V.I.P. vraždy

(seriál)
  • Česko VIP vraždy
Česko, (2016–2018)

Soňa Norisová, Patrik Děrgel, Jiří Dvořák, Jan Révai, Miroslav Vladyka, Martin Myšička, Jiří Hána, Jana Stryková, Tomáš Měcháček, Jitka Sedláčková (více)

Série(2) / Epizody(27)

Detektiv Beran se vrací po dvou měsících mimo službu zpět na oddělení vražd a hned první případ ho zavede do komplikované VIP společnosti. Vyšetřuje vraždu významného advokáta Grégra, který zastupoval bohaté a slavné klienty a na jehož smrti má zájem hned několik lidí. Beranovou hlavní podezřelou se stává Klaudie Wolfová, úspěšná a známá spisovatelka krimi románů, která má nejen motiv, ale její poslední kniha navíc znepokojivě připomíná detaily jak Grégrovy vraždy, tak i dalších následných zločinů. (TV Prima)

Sabrewulf odpad!

Že to kopíruje zahraniční seriál, bych i překousl, protože originál jsem nikdy nesledoval. Ale díky oběma hlavním postavám je to zcela nekoukatelné. Role spisovatelky je vyloženě na facku, nesympatická, cynická kráva, chladnější než Sub-Zero. A Děrgel - proboha, z kterého lesa to dřevo přinesli?!! To je taková fošna, že se chce člověku až brečet. To snad ani nemůže být člověk, to je prostě robot, kterému naprogramují nějaký text a on ho přečte. Hromada dřeva, že by z něj mohli postavit celý srub. ()

Uesbe

že je to slabá napodobenina Castle, to je fakt až o žalobu......lenže.....všetko, čo mi na ňom vadí, tu nie je......a asi dvakrát za epizódu sa aj zasmejem, nehovoriac o tom, že české/pražské reálie ma na rozdiel od amerických/newyorských neiritujú......nuž vlk v rúchu baraňom je dobrá voľba na najhoršiu nudu ()

topol999

Bylo by dobré, odlišovat mezi sebou seriály, vím, že někoho to už prostě nebaví a rovnou hází odpad, já jsem tomu dal čas, a jedno vím jistě: za mě odpad nedám. 1) za Jana Révaie, 2) za hezkou Soňu (bez brýlí by byla ještě hezčí) a ta třetí za občasnou akci a pěknou chemii mezi vyšetřovateli a černou ovcí spisovatelkou. 2,5 *. Dnes mám dobrou náladu, tak tam cvaknu 3* :) ()

Herrydos

Přiznám se a nebudu sám že čekal sem trochu něco jiného. Ale dostalo se mi průměrné kriminálky která se snaží stavit na postavách hlavních hrdinů a jejich vztahů ovšem u mě to funguje jen u Norisové. Děrgel mě zatím moc nepřesvědčil. Uvidíme zdali další díly mě přinutí zvednout nebo ještě snížit hodnocení jsem zvědav. ()

Hunt

Shlédl jsem pouze jeden díl - po pravdě jsem čekal, že to bude horší. Když se podívám na běžnou tv produkci, tak vcelku slabší průměr. Je to naivní, s realitou to nemá moc společného, mladý kriminalista z oddělení vražd nevěrohodný, dvojice se spisovatelkou přihlouplá, .... ale což, já na to koukat asi nebudu a natáčení se horší věci. ()

• Vždy před scénami z kanceláře vyšetřovatelů je záběr na policejní budovu, jež má vyklápěcí okna. Při záběrech z kanceláře jsou ale vidět klasická okna, otevírající se do stran. Scény jsou tedy natáčeny jinde. (rakovnik)