She-Hulk: Neuvěřitelná právnička

• USA She-Hulk: Attorney at Law (více)
USA, 2022, 5 h 9 min (Minutáž: 31–38 min)

Tvůrci:

Jessica Gao

Režie:

Kat Coiro, Anu Valia

Předloha:

Stan Lee (komiks)

Hudba:

Amie Doherty

Tatiana Maslany, Mark Ruffalo, Tim Roth, Jameela Jamil, Josh Segarra, Ginger Gonzaga, Renée Elise Goldsberry, Benedict Wong, Charlie Cox (více)

Epizody(9)

V seriálu She-Hulk: Neuvěřitelná právnička od Marvel Studios musí Jennifer Waltersová – advokátka zaměřující se na právní případy spojené se superlidmi – žít komplikovaným životem single ženy po třicítce, která je náhodou také zelená, dvoumetrová a supersilná obryně. (Disney+)

Hanys_

Zbytečné a trapné. She Hulk neustále (ale jakože pořád) boří čtvrtou stěnu, křepčí radostí z toho že Cap neumřel jako panic a celkově se chová jak klasická pipka z libovolné 40-60 % "power of women" comedy. Marvel pořád zkouší jiné žánry (zbytečně - první 4 seroše fungovaly svkěle, tak se toho držím ne?), ale teprve tady možná našel dno. ()

Klajnik odpad!

Já natolik nesnáším Marvel (potažmo Disney), že jsem tímto úpadkem nadšen. Jelikož to vždy byla bezhodnotná barevná atrakce pro nerdy, normies a děcka tvořená podle továrního schématu, tak nelze říci, že teď je to jiné. Je to furt stejné hovno - jen teď poněkud řidší a smradlavější. Disney si se svými fanoušky prostě vytírá prdel a to vidím moc rád! O něco méně radši jsem viděl She-Hulk twerkující s Cardi B. První díl jsem si pustil s kámošem z prdele, ale něco tak odpudivě stupidního, odfláklýho a nevkusnýho se jen tak nevidí. ()

Cartmof

She-Hulk většina bere jako naprostý odpad a jednu z nějhorších věcí, co Marvel kdy zplodil. Já si ale dovolím nesouhlasit, protože mi She-Hulk dala vše, co jsem od ní očekával. Přízemní projekt, který se nebere v mnoha ohledech vážně. Co jsem tak zaregistroval, lidem převážně vadí CGI, příběh a zpracování Daredevila. CGI je špatné, ale to je prostě celkový problém novodobého Marvelu, kde se kvůli kvantitě projektů zkrátka nestíhá. Příběh mi až na pár píčovin přišel taky úplně v pohodě a hlavní tahoun seriálu, neboli Daredevil dle mého mohl dopadnout mnohem hůř. Hlavní záporák Hulk King mi přišel taky jako debil a finální odhalení mi přišlo jako úplná debilita. Ale finále, jako takové bylo hezky a vtipně zpracované. Zkrátka si myslím, že She-Hulk není odpad a že jsou na to lidi příliš drsní. I když twerkující She-Hulk je fakt kokotina :D. ()

Sunny.69

Eeeh. Jediný, co mě z MCU podobně otrávilo a znechutilo byl přitepleně debilní Moon Knight. Ale tohle? Tohle je next level shit. Tohle je fakt hrůza. Nerozumím tomu ani trochu... O čem to mělo být? Co bylo zápletkou seriálu? Co to jako mělo říct? Tvářilo se to asi jako rádoby vtipně feministická věc.. No ale ne. Není to ani vtipný, ani feministický, ani zábavný, ani nic. Jedinej dobrej díl ze série je ten, kde se zjevil Daredevil, kdyby tam tenhle díl nebyl, tak dám odpad. ()

Flopik

Nebudem zbytočne veľmi kritický, ten seriál je presne taký, akým byť chcel. Odpoveď nato, či to je dobre vidíte na hodnotení. Plusy jedine Tatiana a Daredevil. Mínusy, od trápnosti, nulovej akcie, až po katastrofálne CGI. Finále otrasné a nudné ale chválim odvahu tvorcov pustiť sa do niečoho takéhoto. ()

