Úsměvy (TV pořad)

Česko, 1997, 522x37 min

Pavel Vantuch

Jaromír Nekuda

Účinkují:

Jaromír Hanzlík, Zdeněk Svěrák, Jiří Adamec, Jiří Adamíra, Jaroslava Adamová, Zlata Adamovská, Ivana Andrlová, Eliška Balzerová, Dana Batulková, Jiří Bednář, Vlastimil Bedrna, Svatopluk Beneš, Lucie Bílá, Dagmar Bláhová, Yvetta Blanarovičová, Pavel Bobek, Mahulena Bočanová, Jiřina Bohdalová, Blanka Bohdanová, Jan Bonaventura, Adolf Born, Nela Boudová, Jana Boušková, Tereza Brodská, Vlastimil Brodský, Otakar Brousek st., Otakar Brousek ml., Kateřina Brožová, Slávka Budínová, Zuzana Bydžovská, Jiří Císler, Rudolf Cortés, Eduard Cupák, Bohuslav Čáp, František Ringo Čech, Jan Čenský, Petra Černocká, Karel Černoch, Karel Černý, Soňa Červená, Martin Dejdar, Ivanka Devátá, Jaroslav Dietl, Zdeněk Dítě, Jana Dítětová, Michal Dlouhý, Marie Drahokoupilová, Jana Drbohlavová, Vladimír Drha, Jaroslav Dudek, Jaroslav Dušek, Zdeněk Dušek, Milena Dvorská, Vladimír Dvořák, Marek Eben, Vlasta Fabianová, Jan Faltýnek, Vlasta Fialová, František Filipovský, Táňa Fischerová, Vlastimil Fišar, Stanislav Fišer, Veronika Freimanová, Martin Frič, Nelly Gaierová, Arnošt Goldflam, Karel Gott, Jiří Grossmann, Zdena Hadrbolcová, Karel Hála, Tomáš Hanák, Vlastimil Harapes, Jan Hartl, Ondřej Havelka, Libuše Havelková, Zdeněk Havlíček, Ferdinand Havlík, Antonie Hegerlíková, Hana Hegerová, Otto Heller, Ignát Herrmann, Juraj Herz, Karel Heřmánek, Jana Hlaváčová, Eva Holubová, Felix Holzmann, Jiří Hromada, Eduard Hrubeš, Markéta Hrubešová, Jan Hrušínský, Rudolf Hrušínský ml., Jan Hřebejk, Jiří Hubač, Václav Hudeček, Iva Hüttnerová, Boris Hybner, Vlasta Chramostová, Ladislav Chudík, Věra Chytilová, Vítězslav Jandák, Zora Jandová, Vlasta Janečková, Petra Janů, Iva Janžurová, Vladimír Javorský, Antonín Jedlička, Rudolf Jelínek, Veronika Jeníková, Jan Jílek, Jiřina Jirásková, Věra Jordánová, Zita Kabátová, Jan Kačer, Karel Kachyňa, Miriam Kantorková, Jan Kanyza, Valerie Kaplanová, Josef Kemr, Jaroslav Kepka, Ondřej Kepka, Miloš Kirschner, Dalimil Klapka, Jiří Klem, Eva Klepáčová, Bohumil Klepl, Elmar Klos, Uršula Kluková, Josef Kobr, Jiří Kodet, Naďa Konvalinková, Luděk Kopřiva, Jiří Korn, Laďka Kozderková, Vladimír Kratina, Jan Kraus, Ljuba Krbová, Jiří Krejčík, Alena Kreuzmannová, František Krištof-Veselý, Jozef Kroner, Vladimír Krška, Věra Křesadlová, Pavel Kříž, Marta Kubišová, Marián Labuda st., Jiří Lábus, Otto Lackovič, Pavel Landovský, Jiří Langmajer, Josef Langmiler, Milan Lasica, Sabina Laurinová, Felix le Breux, Lubomír Lipský st., Jiří Lír, Emil Artur Longen, Radovan Lukavský, Hana Maciuchová, Miroslav Macháček, Kateřina Macháčková, Jaroslav Mareš, Miroslav Masopust, Vlasta Matulová, Waldemar Matuška, Svatopluk Matyáš, Carmen Mayerová, Taťjana Medvecká, Růžena Merunková, Alena Mihulová, Josef Mladý, Miroslav Moravec, Dana Morávková, Jaroslav Moučka, Antonín Moskalyk, Ladislav