Dobrodružství Brisco Countyho Jr. (TV seriál)

The Adventures of Brisco County Jr.

Akční / Sci-Fi / Western / Dobrodružný

USA, 1993, 27x45 min

Bruce Campbell, John Astin, Kelly Rutherford, James Hong, R. Lee Ermey, JoNell Kennedy, Billy Drago, Gary Hudson, Jason Marsden, Mercedes McNab, Yvette Nipar, Timothy Leary, Montae Russell, Kenneth Tigar, John Hawkes, Judith Hoag, Tracey Walter, Ely Pouget, Elaine Hendrix, Corinna Everson, Sam Anderson, Robert Picardo, Holly Gagnier, John Walcutt, Christopher Rich, Jane Sibbett, Don Keith Opper, François Chau, Patrick Fischler, William Russ, John Pyper-Ferguson, Marco Rodríguez, Matt McColm, Jessica Tuck, Kirk B.R. Woller, Robert Fuller, John P. Ryan, Steve Rankin, Jack N. Green, Rick Dean, Deke Anderson, Gary Carlos Cervantes, Raye Birk, Michael T. Weiss, Blake Adams, Anthony Starke, Michael Lowry, J.G. Hertzler, Ted Markland, Stewart Bick, James Drury, Romy Rosemont, Denise Crosby, Robert Prentiss, Michael Fairman, George 'Buck' Flower, Christian Clemenson, Felton Perry, Bert Remsen, Richard Herd, Denis Forest, Dennis Fimple, Victor Rivers, Paul Brinegar, Tom McCleister, Clement von Franckenstein, James Greene, Eric Lawson, Clare Wren, Macon McCalman, Richard Venture, Carlton Cuse, Owen Bush, Terry Bradshaw, Glenn Taranto, Tony Jay, Hawthorne James, Jeff Doucette, Adrian Sparks, Carmen Filpi, Frederick Coffin, Leon Melas, Jerry Potter, Robert O'Reilly, Brian Cousins, Joseph David Whipp, Luis Contreras, Barbara Pilavin, Tegan West, Sunshine Parker, Brandon Maggart, Louis Giambalvo, Rayford Barnes, Judson Scott, Brook Susan Parker, Stuart Quan, Shareen Mitchell, Al Pugliese, Jeremy Roberts, Geoffrey Blake, David Carpenter, Michael Boston, Terri Ivens, Sean Whitesell, Mark Bramhall, William Frankfather, James Staley, Adam Hendershott, Miguel Pérez, Pat Skipper, Peter Bromilow, Charles Noland, Edith Fields, Frank Renzulli

Tvůrci si byli plně vědomi hlavního kladu celého seriálu. A to nesporného charismatu Bruce Campbella, na kterém celou sérii postavili. Pak tu také byla směs technických hraček, akce, humoru, dobrodružství a atmosféry divokého západu. Ovšem bez Bruce by to byl pouze nezábavný slepenec výše zmíněného. S ním je to i po letech nezapomenutelný seriál mého mladí.(24.7.2007)

U nás snad první seriál tohoto typu - akce + humor + vynálezy jako ve Wild Wild West, ale protože to nebylo okoukané jako pozdější Herkules nebo Xena, byla to mnohem větší zábava. A ještě k tomu sekáč jako Bruce Campbell v hlavní roli...(28.3.2003)

V dětství jsem to hltal jedna báseň. Teď bych se na to ještě jednou rád podíval, hlavně kvůli perfektnímu Brucovi...(24.5.2003)

Milovaný seriál z dětství a jeden z mých prvních hrdinských vzorů. Western, steampunk, buddy-comedy. Brisco County měl zkrátka všechno.(18.6.2006)

Ujetý western s charismaticky vtipnou hlavní postavou - Bruce Campbell byl jednoznačně největším tahounem seriálu. Běželo to příliš dávno a nepamatuju si detaily, zůstal jen kladný dojem a vědomí, že to byla svižně zábavná prča. Ale kdoví, třeba bych to v dnešní době považovala za trapárnu a šoupla Brisco Countyho jr. někam k odpadovým hodnotám. 20-80%(11.5.2010)