Janko666

Místy docela zábavná holčičí blbost, kde se pod nálepkou feminismu většinu času řeší kluci a oblečení. A jsem jediný komu se zdálo, že je tam nějak moc záběrů na chodidla? Quentine, jsi to ty? :D ()

Eterninox

Seriálová marvelovka primárně zaměřená na ženské publikum není vůbec špatný koncept, a genderová dekonstrukce hyper-maskulinní postavy jako je Hulk skýtá vcelku slušné vypravěčské možnosti. She-Hulk ale na obojí jde úplně špatně. Od své cílovky zřejmě očekává, že většinu času řeší seznamky, nejraději se směje průpovídkám gay návrhářů, dostává se do křížku s prolhanými influencerkami, slintá nad osvalenými dětskými onkology, a za svůj vzor má "Megan Thee Stallion". Na čistější příklad kreativního cynismu si asi ani nevzpomenu. Navíc za každý náznak sociokulturní nuance máte 20 hlášek typu "Jako žena mám přece neustále strach nebo jsem naštvaná!". K tomu ačkoliv se She-Hulk explicitně prohlašuje za "lawyer show", celý soudně-právní aspekt příběhu je přibližně stejně logický a realistický, jako průměrná marvelovská akční scéna. No a jako shnilou třešničku na plesnivějícím dortu ještě She-Hulk přihazuje "prorážení čtvrté zdi", které má zřejmě celé dění nějak ozvláštnit a dát mu aureolu nadhledu, ale místo toho je veskrze zbytečné a otravné. Summa summarum, pokud máte chuť na ženštější žánrovku po které si nebudete chtít vypíchat oči, mrkněte radši na Wandavision, Jessicu Jones, nebo Wonder Woman. 35% ()

Aurus

2,5/10. Za mě jde o špatný MCU seriál který se nepovedl. Co se týče vtipů tak jen asi 5 vtipů v celém seriálu byly dobrý a ostatní nebyly vůbec vtipné. Příběh je docela špatnej, postavy jsou až na Daredevila blbé a nesympatické, hudba je docela dobrá, akce tu ujde, lokace jsou docela zajímavé a kamera filmu je docela ok. Za mě druhý nejhorší MCU seriál. Na prvním místě mám stále WandaVision. ()

Batahst8

Je to hnus, je to fakt ošklivý, jako nedá se na to koukat, nemá to nic jako. Já furt hledám v tom něco, co by mě nadchlo, ale tam fakticky nic není. Víc k tomu fakticky nechci nic dodávat. Ani celkem dost fajn Tatiana to nezachraňuje. Chce se mi blít. Fůůůůůj. Nejhorší věc od marvelu, i ten retardovanej druhej Thor byl lepší. Jdu hodit šavli. 2/10 ()

warrenur

Tatiana Maslany bola rozhodne v roli Jen vybornou volbou. Vacsina dielov ma svoj vtip, ale obcas ma, obzvlast "zenske" pohlady na vec a vtip moc nebrali. :) Obcas to cele posobilo tak trochu brakovo. Neviem, ci budem venovat svoj cas, nejakej buducej serii. Ale tak, ako v zavere povedal typek v portali - "it's all about tv-series" - alebo tak nejako. Uz z toho je jasne, ze rozny brak na nas od Marvelu, zrejme budu padat nadalej a je len zrejme otazkou nahody, ci nieco z toho bude mat aj nejaky potencial. Slabsi priemer. Zaver tiez o nicom. Dievcenske a zenske publikum sa vsak zrejme bude bavit viacej. ()

Pidzey

Sem nas..nej. Na She-hulk sem se těšil. Vlastně jsem si kvůli ní zaplatil Disney+. A co sem dostal? Neuvěřitelnou zpatlaninu,k která je trapná, nevtipná a nudná. Největší problém She-hulk jako serose je, že nevy co vlastně chce být. Právnické drama? Komedie? Akční řežba? Ona je od všeho něco a přitom nic a ještě k tomu to všechno dělá strašně blbě. Vrcholem všeho je poslední díl, který to opravdu do..re. Je to strašná škoda, protože She-hulk jako postava je super. Hlavní herečka je simpaticka a celkem si to dává, ale ani ona, ani pár solidních akčnich scen či povedených vtipků nezachrání tuhle sta..u. ()

Chundys odpad!