Mrkvička, Míla Myslíková, Josef Alois Náhlovský, Světlana Nálepková, Petr Nárožný, Bořivoj Navrátil, Oldřich Navrátil, Luděk Nekuda, Jitka Němcová, Michal Nesvadba, Gustav Nezval, Ivo Novák, Antonín Novotný, Vladimír Novotný, Oldřich Nový, Pavel Nový, Vít Olmer, Anny Ondráková, Gustav Oplustil, Gabriela Osvaldová, Vladimír Páral, Ivo Paukert, Jana Paulová, Ondřej Pavelka, Michal Pavlata, Karel Pech, Ladislav Pecháček, Rudolf Pellar, Eva Pilarová, Theodor Pištěk ml., Jan Pixa st., Miroslava Pleštilová, Miroslav Plzák, Tereza Pokorná-Herzová, Jindřich Polák, Marie Poledňáková, Viktor Polesný, Bronislav Poloczek, Jan Potměšil, Ladislav Potměšil, Chantal Poullain-Polívková, David Prachař, Ilja Prachař, Viktor Preiss, Antonín Procházka, Stanislav Procházka st., Zdenka Procházková, Bedřich Prokoš, Vladimír Ráž, Magdalena Reifová, Ján Roháč, Boris Rösner, Marie Rottrová, Ladislav Rychman, Eva Sadková, Július Satinský, Evald Schorm, Jan Schmid, Jiří Schmitzer, Raoul Schránil, Ota Sklenčka, Svatopluk Skopal, Luba Skořepová, Václav Sloup, Zdeněk Smetana, Ladislav Smoljak, Jitka Smutná, Luděk Sobota, Pavel Soukup, Zdeněk Srstka, Simona Stašová, Evelyna Steimarová, Jiřina Steimarová, Milena Steinmasslová, Jiří Stivín, Martin Stropnický, Jan Svěrák, Vladimír Svitáček, Jana Synková, Dana Syslová, Otto Ševčík, Miloslav Šimek, Karel Šíp, Josef Škvorecký, Čeněk Šlégl, Pavel Šmok, Jan Šťastný, Milan Šteindler, Jana Štěpánková, Jaroslav Štercl, Miloslav Štibich, Jana Švandová, Bohumil Švarc st., Libuše Švormová, Miroslav Táborský, Jan Teplý st., Věra Tichánková, Lubor Tokoš, Tomáš Töpfer, Pavel Trávníček, Ivan Trojan, Ladislav Trojan, Zdeněk Troška, Jan Tříska, Michal Tučný, Jaroslav Uhlíř, Aleš Ulm, Naďa Urbánková, Petr Vacek, Jiří Vala, Marta Vančurová, Jaromír Vašta, Otakar Vávra, Josef Větrovec, Josef Vinklář, Hana Vítová, Miroslav Vladyka, Karel Vlach, Oldřich Vlach, Jan Vlasák, Jan Vodňanský, Helena Vondráčková, Jan Vostrčil, Robert Vrchota, Jan Vyčítal, Václav Vydra nejml., Ivan Vyskočil, Gabriela Wilhelmová, Jiří Wimmer, Hana Zagorová, Valérie Zawadská, Stella Zázvorková, Pavel Zedníček, Bedřich Zelenka, Zdeněk Zelenka, Inka Zemánková, Karel Zich, Josef Zíma, Stanislav Zindulka, Zdeněk Žák, Veronika Žilková, Ladislav Županič, Jiří Štěpnička, Lída Baarová, Ilja Racek, Yvetta Simonová, Petr Haničinec, Nina Divíšková, Petr Kostka, Petra Špalková, Roman Šebrle, Vladimír Brabec, Václav Brabec, Karel Čáslavský, Václav Čapek, Bohuš Záhorský, Ladislav Pešek, Luděk Brábník, Karel Hašler, Libor Pešek, Lenka Termerová, Simona Postlerová, Alena Vránová, Dagmar Patrasová, Petr Fejk, Karolina Slunéčková, Tomáš Holý, Pavel Háša, Štěpán Škorpil, Petr Vichnar, Ondřej Šrámek, Čestmír Kopecký, Jaroslav Papoušek, Václav Lohniský, Václav Vorlíček, Dana Medřická, Miroslav Donutil, Miloš Ditrich, Jan Hlavatý, Alexander Nardelli, Václav Hybš, Josef Váša, František Kreuzmann ml.

