Dobrodružství Brisco Countyho Jr.

(TV seriál)
  • USA The Adventures of Brisco County Jr.
Akční / Sci-Fi / Western / Dobrodružný
USA, (1993–1994), 21 h 14 min (Minutáž: 45–93 min)

Bruce Campbell, Julius Carry, Christian Clemenson, John Astin, Kelly Rutherford, James Hong, R. Lee Ermey, JoNell Kennedy, Billy Drago, (více)

Epizody(27)

Brisco, absolvent Harvardské právnické fakulty a syn šerifa, patří k nejproslulejším ostrostřelcům v kraji. Proto je najat bohatými podnikateli, aby dopadl a zlikvidoval tlupu dvanácti, na Západě nejobávanějších psanců, vedenou hrozivým Johnem Blyem (oficiální text distributora)

novoten

Milovaný seriál z dětství a jeden z mých prvních hrdinských vzorů. Western, steampunk, buddy-comedy. Brisco County měl zkrátka všechno. ()

Phobia

Ujetý western s charismaticky vtipnou hlavní postavou - Bruce Campbell byl jednoznačně největším tahounem seriálu. Běželo to příliš dávno a nepamatuju si detaily, zůstal jen kladný dojem a vědomí, že to byla svižně zábavná prča. Ale kdoví, třeba bych to v dnešní době považovala za trapárnu a šoupla Brisco Countyho jr. někam k odpadovým hodnotám. 20-80% ()

movie

V dětství jsem to hltal jedna báseň. Teď bych se na to ještě jednou rád podíval, hlavně kvůli perfektnímu Brucovi... ()

Gemini

U nás snad první seriál tohoto typu - akce + humor + vynálezy jako ve Wild Wild West, ale protože to nebylo okoukané jako pozdější Herkules nebo Xena, byla to mnohem větší zábava. A ještě k tomu sekáč jako Bruce Campbell v hlavní roli... ()

DaViD´82

Tvůrci si byli plně vědomi hlavního kladu celého seriálu. A to nesporného charismatu Bruce Campbella, na kterém celou sérii postavili. Pak tu také byla směs technických hraček, akce, humoru, dobrodružství a atmosféry divokého západu. Ovšem bez Bruce by to byl pouze nezábavný slepenec výše zmíněného. S ním je to i po letech nezapomenutelný seriál mého mladí. ()