Překvápko. Před projekcí bych řekl, že tematická truhlice kolem pavoučího hrdiny byla vyprázdněna zkompletováním Raimiho trilogie, ale Kevin Feige v Marvelu zas a znovu dokazuje, že dobře ví, co a jak chce a má udělat. Homecoming má sice slabiny právěv tom, že do obecných Spideyho motivů kolem vysněné dívky nebo jeho looserství nepřináší nic moc originálního a trochu kostrbatě se snaží o propojení přesahující avengerovské roviny s vlastním příběhem, ale je to bezesporu vysoce zábavný a lehce odvyprávěný střípek, který Marvelu v jeho mozaice chyběl - ten o klukovi uvnitř superhrdiny, o klukovi, který se kromě zloduchů musí vyrovnávat především sám se sebou a se svými pubertálními problémy. Jedna z těch sice ne tak vizuálně nápaditých, ale rozhodně nejvíce přemýšlivých komiksáren, které hodně prospívá i charakterní a netradičně lidský záporák Michael Keaton. Ani zdaleka tak uspěchané a nucené směrem k blížící se monstrózní týmovce, jak jsem se obával...(2.1.2018)

Další moc pěkný kousek skládačky do Marvel Cinematic Universe.Asi nejlepší Spider man.Tom Holland ho hraje výborně.Skvělý je i Michael Keaton.Stále musím opakovat,že Marvel má štěstí na herce.Na podzim nás čeká nový Thor,tak uvidíme,jak se povede.(29.7.2017)

Další komerční Spider-man pro děcka, který se ovšem liší geniálním záporákem s tváří Michaela Keatona.(30.7.2017)

• lindanovak

Homecoming je jedním z těch filmů, u kterých jsem se nudila až do nekonečného konce.(31.7.2017)

U mne to splnilo snad 99% vsechno.. to procento je nejspis to ze se mi zdalo ze NY bylo absolutne tabu a malo fajtu v nem, ale v DC to malej Parker celkem rozjel, byl to film SPIDERMANA a ty co psali ze byl o Starkovi asi videli jinej film, ikdyz za mne by tam mohl byt casteji, napriklad se zapojit do boje s Vulturem by nebylo spatny, ale Spidey to zvladl, ikdyz opet rozsekal Statkovi letadlo za nesmysl milionu, jeho to ale asi netrapi.. bylo to nabity humorem, opravdu.. tesil sem se na to a stalo to ta to..(2.8.2017)

Scéna, kdy se Peter potká s Vulturem, je jedna z nejlepších komiksových, ne-li nejlepší.(3.8.2017)

Další restart Spidermana je ve znamení Marvelovského Avengers univerza a zároveň snahy o přilákání mladší věkové skupiny. Spidermanovi je 15 let, je to šprt a školní looser a nemálo času zvažuje, jestli je větší priorita udělat dojem na vysněnou školní krásku nebo na Tonyho Starka, který ho bere jako kluka, kterým také je. Celý film je nadmíru krotký a na rozdíl od dospělejších filmů univerza neteče krev a několik málo mrtvých má na svědomí výhradně hlavní padouch osobně. Akční scény jsou podprůměrné a o napětí nemůže být ani řeč. Naštěstí film zachraňuje humor, který superhrdinskou akční stránku odsouvá až na třetí kolej za komedii a školní teenagerský film. Michael Keaton jako záporák dělá všechno "pro rodinu" a zaměstnance, protože ho Starkova firma vystrnadí z likvidace mimozemského odpadu po bitvách Avengers a něčím se živit musí. To je v podstatě jediný vážnější přesah filmu někam směrem k sociálnímu dramatu, které je však pojaté jen v náznacích. Celou dobu filmu jsem měl také pocit, že Zendaya způsobí nějaký dějový zvrat, ale ona to byla opravdu je nepodstatná vedlejší postava. Škoda, je daleko charismatičtější než většina ostatních. Pro mě jeden z nejslabších filmů univerza.(6.8.2017)

Love story, u kterého se dá vydržet . 8/10(7.8.2017)

