Roswell (TV seriál)

Roswell

Drama / Sci-Fi / Romantický

USA, 1999, 61x42 min

Shiri Appleby, Jason Behr, Katherine Heigl, Majandra Delfino, Brendan Fehr, Nick Wechsler, William Sadler, Colin Hanks, Emilie de Ravin, Mary Ellen Trainor, John Doe, Garrett M. Brown, Adam Rodriguez, Diane Farr, Devon Gummersall, Julie Benz, Desmond Askew, Michael Chieffo, Sara Downing, Jeremy Davidson, David Conrad, Joseph Williams, Michael Horse, Gretchen Egolf, Jason Dohring, John Cullum, Josh Hutchinson, Michael Peña, Michael Bailey Smith, David Batiste, Daryl Sabara, Paul Schulze, Octavia Spencer, Navi Rawat, Nelly Furtado, Sarah D'Laine, Kristoffer Polaha, Hilary Shepard, Michael Medico, Ted Rooney, Floyd Van Buskirk, Ned Romero, Samantha Shelton, Michael O'Neill, Bitty Schram, Martin Starr, Allison Lange, Genie Francis, Chris Ellis, Trevor Wright, Meredith Scott Lynn, Adam Weisman, Aki Aleong, Stan Sellers, Bob Clendenin, Tom Bower, Jonathan Frakes, Jenny O'Hara, Marisa Ramirez, James O'Shea, Clayne Crawford, Dennis Christopher, Jeff Wadlow, Michael Shamus Wiles, Dayton Callie, Taran Killam, Rachel Winfree, Sean O'Bryan, Richard Dorton, Hal Ozsan, Scott Clifton, John Littlefield, J.G. Hertzler, Deron McBee, Robert F. Lyons, Erica Gimpel, Kimberly Russell, Haley King, Thania St. John, Kevin Weisman, Ashley Johnson, Tom McCleister, Kenneth Choi, Victor Campos, Miko Hughes, Ivonne Coll, Erin Foster, Yorgo Constantine, Trevor Lissauer, Lamont Thompson, Hawthorne James, Steven Roy, Dennis Lipscomb, Cristos, Gene Borkan, Eve Brent, Woody Brown, Jack Donner, Susan Barnes, Freda Foh Shen, Barry Livingston, Dylan Kussman, Amy Lyndon, Steve Hytner, Yvonne Farrow, Ebonie Smith, Joel McKinnon Miller, Jo Anderson, Jonathan Fraser, Chris Butler, Rocky McMurray, Scott Hamm, Frankie Ray

Když jsem chodil na základku, měl jsem tento seriál hodně rád. Je to sice teenagerovská záležitost ale mělo to celkem tajemnou atmosféru v některých dílech a úvodní píseň taky nebyla špatná. Samozřejmě nejlepší byla první řada, v těch dalších dvou už to nebylo ono. Rád bych se na to podíval ještě jednou...(29.3.2008)

Roswell pohodový seriál na odpoledne, mě hodně zaujal a tak jsem se každý den těšila až bude nový díl a přinese další dobrodružství a záhady. Efekty celkem přijatelné a myšlenka "jsou mimozemšťané mezi námi" je zajímavá a motiv seriálu vychází z události, kdy v roce 1947 údajně spadlo v Roswellu ufo. Dobrá výjimka mezi těmi skoro samými kriminálkami, kterými jsme pravidelně zásobeni až k znechucení. 3 řady vyjádří, myslím, akorát tak dost děje, který není zbytečně natahován ale ani ocupkán a ta tečka za celým dějem je příjemná a má i konec, který seriály postrádají. Jelikož se většinou nechávají hodně otevřená vrátka pro případně pokračovaní. Tady jsou přivřená decentně, vysvětleno, většina věcí dořešena, odjezd z Roswellu ale i nenápadná cestička pro možné pokračovaní, které ale třeba není. Viděno: všechny 3 řady(26.12.2009)

Jeden naozaj z veľmi mála seriálov kedy sa jednotlivé pribúdajúce série "zlepšujú a zlepšujú". Pre niekoho nepochopiteľné a odfláknuté. Z mojej strany však viac než len pozerateľné. Je to vec názoru samozrejme. PS: Do veľkej miery si myslím ma ovplyvnila úvodná zvučka pokiaľ sa nemýlim od Dido - Here With Me. Vás nie?:) 85%(11.1.2010)

Takovej mix Beverly Hills 90210 a Stmívání. Už od prvních záběrů jsme měli i s přítelkyní pocit, že se v seriálu objevují momenty, až nápadně podobné některým scénám ve Stmívání. Dokonce bych si troufl tvrdit, že se Stephenie Meyer v některých scénách inspirovala právě tady. Co se seriálu týče je to taková kravina plná všemožných klišé, ale nemůžu si pomoct, hrozně mě to baví!(31.10.2014)

Tak jo, přes víkend jsme s kamarádkou Iličkou uspořádaly soukromý (původně) filmový maratón. Ten se ovšem tak nějak neplánovaně zvrhl v maratón seriálu Roswell. Samozřejmě jsme neskoukly celé tři řady, ale vybraly jsme si nejlepší díly. Byly to konce jednotlivých serií, které jsou opravdu dokonalé a pár oblíbených epizod. Ponořily jsme se zpět do víru maloměsta Roswellu s mimozemšťanskou historií, mytologií i současností, mezi dobráckého a trošku usedlého Maxe, bláznivou a sympatickou Isabelle, hláškujícího Michaela, (mě) nesympatickou Tess a jejich pozemské kamarády. A musím říct, že to stálo opravdu za to. Skvělé písničky, vtipné scénky (ano, opět mám na mysli svého oblíbeného Michaela) a docela zajímavé příběhy. Njn, má roswellovská posedlost je po douhých letech zpět :)(7.4.2008)

• - Jedna epizoda byla natáčena 5-7 dní. (Elbarto08)

• - Herci jako přisadu do jídla nepoužívali skutečné Tabasco, ale šťávu značky V8 Berry Splash. Původně sice zkoušeli ochucovat Tabascem, ale hercům následně slzely oči a neustále žádali o pití. (novoten)

• - Majandra Delfino (Maria) a Julie Benz (agentka Kathleen Topolsky) si spolu zahrály hlavní role v komedii Vím, co jsi dělal minulý pátek 13.. (Tom Riddle)