V.I.P. vraždy (TV seriál)

• Česko

VIP vraždy

Krimi / Thriller / Drama

Česko, 2016, 15 h (Minutáž: 15x60 min)

Soňa Norisová, Patrik Děrgel, Jiří Dvořák, Jan Révai, Miroslav Vladyka, Martin Myšička, Jiří Hána, Jana Stryková, Tomáš Měcháček, Jitka Sedláčková, Ladislav Frej ml., Dana Morávková, Milan Kňažko, Miluše Bittnerová, Zdeněk Podhůrský, Markéta Žítková, Kryštof Rímský, Roman Zach, Miroslav Šimůnek, Sandra Nováková, Uršula Kluková, Zdeněk Piškula, Kateřina Bláhová, Barbora Černá, Daniel Krejčík, Robin Pařík, Jáchym Novotný, Hana Krtičková, Jan Plouhar, Pavel Novotný, Štepánka Fingerhutová, Radka Stupková, Barbora Mudrová, Barbora Mottlová, Jan Kubka, Karel Voříšek, Lucie Špaková, Svatopluk Skopal, Jakub Kohák, Veronika Gajerová, Petr Motloch, Roman Štabrňák, Andrea Kalivodová, Petr Kolář, Milan Slepička, Bohumír Starý, Jolana Běhounková, Sabina Drljevičová, Ivan Herma, Saša Rašilov nejml., Alice Bendová, Petr Vojnar, Filip Rajmont, Zdeněk Dušek, Jarmila Vlčková, Roman Luknár, Jitka Smutná, Heidi Janků, Iva Kubelková, Tomáš Jeřábek, Jan Vondráček, Robert Nebřenský, Otmar Brancuzský, Michal Slaný, Kamila Sedlárová, Josef Kubáník, Lucie Černíková, Pavel Batěk, Martin Písařík, Kristýna Nováková-Fuitová, Karel Zima, Martin Pechlát, Eva Švankmajerová, Stanislava Bartošová, Tomáš Kořének, Libor Hruška, Jana Matějcová, Pavla Bečková, Milan Duchek, Veronika Petrová, Eliška Bučková, Žilvinas Tratas, Tatiana Evonuk, Marcela Holubcová, Lenka Loubalová, Rudolf Kubík, Henrieta Hornáčková, Ivana Jirešová, Kateřina Stryková, Zdeněk Okleštěk, Jiří Hájek, Zbyněk Fric, Václav Švarc, Jan Rosák, Petr Janda, Monika Leová, Richard Tesařík, Marian Vojtko, Zdeněk Hruška, Petr Semerád, Jaroslav Krejčí, Hana Čížková, Jiří Čapka, Zdena Sajfertová, Tereza Šefrnová, Jan Nemejovský, Leoš Juráček, Václav Bahník, Lucie Maria Štouračová, Romana Sittová, Robert Tyleček, Jitka Asterová, Jan Hraběta, Michal Novotný, Jana Doleželová, Nikol Prokešová, Jiří Maria Sieber, Klára Apolenářová, Eva Janoušková, Martin Hruška, Petr Kocourek, Jan Jankovský, Štěpánka Decastelo, Petr Burian, Monika Timková, Petr Lněnička, Petr Vondráček, Eduard Jenický, Stanislav Hýbler, Natálie Řehořová, David Punčochář, Sandra Parmová, Milada Karasová, Eva Perkausová, Radovan Klučka, Jaroslav Šmíd, Ondřej Hampl, Monika A. Fingerová, Gabriela Kratochvílová, Charlotte Doubravová, Hana Gregorová, Eva Burešová, Lukáš Král, Denisa Nesvačilová, Jan Čízek, Míra Nosek, Ivan Lupták, Romana Goščíková, Karolína Hlaváčková, Ondřej Veselý, Michal Roneš, Tomáš Kraus, Renáta Kubišová, Pavel Mareš, Jiří Zapletal, Ladislav Frej st., Radana Herrmannová, Jakub Hajner, Jan Šrámek, Aleš Balda, Roman Šmejkal, Olga Plojhar Bursíková, Lenka Daňková, Jiří Krampol, Josefína Krycnerová, Josef Vaňousek, Ivan Sochor
  • gabin(a)

Pozor, vztahovky už asi nefrčí, tak budeme fušovat do detektivek, přece na to máme, ne? Sorry holky, fakt nemáte! Navrhuji sloučit VIP vraždy s Top star magazínem a pro každý díl zajistit když ne vraždu tak aspoň pár facek nějaké "selebritě", ať se ten smradlavý rybníček nenažraných otlemů s hypotékami aspoň trochu pročistí. A začněte prosím Kohákem, ten soutěží s Kostkovou o titul nejprofláknutější selebrity u nás, ale ona se aspoň češe a holí.....(29.2.2016)

• 666teen

Sledování tohoto odporného derivátu z různých jiných, cizozemských, originálních seriálů je stejně intenzivní zážitek, jako provádění obřízky nůžkama na živej plot....Těžko na to zapomenout. Duo Norisová-Děrgel se tímto zařadilo v žebříčku oblíbených sympaťáků hned za dvojici Hitler-Himmler. Beran a Vlková. Celá salaš se posere smíchy.(13.3.2016)

Člověk se hodně nechá ovlivnit kritikou, proto se první díl nejprve nelíbil. Druhý díl byl ale nejen vtipný ale i napínavý. Byl i trochu smutný a hlavně mě vůbec nenapadlo, kdo by mohl být vrah. Znovu jsem se proto podívala na první díl a musím řídi, že tak hrozné to nebylo. Těším se na další díly.(21.2.2016)

Dvě a půl. No a co. Seriál na Primě. Takže nelze čekat žádnej zázrak. Na nedělní večer, kdy se chystám do práce mě to k dávení nedonutilo. Mohlo to být daleko horší. Což nemá být obhajoba nebo pochvala, to je jenom zjištění, že mě to nesere, tak jak jsem čekal. Až si budu na ráno připravovat fusekle a slipy, tak to může v telce klidně běžet.(6.3.2016)

• Tosim

Můj problém je, že mám rád detektivky, takže jsem se po počátečním překvapení nechal (doslova?) ukolébat tímto žánrem, který mi spolu se dvěma hlavními představiteli relativně nevadí. Na rozdíl ode všeho ostatního - máme definitivně potvrzeno, že sestry Bártů talent nemají a je třeba otevřeně přiznat, že tenhle seriál je plagiát. Docela bych se, být primou, začal i bát. 30%.(31.3.2016)

• - Vždy před scénami z kanceláře vyšetřovatelů je záběr na policejní budovu, jež má vyklápěcí okna. Při záběrech z kanceláře jsou ale vidět klasická okna, otevírající se do stran. Scény jsou tedy natáčeny jinde. (rakovnik)