poster

Constantine: City of Demons (TV seriál)

Animovaný / Fantasy / Horor

USA, 2018, 90 min

Scénář:

J.M. DeMatteis

Hudba:

Kevin Riepl

Střih:

Kyle Stafford
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (8)

 • Shakers
  ****

  John Constatine ma nikdy moc nebavil v samostatných filmoch. V Lige je inak super. Tie jeho duchárske príbehy ma moc nebavia a ani tento nebol zo začiatku nič extra, čo by ma nejako strhol, ale to ma predovšetkým vynikajúceho Matta Ryana, ktorý ma stále perfektný arzenál trefných hlašiek a dodáva tej postave poriadny šmrnc. Veľkým plusom je až záverečná pol hodinka a hlavne finále, ktoré mi prišlo až nečakane dobre, takže s odretými ušami tu štvrtú tam vrazím. 75% - 4*(31.5.2020)

 • Caszidy
  ****

  Výborná práce. Příjemná animace, dabing Matta Ryana, plno krve, škoda jen té délky. Constantine by si zasloužil buď plnohodnotný animovaný seriál, nebo další snímek.(8.5.2018)

 • Gogo333
  ****

  Hraný seriál Constantine bohužel vyhořel, ale Matt Ryan je v roli perfektní a tak časté hostování v DC seriálech od CW je aspoň malou záplatou. Tady Matt Ryan opět dostal šanci a to v pozici dabéra a povedlo se. Animák se s tím zrovna nepáře a máme tady krásnou jízdu, bohužel velice krátkou. Druhá polovina zatím v nedohlednu a doufám, že se časem dočkáme třeba i další série, byla by škoda zase přijít o Constantina.(16.4.2018)

 • kenkaku
  ****

  V první řadě “spoiler warning”: nepouštět dětem. Sice je to animované a je to DC komiks, ale ten oběm krve, ukousnutých hlav a sexu by vyžadoval přiliš mnoho vysvětlování (kde si s panem a paní včelkou so se mají rádi nevystačíte). Škoda, že tohle je jen anymák...(10.6.2020)

 • Raziel_cz
  ****

  Jsem zmatený. Pět dílů dá dohromady zhruba půlku filmu... a zbytek máte v tom opravdovém filmu. Nechápu, proč tenhle formát používá někdo jiný než youtubeři, a ke všemu takhle hloupě. Ale dopadlo to dobře. Film vyšel, není rozkouskovaný a vlastně je i docela dobrý. Takže hodnocení je vztaženo k němu a podobné experimenty si doufám DC příště odpustí. A tady je opravdový komentář: Ten polopatický styl, kdy všichni neustále vysvětlují expozici, mě sral, ale... pořád je to Constantine. Ten příběh je docela fajn a pořád je to pro dospělé, pořád to má Matta Ryana a pořád k tomu hraje stejná znělka, která Johna roztomile provází napříč televizním DC univerzem, takže tomu tu filmařskou antitezi odpustím. Jo, hraný seriál je podstatně lepší a Justice League Dark, no, ne podstatně, ale stejně. Ale taky je to pořád na kilometry před kinofilmy, má to démony v plyšových bačkorách, kteří se koupou v rozpuštěných lidech, děti tu končí v pekle a Constantine je stejný hláškující antihrdina, jak ho máme rádi. A především – pořád je to zábava.(8.2.2019)

 • kukkik
  ****

  Super námět, klidně bych snesl delší stopáž nebo ideálně nějakou navazující animovanou sérii. 4/5(28.1.2019)

 • mr.twizta
  *****

  Takrka dokonaly Constantine - temny, necenzurovany a jeste k tomu namluveny Mattem Ryanem. Najdete si verzi sestrihanou do jednoho filmu.(12.10.2018)

 • Da_reba
  ****

  Skvelá animácia, dej dokáže zaujať. Len nechápem čo to má byť, 5 minútová dĺžka??? Aký to má význam? Dúfam že sa dočkáme ďaľších dielov a tento zatiaľ skvelý seriál neskončí znova odsunutý a zabudnutý ako hraná verzia Constantina. Prečo vlastne svet nikdy nevidel filmu s Keanom ??? 85%(3.8.2018)