Úsměvy se Svěrákem si nepamatuji. Ty s Hanzlíkem ano. A i když jsem měl možnost vidět i původní díly, právě k sérii s J. Hanzlíkem mám silnou citovou vazbu: Dívali jsme se na ně s dědou, pamatuji si, že je dávali v sobotu večer. Taky si pamatuji, že jsem nemusel díly, ve kterých byli herci osobně ve studiu spolu s moderátorem. Cože se nezměnilo. 4*. A ty bych dal, i kdybych k nim tu citovou vazbu neměl..(19.3.2018)

Moc příjemné povídání o různých hereckých osobnostech, se kterými jsme v poklidném a komorním stylu prošli celou jejich hereckou kariéru. Rád jsem se na tenhle pořad díval a to nejenom na díly s notoricky známými osobnostmi, ale i s těmi méně známými, které jsem třeba vůbec neznal a tak jsem měl krásnou příležitost je "poznat". Ony mne zase na oplátku mohly nalákat (samozřejmě nevědomky) na nějaký film, který jsem neviděl, ale z ukázek a vyprávění mne třeba zaujal. A když k tomu přičtu příjemného Jaromíra Hanzlíka v roli moderátora (Svěráka si bohužel nepamatuji), je to jasných pět hvězdiček!(18.9.2010)

Jeden z těch dlouhodobých a navíc stále aktuálních filmových dokumentů, nebo spíše cyklů, který mi dělají radost a za který jsem zároveň moc vděčen celé produkci a dramaturgii ČT. Výborná dlouhodobá práce a vůbec spolupráce dua Vantuch a Hanzlík, to se musí ocenit. Tak pokud se chcete dozvědět něco nového o nějakém tom stále ještě žijícím herci, jak z jeho osobního tak i z toho filmového života a nebo třeba jen ze vzpomínek svých hereckých kolegů, tak si stačí každou neděli kolem páté přeladit televizi na program ČT 1. Podobný pořad byl před dlouhým časem "Komik a jeho svět" který tenkrát uváděl Milan Neděla, avšak ten byl spíše zaměřen na herce, kteří se na nás už dívali z pomyslného nebíčka, a jednotlivé části byli věnovány filmovým ukázkám ze starých českých z filmů, kde byl posléze vytvořen takový střihový medailon, ostatně i některé části Úsměvu jsou takto podobně pojaty, většinou se ale jedná o nějaké to herecké výročí nebo o příznačné názvy jako lékařské, dětské ap.(10.2.2007)

Možná jsem nebyl úplně ta klasická věková skupina tohoto pořadu,když jsem jej sledoval u babičky a dědy převážně tak kolem 12-14 roku života, ale sám netuším proč se pro mě tahle kdysi pravidelná rubrika stala naprosto kouzelnou. A asi ani né tak kvůli všem těm hvězdám, o kterých jednotlivé příběhy vyprávěly, ale především díky kouzelnému Hanzlíkovu doprovodu a jeho rituálu s šálkem čaje - taky jsme ho totiž přitom pili..........moje hodnocení = 10 z 10.(5.11.2014)