Sračka nevýdaných rozměrů!!! Marvel už se takhle hnal docela do záhuby až na pár projektů, (Spidey, poslední Strážci, jinak to chce dost oživovat) tak proč stvořil tohle? Ano jsem blázen a na další série (pokud vzniknou a doufam, že ne) se kouknu taky! ()

SidneyP

Já absolutně nevím, co o tom vlastně říct. Tohle je pravděpodobně to nejnižší skóre, které jsem kdy celému snímku od MCU kdy dal. Děj nekonzistentní, dějové linky naházené na sebe hala bala, postavy přicházejí a odcházejí někdy tak trapným způsobem, že to už ani možné není, a to ani nemluvím o tom, že tam je přibližně 70% postav, které nejsou pro děj vůbec důležité. Díl od dílu se cringe propast prohlubuje a prohlubuje a celé finále tomu totálně nasadilo korunu. Odkaď se kurva v posledním díle zhoupnul Daredevil? Už měl dávno být v New Yorku. Jak jsem si u Ms. Marvel myslel, že je to jen klasická woke pičovina pro 21. století, tak ta měla alespoň nějaký náznak děje, kdo je záporák, o co se snaží ta postava. Tady to absolutně vůbec nevnímám a častokrát si říkám, jestli si Maslany u točení téhle sračky taky občas pro sebe neřekla, jak sexistický ten seriál je. Příšerný brak, jsem znechucenej na tři další seriály dopředu. Nebýt DD, dám tomu odpad. ()

Kopi1

Jakožto velký fanoušek Marvelu, který se snaží hledat a užívat dobré momenty v posledních průměrných filmech (DS 2, Thor 4,), tak tohle byla tragédie i pro mě. První díl mě bavil a byl jsem hodně překvapen, že lidi tomu dávají takový hate. ale s každou epizodou jsem to viděl už i já. Jednotlivé 'zápletky' epizod jsou naprosto zbytečné, všechny postavy jsou zapomenutelné (některé zmizí a vlastně jakoby ani nebyly), prolomení čtvrté stěny je zoufalé, trapné a nic vtipného na tom není (hlavně Ahoj finále). Za celý seriál, který má být komedie, tak jsem se zasmál asi jednou, možná 2x. Furt se řešilo jenom, že Jen nemá chlapa a někoho hledá, soudní případy byly taky tragické, Tim Roth dobrej a Daredevilův nástup mě moc neuchvátil a doufám, že jeho seriál bude serióznější než tady. Celkově to nemělo žádnou šťávu, směr, vášeň. Upřímně furt přemýšlím mezi dvěma nebo jednou hvězdou. Za mě nejhorší marvelovka. Ach jo. ()

char_t

Uffff... Celá sezóna byla chaotická, místy přiblblá, nejistá si svým vlastním žánrem, ale aspoň jakž takž někam směřovala. Nakonec se ale evidentně scénáristi zahnali do kouta natolik, že poslední díl tohle všechno zahazuje, a snaží se prolomením čtvrté stěny předstírat, že takhle pitomé to vlastně bylo schválně. A tenhle prů**r na závěr se snaží jen děsivým chaosem maskovat, že se v celé sezóně vlastně vůbec nic nestalo. Ani komiksová akce, ani právničina, nic. Jediné, co stojí za zmínku, je diskreditace postav Daredevila, Abomination i Wonga. I na čtvrtou fázi MCU je tohle fakt slabota. Pískej konec. ()