• goauld

WTF??? Tohle byl opravdu ten nedebilnější Spiderman z celé své ságy Spidermanů. Začátek byl naprosto infantilní, protože takhle se snad nechovají ani ti náctiletí US popkonžrouti/mekožrouti v normálním životě. Peter nám tu ukazuje, že i ve třetím filmu stále nevěří jakouže to má "moc" a pořád nám tu snaží se ukázat jak -suprácky- se s tím dá nakládat. Ano chápu, že zrovna už nepatřím do cílené skupiny, ale proč proboha je to tak násilně infantilní?? Neohoržený dítko se vrhá s neutuchajícím nadšením a najivitou překazit opravdickému zlému dospělákovi jeho plány. Ano najivní dítko se bezhlavě pouští proti životem protřelým padouchovi. Mě to připadá jako by batole lezlo po stoličkách, židličkách až na ten povětstný okenní parapet a náhle se za 5sec rozprskne o tvrdou dlažbu, protož holt ta gravitace je svině.... Ano - přesně tak by se dal přirovnat tento díl spidermana. Pak tu máme "naroubované" teenagernské " jéééé ta se mi líbí, neslyším nic, nevidím nic.... ale co když ona nebude chtít??". Jediný na co se dalo koukat (a od čeho mé hodnocení nedojde odpadu) je závěrečná 15minutovka ve vzduchu. A ten konec - to už bylo fakt k smíchu :-))) Stark dostal kopanec... Nooo tak to je něco ;-) SAKRA, JAK JÁ JSEM TAK RÁD ZA TY TORRENTY !!!!!!!! Za "tohle" fakt vyhazovat prachy ani čas na cestu do toho kina nehodlám(12.8.2017)

Spider-Man, komiksový hrdina, který jede na sympatické vlně. Je to určeno zejména teenagerům se kterými cloumá hladina hormonů. Po mnoha letech docela zdařilý pokus plný humoru. Mám komiksy moc ráda, a proto hvězda navíc.Oblek od Iron Mana je super.(14.8.2017)

Jo jo, někdo si řekne, že je to další debilní komixovka... A ona je a nebýt fantastickýho Douglase (po Michaelovi další Michael), tak by šla o level dolů. Já osobně jsem chtěl spiderchleba namazanej ironmedem a dostal jsem velkej kus spiderchleba s ucházejícím ironmedem, kterej se zdá od války s Áčákem trošku moc zodpovědnej... Spiderman od Toma (jo je to můj jmenovec) mi přijde hodně připravenej na akci (vidět na youtube jeho gymnastickou průpravu je fantastický). Hláškuje taky fajn a namakanej je umírněně své pubertě... Flash Tomson je divnej.. A Marise dali fakt divný stařecký hadry. Jo je jí po 50tce, ale nemyslím si, že by tohle moje tchýně vůbec nosila :D Ale celkovej dojem je výbornej :)(16.8.2017)

:) pohoda.(19.8.2017)

Batman v Spiderman. Sympatické, vtipné a s dobrými herci. Podobně jako nové TFA pracuej Homecoming s konceptem, jak by reagovali fanoušci, kdyby se ocitvli v situaci našich hrdinů, narozdíl od TFA to ovšem podává mnohem vtipnější a zábavnější formou, nový Spiderman mi velmi dobře sedl, odkaz na SW lepší skoro jak nové SW, vynikající scénky a v neposlední řadě bylo výborné vidět Pepper po tak dlouhé době. A potitulková scéna nám dala tušit, že se můžeme těšit na Batmana i v dalších dílech. A MJ se povedla tím jak je dost jiná. Nemám slov, dávám čtyřku.(30.8.2017)

Snímok fungujúci najlepšie ako stredoškolská komédia, ktorým Marvel nešliapol vedľa. Spidey je v MCU v podstate svieži príspevok, ktoréhe jedinou nevýhodou je tempo, ktoré pri tej stopáži trošku drhne. Na druhýkrát tak človek skoro až chce mať v ruke ovládač, aby niektoré pasáže vynechal. Postavy sú sympatické, Keatonov záporák sa v komiksovom univerze nemusí hanbiť, sountrack je už tradične podarený, humor baví a vlastne neviem, prečo by som film nemohla komukoľvek odporučiť.(21.9.2017)

