Dobrodružství Brisco Countyho Jr.

• USA The Adventures of Brisco County Jr.
USA, (1993–1994), 21 h 14 min (Minutáž: 45–93 min)

Bruce Campbell, Julius Carry, Christian Clemenson, John Astin, Kelly Rutherford, James Hong, R. Lee Ermey, JoNell Kennedy, Billy Drago, Gary Hudson (více)

Epizody(27)

Starý dobrý western v novém balení. Jsme v roce 1890, na starém kalifornském Západě, v časech prašných měst, dostavníků, střelby v ulicích a přitažlivých saloonových zpěvaček. V této době je Brisco County junior (Bruce Campbell), absolvent Harvardské univerzity a syn šerifa patřícího k největším ostrostřelcům v kraji, najat bohatými podnikateli, aby zlikvidoval bandu dvanácti obávaných psanců vedenou hrozivým Johnem Blyem (Billy Drago). Vítejte v Dobrodružstvích Brisco Countyho juniora, ve filmu nabitém tolika epizodami, že by na ně jeden život nestačil. Tento film je vzrušujícím návratem k velké tradici amerických westernů. (Warner Home Video CZ)

TuT

80 %, viděno snad po 25 letech a stále to je moc fajn seriál. Linka napříč seriálem ohledně Blye mi přišla moc dobrá. Škoda, že nadpřirozeno jejím ukončením skončilo. ()

Rodin

Phobia se neplete. BYLA to nehorázná prča a já děkuji, že mně ji připomněla. Jen nepochopím, proč vlastně se od doby prvního uvedení na české obrazovky už ani jednou nevrátila. ()