Série legendárních hororů z místa hrůzy – domu v Amityville pokračuje. Jacob Sterling přivezl rodině jako dárek z amityvillského obchůdku se starožitnostmi hodiny. Brzy nato přebírají nadpřirozené síly kontrolu nad životy všech členů jeho domácnosti. Malá dívenka se mění v sadistického vraha, předměty žijí vlastním životem a konečná porážka lidskosti se blíží. Nikdo nemůže uniknout teroru zla z Amityville. (Falcon Home Video)

TO

Zlo z domu v Amityville se v podobě nástěných hodin stěhuje k novému majiteli. Hodně slabé béčko, které se mě vůbec nelíbilo, ale pokračování z roku 1993 je ještě horší. ()

Smileface

Amityville 1992 je v podstatě strašná blbost,ale rozhodně se u ní nebudete nudit.Obsahuje taky pár klasicky nechutných béčkových záběrů :-) Celkově jde spíš o slabší průměr. ()

Šakalík

Námětem se tento Amityville snaží přiblížit podařenému The Evil Escapes z roku 1989, jenomže snahou veškerá pozitiva bohužel končí. Bizarní lampu nahradily stejně ošklivé hodiny, které přivezl tatíček ze služební cesty. Hodiny pak dělají s obyvateli domu psí kusy – jenomže to už pošesté prostě nebaví. Atmosféru film sice docela má, ale chybí tomu nějaká opravdu podařená scéna, která by to okořenila nějakým úsměvně krvavým masakrem (za zmínku stojí snad jen napadení psem). Na Amityvillech jsou obecně nejlepší ty závěrečné pasáže, jenomže tady to prostě není ono. A pak ten úplný konec s časovým skokem – no co to jako mělo bejt? Kdepák, tohle je vážně bída. ()

Holina

Pro Amityville mám slabost,takže pro mě byl i tento kousek mooooc interesantní,ačkoliv uznávám, že jde v rámci série spíš o podprůměr. Lehký. ()

fisus

Touhle sérií se prokousávám opravdu těžko. Předchozí dva díly už byly fakt nudné dno, ale tady byl přeci jen náznak zlepšení. Není to žádný zázrak, ale už to, že jsem na to dokázal koukat i 20 minut, aniž bych se podíval, kolik zbývá do konce, je u téhle série pokrok. ()

GOREGASM

Sympatické hororové béčko, které disponuje všemi potřebnými přednostmi tohoto subžánru, tzn. sexy a krásnou Shawn Weatherly (Baywatch muthafuckas :-), extrémně až vtipně přehrávajícím Stephenem Machtem a solidním krvavým řemeslem, kterému kupodivu nechybí atmosféra, která, jak už jsem zmínil, je průběžně úsměvně rozvolňována. Po bídných předešlých dvou dílech jde o mile zhnisané (až uvidíte, pochopíte) překvapení. 55% ()

Rathalos

A mame tu sestku a myslim,ze je to zrovnatelne s piatym dielom,asi na rovnakej urovni aspon mojimi ocami,takze hodnotim rovnako...:-) ()

helraiser

Co se týče Amityvillské série tak se jedná o jeden z nejlepších dílů. Samozřejmě má své mouchy, mohl být lepší, ale buďme rádi za to co jsme dostali, mohlo to být mnohem horší. Já byl spokojen. ()

Petulka88

Upřímně lituju rozhodnutí zkouknout sérii Amityville. Od druhého dílu se totiž jedná o poměrně slušnou torturu. Nejdřív tvůrci tvrdí, že zlo je schované v lampě, teď zase pro změnu ve starých hodinách. Opravdové zlo je ale skryto v této sérii, která mi spolehlivě ničí již tak prořídlé mozkové buňky. Naštěstí zbývá už jen jeden film, tak to snad ve zdraví přežiju... ()

Likan7 odpad!

Když jsem si myslel, že nic horšího jako ďábelská lampa neexistuje, režisér Tony Randel přišel s novinkou! Ďábelské hodiny! Geniální, jen škoda, že to není alespoň tak vtipný, jak to zní. Ona je to totiž pouze neuvěřitelně nudná kravina. ()

Knor

Není to tak hrozný jak se na první pohled zdá. Amityvillské zlo si tentokrát skrz starožitný hodiny pohrává s časem a terorizuje další nicnetušící rodinku. Žádná hitparáda se neodehrává, ale jsou tu nápady, pár slušných chuťovek a mordů a časohrátky, proč ne. Určitě zlepšení po předešlých dvou katastrofách. ()

blondboss

V podstate ďalšia Amityville prázdnota, ktorá sa pre zmenu ale aspoň tvári, že má ako tak zmysluplný scenár, aj keď o hororovej atmosfére tu nemôže byť ani reči. Thriller, ok. Každopádne sa ale zle pozerá na to, ako sa przní pôvodný a originálny námet. Aspoň že Shawn potešila. 40 % ()

Veto_01

Po fiasku se zlou lampou je tohle překvapivě dobrý film. Hrátky s časem jsou pojaty dost zajímavě a nudit se určitě nebudete. ()

Svadbos

Všetky problémy v Amityville, ako sa dozvieme, sú zapričínené krbovými hodinami Gillesa de Raisa, vraha detí z 15. storočia. Teraz je tento zlomyseľný kúsok v inom meste a tam spôsobuje novej rodine obvyklé problémy . Film kolíše od imaginatívneho po úplne obyčajný, niekedy oba aj v jednej scéne. ()

Mark1983

Když jsem onen film viděl jako školák poprvé,žral jsem ho a viděl jsem ho nejednou,což mě zaujaly různé děje,ale dnes nevím,jak by to u mě dopadlo,a tak tomu dávám průměr,což je taky dobrý. ()