Úsměvy

Pavel Vantuch

Kamera:

Jaromír Nekuda

Účinkují:

Jaromír Hanzlík, Zdeněk Svěrák, Jiří Adamec, Jiří Adamíra, Jaroslava Adamová, Zlata Adamovská, Ivana Andrlová, Eliška Balzerová, Dana Batulková, Jiří Bednář, Vlastimil Bedrna, Svatopluk Beneš (více)

Antologií českého humoru provází Jaromír Hanzlík. (Česká televize)

xxlch

Vzpomínky o krásných lidech kumštu,okořeněné spoustou nostalgie a zahalené lehkým závojem jemně zvlhlých očí,které perfektně uváděl pan Svěrák a dnes pokračuje pan Hanzlík.Je to takový bonusový pořad pro filmfandu.Spočítal vůbec někdo,kolik skvělých kumštýřů,prošlo tímto pořadem? ()

Nathaniell

Úsměvy se Svěrákem si nepamatuji. Ty s Hanzlíkem ano. A i když jsem měl možnost vidět i původní díly, právě k sérii s J. Hanzlíkem mám silnou citovou vazbu: Dívali jsme se na ně s dědou, pamatuji si, že je dávali v sobotu večer. Taky si pamatuji, že jsem nemusel díly, ve kterých byli herci osobně ve studiu spolu s moderátorem. Cože se nezměnilo. 4*. A ty bych dal, i kdybych k nim tu citovou vazbu neměl.. ()

Dejvid17

Velmi se mi líbí moderování v podání Jaromíra Hanzlíka. A všech přítomných bych se chtěl zeptat, jako hudba je úvodní melodií k tomuto TV pořadu? krásná melodie ale nemohu nikde najít. (mail - david.bocan@centrum.cz) buďte prosím od té dobroty) :) ()

giacobbe

Jako všude i v televizi jsou peníze až na prvním místě, vysílací práva jsou drahá a dojednání poskytnutí ukázky z filmu, který má propachtovaný jiná televize, asi složité . Ukázky bývají vybírány z druhořadých inscenací československé televize bez připomenutí nejznámějších a nejlepších filmů daného umělce. Občas padne výběr na osobnost jejíž přínos českému humoru je přinejmenším sporný nebo se ukáže, že v pořadu nemá dohromady co říct. ()

J. K. Lister

První Úsměvy se Zdeňkem Svěrákem jsem neviděl, až s Jaromírem Hanzlíkem, ale to myslím ani trochu nevadí. Je to příjemný moderátor, který vám dokáže zpestřit hodinu, ani o tom nevíte. ()