1. díl: Júliusa Satinského 2. díl: Milana Lasici 3. díl: Miroslava Cikána 4. díl: Evy Pilarové 5. díl: Medy Valentové 6. díl: Otakara Vávry 7. díl: Zdeny Hadrbolcové 8. díl: Rudolfa Hrušínského ml. 9. díl: Zdeňka Srstky 6* 10. díl: Vladimíra Kršky 11. díl: Stanislava Zindulky 12. díl: Heleny Vondráčkové 13. díl: Jiřího Wimmera 14. díl: Mariána Labudy 15. díl: Vladimíra Dvořáka 16. díl: Jany Štěpánkové* 17. díl: Volíme hrdinu filmového úsměvu 18. díl: Karla Kachyni 19. díl: Jana Schmida 20. díl: Jiřího Voskovce 21. díl: Radovana Lukavského 22. díl: Jána Roháče 23. díl: Dany Medřické 24. díl: Antonie Nedošínské 25. díl: Zdeňka Smetany 26. díl: Theodora Pištěka 27. díl: Antonína Jedličky 28. díl: Evalda Schorma 29. díl: Nadi Urbánkové 30. díl: Pavla Landovského 31. díl: Petra Haničince 32. díl: Petra Čepka 3* 33. díl: Luďka Soboty 34. díl: Mileny Dvorské 35. díl: Václava Sloupa 36. díl: Rudolfa Hrušínského 37. díl: Den s hrdinou filmového úsměvu 38. díl: Jana Wericha 39. díl: Jak jsme volili hrdinu filmového úsměvu 40. díl: Vladimíra Ráže 41. díl: Marty Vančurové 42. díl: Viktora Preisse 43. díl: Pavla Zedníčka 44. díl: Jiřiny Bohdalové 45. díl: 46. díl: Nadi Konvalinkové 47. díl: Hany Zagorové 48. díl: Stanislava Fišera 49. díl: Luby Skořepové 50. díl: Luďka Nekudy 51. díl: V+W 52. díl: Tomáše Töpfera4* 53. díl: Emila Artura Longena 54. díl: Valérie Kaplanové 55. díl: Svatopluka Skopala 56. díl: dr. Jana Pixy 57. díl: Jana Hřebejka 58. díl: Eduarda Cupáka 59. díl: Lubora Tokoše 60. díl: Pavla Kříže 61. díl: Bronislava Poloczka 4* 62. díl: Petra Štěpánka 4* 63. díl: Jitky Smutné 64. díl: Otakara Brouska 65. díl: Spejbla a Hurvínka 66. díl: Lídy Baarové 67. díl: Josefa Zímy 68. díl: Dáši Bláhové 69. díl: v roce jedna 70. díl: Hugo Haase 5* 71. díl: krále filmového úsměvu 72. díl: Jaroslava Marvana 73. díl: Jiřiny Jiráskové 74. díl: Ivy Janžurové 75. díl: Jana Libíčka 4* 76. díl: Saši Rašilova 77. díl: Ladislava Mrkvičky 78. díl: Theodora Pištěka ml. 79. díl: Elmara Klose 80. díl: Jana Kanyzy 81. díl: Anny Ondrákové 82. díl: Oldřicha Navrátila 83. díl: Kateřiny Macháčkové 84. díl: Oldřicha Vlacha 85. díl: Jiřího Schmitzera 86. díl: Jiřího Lábuse 87. díl: Václava Vydry 88. díl: Jany Hlaváčové 89. díl: Juraje Herze 90. díl: krát s Úsměvy 91. díl: Jana Svěráka 4* 92. díl: Simony Stašové 93. díl: Vlastimila Bedrny 3* 94. díl: Jany Synkové 95. díl: Ladislava Potměšila 96. díl: Zlaty Adamovské 97. díl: sv. Valentýna 98. díl: Pavla Nového 4* 99. díl: Jany Paulové 100. díl: Miroslava Vladyky 3* 101. díl: Josefa Kobra 102. díl: Jaroslava Kepky 103. díl: Úsměvy- let Martina Friče ze Svěrákem) 3* 104. díl: Karla Gotta3 * 105. díl: Zdeňka Dítěte 106. díl: Jany Švandové 107. díl: Miloslava Štibicha 108. díl: Ondřeje Havelky 4* 109. díl: Karla Čapka 110. díl: Zuzany Bydžovské 111. díl: Františka Krištofa Veselého 112. díl: Dětské Úsměvy 113. díl: Jany Bouškové 114. díl: Otto Lackoviče 115. díl: Jana Třísky 116. díl: Jaroslavy Adamové 117. díl: Rudolfa Deyla ml. 118. díl: