Constantine: City of Demons (TV seriál)

Animovaný / Fantasy / Horor

USA, 2018

J.M. DeMatteis

Kevin Riepl

Komentáře uživatelů k TV seriálu (6)

Takrka dokonaly Constantine - temny, necenzurovany a jeste k tomu namluveny Mattem Ryanem. Najdete si verzi sestrihanou do jednoho filmu.(12.10.2018)

Výborná práce. Příjemná animace, dabing Matta Ryana, plno krve, škoda jen té délky. Constantine by si zasloužil buď plnohodnotný animovaný seriál, nebo další snímek.(8.5.2018)

Hraný seriál Constantine bohužel vyhořel, ale Matt Ryan je v roli perfektní a tak časté hostování v DC seriálech od CW je aspoň malou záplatou. Tady Matt Ryan opět dostal šanci a to v pozici dabéra a povedlo se. Animák se s tím zrovna nepáře a máme tady krásnou jízdu, bohužel velice krátkou. Druhá polovina zatím v nedohlednu a doufám, že se časem dočkáme třeba i další série, byla by škoda zase přijít o Constantina.(16.4.2018)

Jsem zmatený. Pět dílů dá dohromady zhruba půlku filmu... a zbytek máte v tom opravdovém filmu. Nechápu, proč tenhle formát používá někdo jiný než youtubeři, a ke všemu takhle hloupě. Ale dopadlo to dobře. Film vyšel, není rozkouskovaný a vlastně je i docela dobrý. Takže hodnocení je vztaženo k němu a podobné experimenty si doufám DC příště odpustí. A tady je opravdový komentář: Ten polopatický styl, kdy všichni neustále vysvětlují expozici, mě sral, ale... pořád je to Constantine. Ten příběh je docela fajn a pořád je to pro dospělé, pořád to má Matta Ryana a pořád k tomu hraje stejná znělka, která Johna roztomile provází napříč televizním DC univerzem, takže tomu tu filmařskou antitezi odpustím. Jo, hraný seriál je podstatně lepší a Justice League Dark, no, ne podstatně, ale stejně. Ale taky je to pořád na kilometry před kinofilmy, má to démony v plyšových bačkorách, kteří se koupou v rozpuštěných lidech, děti tu končí v pekle a Constantine je stejný hláškující antihrdina, jak ho máme rádi. A především – pořád je to zábava.(8.2.2019)

Skvelá animácia, dej dokáže zaujať. Len nechápem čo to má byť, 5 minútová dĺžka??? Aký to má význam? Dúfam že sa dočkáme ďaľších dielov a tento zatiaľ skvelý seriál neskončí znova odsunutý a zabudnutý ako hraná verzia Constantina. Prečo vlastne svet nikdy nevidel filmu s Keanom ??? 85%(3.8.2018)

Super námět, klidně bych snesl delší stopáž nebo ideálně nějakou navazující animovanou sérii. 4/5(28.1.2019)