Pro mě překvapivě to byla celkem dobrá podívaná, myslel jsem, že už třetí reboot spideramana bude opravdu ale opravdu peklo, ale především přítomnost Tonyho Starka filmu hodně pomohla. Ze všeho toho, co by se dalo vytknout, si ale neodpustím dvě věci, Avengers si stěhují všechny svoje "poklady" a nedají na to ani jednoho superhrdinu, aby to ohlídal, to mi přišlo trochu mimo, ale OK... ale druhá věc, trochu mi tady nehraje, jak moc je spiderman odolný, z komiksů to přesně neznám, ale to na něj opravdu museli nechat spadnout několik tun nebo dokonce desítek tun betonu? A on z toho nemá ani modřinu? Tohle se mi vážně vůbec nelíbilo, obzvlášť, když ho ve filmu asi hodinu předtím vyřídila na několik hodin rána do hlavy. No tohle byl opravdu krok hodně mimo, ale jinak slušný film.(27.9.2017)

• Ondrisko

ludom je*e...jak toto moze byt v cervenych cislach(28.9.2017)

Ďalšia Marvelovka si to valí v rovnakom duchu ako tá predošlá. Scenár nie je zrovna najsilnejšou stránkou filmu (Spider-Boy niečo pokazí a samozrejme v tom momente príde zachrániť situáciu pán Stark. Ďalšie perličky scenáristov - máme super-ultra-turbo modernú technológiu a jediné čo nás napadne je vykradnúť bankomat, vážne tlieskam. A moja obľúbená scéna kde mladý 15-ročný chalan za pár sekúnd obíde obranný mechanizmus Tonyho Starka). Ak si ale odmyslím klasicky jednoduchý scenár na úrovni stredoškoláka tak som bol pomerne spokojný. Akčné scénky sú príjemne natočené, tie milióny v nich sú cítiť prostredníctvom výborných špeciálnych efektov a aj celkovej choreografickej kvality bojových scén. Spidey sype jednu hlášku za druhou aj keď niekedy mu to nevydá a vyhodí so seba poriadny cringe (Ak by ste výraz nepoznali tak to znamená, že vám bude za toho hrdinu trápne). Marvel taktiež konečne vystihol pravú podstatu Spider-Mana. Je to proste nerd a tomu aj vypovedajú jeho záujmy a správanie sa (Stavba Death Star ma ako fanúšika Star Wars naozaj potešila). Antagonista opäť archetypálny, bez poriadnej šťavy a náboja ale na to sme si u Marvelu už zvykli. Vo filme má asi len 6 scénok a z toho sú 3 bojové takže vlastne ani nemáte možnosť sa mu poriadne dostať pod kožu a pochopiť jeho myšlienky a všetky motivácie (Možno nabudúce alebo dokonca v samostatnom Origine?). Celkovo je ale pre mňa Spider-Boy príjemným prekvapením a budem mu do budúcna fandiť, len aby Marvel konečne získal nejakých kvalitných scenáristov lebo koncept neoriginálneho, scenára a dobrého vizuálu zrezaného solídnym humorom nemôže vydržať večne. Alebo snáď môže? PS: Pán Stan Lee nechýba. PS2: Po titulkoch nasleduje ešte pár scénok, tak si poseďte. PS3: Ten pocit keď zistíte, že Spider-Man je mladší než vy :( (No čo nemôžme byť večne mladý)(28.9.2017)

• phoex

U filmu jsem 3x usnul...(28.9.2017)

VULTURE,MY MAN. 100%/.(29.9.2017)

Vizualne vyborne , zabavne dokonca ma to na par scenach rozosmialo ..proste taka nadpriemerna oddychvka(30.9.2017)

Pavoučí muž je v novém, rebootovaný (po kolikáte už?), mladý, neokoukaný... A snaží se spolu s Tonym Starkem vtipkovat, ale přes to všechno zapadá do jednotvárnosti posledních let v řadách Avengers. Jinými slovy jsem dostal v podstatě přesně to, co jsem očekával. Překvapení se nekonalo, ale Spider-Man se vrátí, a bude se snažit diváky oslnit znovu. Slušný pokus, ale po měsíci si toho z děje pravděpodobně moc nevybavíte.(1.10.2017)