Slávky Budínové 119. díl: ve dvou 120. díl: Miroslava Táborského 121. díl: Marie Rottrové 122. díl: Jana Hartla 123. díl: Kateřiny Brožové 124. díl: Ferdinanda Havlíka 125. díl: Gabriely Wilhelmové 126. díl: Václava Vosky 127. díl: Miroslava Moravce 128. díl: Milana Šteindlera 129. díl: Marie Poledňákové 130. díl: Jana Hrušínského 131. díl: Veroniky Žilkové 132. díl: Vlastimila Brodského 133. díl: přímo pohádkové 134. díl: v páru 135. díl: Karla Heřmánka 136. díl: Bedřicha Zelenky 137. díl: Ivanky Deváté 138. díl: Felixe Holzmanna 139. díl: Petra Nárožného 140. díl: Vladimíra Svitáčka 141. díl: Jiřiny Steimarové 142. díl: Martina Dejdara 143. díl: Jiřího Grossmanna 144. díl: Josefské Úsměvy 145. díl: Antonína Novotného 146. díl: Jana Čenského 147. díl: Taťjany Medvecké 148. díl: Martina Stropnického 149. díl: Karla Hašlera 150. díl: Televizní úsměvy 151. díl: Televizní zákulisí 152. díl: Marka Ebena 153. díl: Yvetty Blanarovičové 154. díl: Eduarda Hrubeše 155. díl: Bedřicha Prokoše 156. díl: Zdeňka Zelenky 157. díl: Josefa Koníčka 158. díl: Tomáše Hanáka 159. díl: Otto Hellera 160. díl: Jaroslava Dudka4* 161. díl: Karla Pecha 162. díl: Petra Vacka 163. díl: Vladimíra Drhy 164. díl: Jozefa Kronera 165. díl: televizních let - vyhlášení ankety 166. díl: Bohumila Klepla 167. díl: Pavla Soukupa 168. díl: Terezy Brodské 169. díl: Jana Bonaventury 170. díl: Jana Kačera 171. díl: Věry Tichánkové 3* 172. díl: Františka Pavlíčka 173. díl: Ladislava Trojana 174. díl: Jaroslava Duška 175. díl: Petra Novotného 176. díl: vánoční***. 177. díl: silvestrovské 178. díl: televizních let - výsledky ankety I 179. díl: televizních let - výsledky ankety II 180. díl: Ladislava Pecháčka 181. díl: Jaroslava Dietla 182. díl: Veroniky Freimanové 183. díl: Arnošta Goldflama 184. díl: svatební 185. díl: Josefa Větrovce 186. díl: Aleše Ulma 187. díl: Michala Tučného 188. díl: Libuše Havelkové 189. díl: učitelské 190. díl: Niny Divíškové 191. díl: Dalimila Klapky 192. díl: Karla Šípa 193. díl: Roberta Vrchoty 194. díl: májové*. 195. díl: Vítězslava Jandáka 196. díl: Jaroslava Ježka 197. díl: Michala Pavlaty () 198. díl: Zdeňka Havlíčka 199. díl: Járy Pospíšila 200. díl: Růženy Merunkové 201. díl: Jiřího Langmajera 3* 202. díl: R. A. Strejky 203. díl: Ladislava Županiče 204. díl: Víta Olmera*. 205. díl: Jitky Němcové 206. díl: Jaromíra Vašty 207. díl: Antonína Moskalyka 208. díl: Luďka Kopřivy 209. díl: Ignáta Herrmanna 210. díl: Pavla Bobka 211. díl: Ivo Nováka 2* 212. díl: Nelly Gaierové 213. díl: Vlasty Janečkové (narcistní neomalená kráva) 214. díl: Otakara Brouska ml. 215. díl: Míly Myslíkové 216. díl: Josefa Škvoreckého 217. díl: Miloslava Šimka 218. díl: Standy Procházky st. 219. díl: Gabriely Osvaldové 220. díl: Jiřího Císlera 