rodinných sitcomů (které se do našich luhů a hájů nedostaly) a bere se s nadsázkou. Adama Goldberga neznám, ale ty střelené postavy nejsou vůbec špatné a herci, i když ne moc zažití, to hrají dobře a s chutí. A jo, The Middle mě stále nechává většinou chladným.(2.7.2018)

Americký televízny komediálny seriál "Goldbergovci" (The Goldbergs) som začal sledovať len tak z nudy a trvalo mi nejaký čas pokiaľ som mu prišiel na chuť. Začiatočná vlažná apatia sa po niekoľkých epizódach zmenila na pravideľnú sledovanosť. Táto svojrázna americká rodinka si získala svojimi retro príbehmi moje sympatie. Murray Goldberg (otec), jeho manželka Beverly Goldbergová (starostlivá mamka) a ich pubertálne deti Barry, Erica a najmladší Adam ma dokážu veľmi dobre pobaviť. ****(23.9.2018)

Eh, hodnocení trošku šok. Nechápu, co za lidi to tu hodnotí, ale asi neviděli víc než krátké útržky během přepínání televize a zase jako ovce napodobují ostatní. Na IMDb má seriál 8,2/10... trošku zvláštní, nemyslíte? Druhé hodnocení dává rozhodně větší smysl. Seriál je totiž svěží, milý a bere sám sebe i svou dobu s nadsázkou. Zápletky bývají velmi originální, postavy jsou sympaticky střelené. Už po necelém měsíci sledování jsem si seriál zamiloval a pátou hvězdičku si nechávám do rezervy, protože většina dílů mi stále zbývá zhlédnout.(5.9.2018)

• tommy187

Pilot : Takže takto, pri sitcome je najdôležitejšie aby sa človek zabavil. A práve to tomuto seriálu chýbalo! Po technickej stránke to bolo pomerne premakané, a povedal by som, že herecké výkony neboli zlé, ale ja som sa počas pilota pousmial asi dvakrát. Možno tomu ešte dám šancu. 35%(10.10.2013)

Seriálu sem moc nevěřil a ze začátku jsem čekal pořádnou blbost, ale seriál si mě získal a už ho pravidelně sleduji skoro pět let a minimálně další rok ještě budu, protože byla schválena 6. série. Beverly a Barry jsou trochu moc ujetý, ale Erica je fajn a hlavně Adam je super. Líbí se mi tam spousta narážek a vzpomínek na filmy a seriály s kterými jsem vyrůstal já sám (Alf, Knight Rider, ET, Indiana Jones, SW, He-man, Thundercats...), stejně tak i hry a hudba. Je toho spousta. Celý seriál je postaven na vzpomínkách Adama, který píše scénář a v závěru epizody je vždy nějaká nahrávka z reálného života, zachycující nějakou scénu v seriálu jako důkaz, že se to stalo. Občas se v seriálu vyskytnou i skuteční lidi, kteří v seriálu jsou ztvárněni. Za mě velká spokojenost a seriál patří mezi mé nejoblíbenější komedie o rodině hned vedle Modern Family, Alf a War at Home.(7.3.2018)