Goldbergovi (TV seriál)

The Goldbergs

Komedie

USA, 2013 - 2018, 42 h 28 min (Minutáž: 21–22 min)

• tommy187

Pilot : Takže takto, pri sitcome je najdôležitejšie aby sa človek zabavil. A práve to tomuto seriálu chýbalo! Po technickej stránke to bolo pomerne premakané, a povedal by som, že herecké výkony neboli zlé, ale ja som sa počas pilota pousmial asi dvakrát. Možno tomu ešte dám šancu. 35%(10.10.2013)

• KevSpa

Nucený a trapný humor, uječení protagonisté, nuda, šeď a nuda. Nějak mě tihle burani neoslovili a pilotní díl jsem dokoukala jen silou vůle. Pilot - 20%(9.10.2013)

• McClane

Hodnocení pilotu: Z pilotů z poslední doby to patří mezi ty lepší kousky, ale na mě je toho buranství příliš. 50%.(24.11.2013)

Seriálu sem moc nevěřil a ze začátku jsem čekal pořádnou blbost, ale seriál si mě získal a už ho pravidelně sleduji skoro pět let a minimálně další rok ještě budu, protože byla schválena 6. série. Beverly a Barry jsou trochu moc ujetý, ale Erica je fajn a hlavně Adam je super. Líbí se mi tam spousta narážek a vzpomínek na filmy a seriály s kterými jsem vyrůstal já sám (Alf, Knight Rider, ET, Indiana Jones, SW, He-man, Thundercats...), stejně tak i hry a hudba. Je toho spousta. Celý seriál je postaven na vzpomínkách Adama, který píše scénář a v závěru epizody je vždy nějaká nahrávka z reálného života, zachycující nějakou scénu v seriálu jako důkaz, že se to stalo. Občas se v seriálu vyskytnou i skuteční lidi, kteří v seriálu jsou ztvárněni. Za mě velká spokojenost a seriál patří mezi mé nejoblíbenější komedie o rodině hned vedle Modern Family, Alf a War at Home.(7.3.2018)

Nie je to zasa až tak zlý humor, určite sú momenty, ktoré by sa ako komédia popísať dali. Moc svetlých stránok to ale nemá, ale ja mám dobrú náladu. Určite si v dohľadnej dobe pozriem Poltergeista. Ps: "Si dostatočne blbý, aby si to dokázal" :)(18.11.2015)