221. díl: Mileny Steinmasslové 222. díl: Karla Vlacha 223. díl: Jana Vyčítala 224. díl: Blanky Bohdanové 225. díl: Rudolfa Cortése 226. díl: Nely Boudové 227. díl: Vladimíra Párala 228. díl: Věry Chytilové 229. díl: Miroslava Plzáka 230. díl: Jiřího Hubače4* 231. díl: Hany Hegerové 232. díl: Jiřího Stivína 233. díl: Jindřicha Poláka 234. díl: Václava Hudečka 235. díl: Stelly Zázvorkové 236. díl: Antonie Hegerlíkové 237. díl: Oty Ševčíka 238. díl: Jana Teplého 239. díl: Vladislava Vančury 240. díl: Jiřího Kodeta 241. díl: Ilji Racka 242. díl: Hany Maciuchové 243. díl: Jaroslava Štercla 244. díl: Jany Dítětové 245. díl: Laďky Kozderkové 246. díl: Karolíny Slunéčkové 247. díl: Jaroslava Uhlíře 248. díl: Libuše Švormové 249. díl: Inky Zemánkové 250. díl: Ondřeje Pavelky 251. díl: Evy Svobodové 252. díl: Karla Hály 253. díl: Karla Černocha 254. díl: Václava Hybše 255. díl: Karla Zicha 256. díl: Jana Potměšila 257. díl: Evelyny Steimarové 258. díl: Josefa Vinkláře 259. díl: Bohumila Švarce 260. díl: Ivany Andrlové 261. díl: Adolfa Borna 262. díl: Evy Holubové 263. díl: Jana Krause 264. díl: Pavla Šmoka 265. díl: se zvířaty 266. díl: Františka Filipovského 267. díl: Rudolfa Pellara 268. díl: Josefa Hlinomaze 269. díl: Úsměvů s Pavlem Vantuchem 270. díl: Jana Pivce 271. díl: Miriam Kantorkové 272. díl: Františka Poláka 273. díl: vlakové 274. díl: Bořivoje Navrátila 275. díl: Ilji Prachaře 276. díl: Evy Klepáčové 277. díl: Ivo Paukerta 278. díl: Oldřicha Nového 279. díl: Jiřího Valy 280. díl: Ivana Vyskočila 281. díl: Marie Drahokoupilové 282. díl: Jana Vodňanského 283. díl: Felixe Le Breux 284. díl: Ljuby Krbové 285. díl: Borise Rösnera 286. díl: Jany Drbohlavové 3* 287. díl: Bohuše Záhorského 288. díl: Dany Syslové 289. díl: Gustava Oplustila 290. díl: Uršuly Klukové 291. díl: Zdeňka Štěpánka 292. díl: Ladislava Peška 293. díl: Vladimíra Javorského 294. díl: Ladislava Chudíka 295. díl: Vlastimila Fišara 296. díl: Elišky Balzerové 3* 297. díl: Jaroslava Mareše 298. díl: Vladimíra Opletala 299. díl: Ivy Hüttnerové 300. díl: Petra Svojtky 301. díl: Zdeňka Trošky 302. díl: Vlasty Fialové 303. díl: Rudolfa Jelínka 304. díl: Svatopluka Matyáše 2* 305. díl: Zory Jandové 306. díl: Vlasty Fabianové 307. díl: doktorské 308. díl: Eduarda Dubského 309. díl: Carmen Mayerové 310. díl: Miroslava Macháčka 311. díl: Chantal Poullain 312. díl: Jiřího Adamíry 313. díl: Jiřího Bednáře 4* 314. díl: Jana Faltýnka 315. díl: Lubomíra Lipského 316. díl: Járy Cimrmana 317. díl: Aleny Kreuzmannové 3* 318. díl: Ladislava Rychmana 319. díl: Josefa Náhlovského a Josefa Mladého 5* 320. díl: Antonína Procházky 321. díl: Svatopluka Beneše 322. díl: pro Danielu Kupsovou 323. díl: Karla Černého 324. díl: Magdaleny Reifové 325. díl: Soni Červené 326. díl: pro Petra Fejka 327. díl: Ladislava Boháče 328. díl: Michala Nesvadby 329. díl: Borise Hybnera 330. díl: Waldemara Matušky 331. díl: Gustava Nezvala 1* 332. díl: pro Romana Šebrleho 333. díl: Jiřího Korna 334. díl: Mahuleny Bočanové 335. díl: Vlastimila Harapese 336. díl: Věry Jordánové 337. díl: Jiřího Štěpničky 338. díl: Josefa Kemra 4* 339. díl: Dany Batulkové***. 