panvasik

Ach jo :(((( psal jsem už tady během vysílání seriálu recenze na dvě epizody a konečně jsem sám sebe přinutil sepsat tuhle recenzi. Už od třetí epizody mě to pomalu zabíjelo a říkal jsem si skoro po každé epizodě, že na to seru... Ale vždycky jsem u toho zůstal a ani nevím prostě proč jsem to pořád sledoval. Neměl jsem žádnou pro to motivaci. Ani ten Daredevil mě nebavil možná mi prostě chybí to, že jsem neviděl ten seriál od Netflixu a viděl jsem ho jenom v cameu ve Spider-Manovi: NWH. Pořád mě to žere a já ani nevím proč, když bych měl být rád, že to je za mnou. Nikdo, ale absolutně nikdo mě tam nenadchl, a když tě nikdo nenadchne tak není důvod to mít rád. V seriálu jsem si ani nevšiml žádného záporáka. Když nebudu počítat ty co se objevili v jedné epizodě a potom nic ty vole a to že udělali z ničeho nic v poslední záporáka Tod Phelpse, který je doslova protivník ty vole 3 minuty, ani ten posraný Malekith nebo posraný Ohnivák z druhých Strážců nejsou tak kurevsky špatní :) A to je co říct. Z Hulka nebo profesora Bannera udělali doslova jednoho z nejslabších superhrdinů :( Jako příklad uvedu ten nejznámější a nejvíc probíraný, kdy je Hulk SEJMUTÝ Jeepem :) O Wongovi ani nevím jak to říct, mám ho docela v MCU rád, ale tady byl zase jako taková postava na nalákání publika jako třeba Abomination, který byl i docela nostalgicky dobrý, ale to je tak všechno. Epizody byly nezáživné, nudné a úplně zbytečné. Snad nevznikne něco jako další série, snad nejsou takoví debili 0_0 Tak vylité srdíčko: splněno :) 25% ()

bery71

Úplně v pohodě tv potrava bez nároků, která ale navzdory nepochopení mnohých ví přesně, čím je, a svůj potenciál nemá problém naplnit. Vlastně je pro mě těžké se nevymezit vůči demenci haterů, ale tady se ten skutečný boj o rovnost fakt nehraje. ()

HenryIvan

Dával som tomu šancu celý čas. Odkladal som súdy na záver, že to hádam nejak bude vykompenzované, no finále je blud. Celé to je tým pádom blud. Prvý veľký prúser od Marvelu (aspoň podľa mňa). Scenáristi nevedeli čo chcú spraviť a to, s čím prišli bolo povrchné, prvoplánové a samozrejme ovplyvnené tým, že robia seriál o úplne CGI postave bez väčšieho budgetu. Postava She-Hulk si zaslúži viac. Ak bude druhá séria (momentálne som za to, aby nebola), dúfam, že to budú mať na starosti iní ľudia. Lebo toto si odnáša vlnu kritiky nie len u nás (u nás bežná vec), ale aj v zemi zasľúbenej. Finále je nesúrodé, odfláknute, príliš okaté. Ľudia čo to pozerajú nepotrebujú, aby im seriál veci vysvetľoval po lopate, nemusia byť svedkami vysvetľovania meta veci, lebo to buď vedia a aj tak ignorujú alebo im to je úplne jedno. Nevydarené. ()

Daredevila čeká reset, změní se toho ale víc

Daredevila čeká reset, změní se toho ale víc

12.10.2023

The Hollywood Reporter včera přišel s obřím exkluzivním pohledem na současný stav televizní produkce studia Marvel, a pakliže máte jen trochu rádi komiksová dobrodružství okolo Iron Mana a spol.,… (více)

Tajná invaze má pomalý start

Tajná invaze má pomalý start

30.06.2023

Minulý týden si na streamovací službě Disney+ odbyl premiéru nový marvelovský seriál Tajná invaze. V ní se navrátivší se Nick Fury s tváří Samuela L. Jacksona snaží konfrontovat tajnou skupinu… (více)

Srpen se ponese v duchu velkých premiér

Srpen se ponese v duchu velkých premiér