340. díl: Pavla Trávníčka 341. díl: Jiřího Klema 342. díl: Věry Křesadlové 343. díl: Michala Dlouhého 344. díl: Divadla na Vinohradech 345. díl: Vlasty Chramostové 4* 346. díl: režiséra Petra Novotného 347. díl: v krinolínách 348. díl: Ivana Trojana 349. díl: Jiřího Lebedy 350. díl: Evy Sadkové 351. díl: Josefa Langmilera 352. díl: Bohuslava Čápa 353. díl: Světlany Nálepkové 354. díl: Zdeňka Žáka 355. díl: Zdenky Procházkové 356. díl: Ladislava Fialky 357. díl: Jana Vlasáka 358. díl: Terezy Pokorné - Herz 359. díl: Ondřeje Kepky 360. díl: Marty Kubišové 361. díl: Miroslava Masopusta 362. díl: Lucie Bílé 363. díl: Františka Ringo Čecha 364. díl: Táni Fischerové 3* 365. díl: Jana Šťastného 366. díl: Jarmily Konečné 367. díl: Sabiny Laurinové 368. díl: Jiřího Adamce 369. díl: Markéty Hrubešové 370. díl: Milana Heina 371. díl: Jiřího Krejčíka 372. díl: Marie Vášové 2* 373. díl: Zdeňka Duška 374. díl: Dany Morávkové 375. díl: Oty Sklenčky 376. díl: Petry Janů 377. díl: Yvetty Simonové 378. díl: Miroslavy Pleštilové 379. díl: Jana Jílka * 380. díl: Veroniky Jeníkové 381. díl: Vladimíra Kratiny 382. díl: Miloše Kirschnera 383. díl: Aleny Mihulové 384. díl: Davida Prachaře 3* 385. díl: Viktora Polesného 3* 386. díl: Valérie Zawadské 387. díl: Jiřího Hromady 388. díl: Vlasty Matulové 389. díl: Adiny Mandlové 390. díl: Karla Lamače 391. díl: Vladimíra Menšíka**.(odflinknuté, mohli si pozvat někoho s rodiny) 392. díl: Nataši Gollové 393. díl: Františka Smolíka 394. díl: Zdeňka Podskalského 395. díl: Jaroslava Vojty 396. díl: Františka Filipovského 397. díl: Jiřího Suchého 398. díl: Bohuše Záhorského 399. díl: Věry Ferbasové 400. díl: Miloše Nedbala 401. díl: Stanislava Neumanna 402. díl: O laskavém Jindřichu Plachtovi 403. díl: Jana Pivce 405. díl: Oldřicha Víznera 406. díl: Tatiany Vilhelmové 407. díl: Dády Patrasové 408. díl: Karla Čáslavského***. 409. díl: Ladislava Freje4* 410. díl: Simony Postlerové 411. díl: Miloně Čepelky 412. díl: Lilian Malkiny3* 413. díl: Saši Rašilova nejml. 414. díl: Barbory Srncové 415. díl: Lenky Termerové***. 416. díl: Jiřiny Štěpničkové 417. díl: Petra Bruknera 418. díl: Jaroslava Svěceného 419. díl: Martina Huby 420. díl: Vandy Hybnerové 421. díl: Libora Peška 422. díl: Pavla Rímského******. 423. díl: Josefa Laufera****. 424. díl: Jiřího Pavlici 425. díl: Petry Špalkové***. 426. díl: Jaroslava Weigela 3* 427. díl: Jany Preissové 428. díl: Lubomíra Kostelky 429. díl: Josefa Dvořáka ******. 430. díl: Aleny Vránové 431. díl: Miloše Kopeckého 432. díl: Radka Brzobohatého 433. díl: Martina Zounara 434. díl: Petra Skoumala 435. díl: Vladimíra Brabce 436. díl: Josefa Karlíka 437. díl: Vznik Československé televize 438. díl: Vznik televizních profesí 439. díl: Televise do každé rodiny 4* 440. díl: Doba před Kavčími horami 4* 441. díl: Televizní hlasatelky 442. díl: Historie ostravského televizního studia 443. díl: Nejstarší kameramani ČST 3* 444. díl: První redaktoři a hlasatelé televizního zpravodajství 3* 445. díl: Televizní režiséři nejméně tří generací 4* 446. díl: Miroslav Horníček 5* 447. díl: Tvůrci televizní zábavy 448. díl: První seriály 449. díl: Tvůrci nejoblíbenějších pořadů 450. díl: Oslavy a slavení svátků a výročí 451. díl: Začátky videoklipů4* 452. díl: Scénografové a výtvarníci 4* 453. díl: Nejslavnější televizní soutěže 4* 454. díl: Vladimíra Brabce****. 455. díl: Úsměvy 456. díl: Úsměvy 457. díl: Úsměvy 458. díl: Úsměvy 459. díl: Úsměvy 460. díl: Úsměvy 461. díl: Úsměvy 462. díl: Úsměvy 463. díl: Jiřího Brudera 464. díl: Zdeňka Řehoře 465. díl: Jana Skopečka 466. díl: Františka Filipa 467. díl: To byl Hugo Haas 468. díl: Zdeňka Svěráka 469. díl: Vlasty Buriana 470. díl: Františka Hanuse 471. díl: Čestmíra Řandy 472. díl: Daniely Kolářové 473. díl: Oldřicha Lipského 474. díl: Eduarda Kohouta 475. díl: Růženy Šlemrové 476. díl: Miloše Macourka 477. díl: Ladislava Smoljaka 478. díl: Marie Rosůlkové 479. díl: Oldřicha Daňka 480. díl: Bohumila Hrabala 481. díl: Leoše Suchařípy 482. díl: Jana Přeučila 483. díl: Martina Friče 484. díl: Jiřího Pleskota 485. díl: Ferenc Futurista a Eman Fiala 486. díl: Karla Štědrého 487. díl: Václava Trégla 5* 488. díl: Jiřího Brdečky 489. díl: Vladimíra Pucholta 4* 491. díl: Jiřího Menzela 492. díl: Josefa Grusse 493. díl: Hynka Bočana 4* 494. díl: Hany Talpové 495. díl: Vladimíra Menšíka jak ho neznáte 4* 496. díl: Petra Kostky 5* 497. díl: Karla Effy 498. díl: Jiřího Líra 3* 499. díl: Jiřího Krampola 4* 500. díl: Magdy Vášáryové 501. díl: Václava Postráneckého 4* 502. díl: Karla Steklého 503. díl: Františka Řeháka 504. díl: Jaroslava Moučky 3* 505. díl: Zdeňka Mahlera 506. díl: R. A. Dvorského 507. díl: Jaroslava Papouška 3* 508. díl: Josefa Somra**. 509. díl: Oty Jiráka 510. díl: Pavla Háši 3* 511. díl: Dušana Kleina 512. díl: Elly Nollové 513. díl: Jiřího Plachého 514. díl: Járy Kohouta 515. díl: Jiřího Pechy 516. díl: Růženy Naskové 517. díl: Josefa Bláhy **** 518. díl: Jaroslava Satoranského 3* 519. díl: Jiřího Šlitra 520. díl: Jana Vostrčila 521. díl: Čeňka Šlégla 522. díl: ČST Brno 523. díl: soužití divadla a televizního média 524. díl: 525. díl: 526. díl: 527. díl: 528. díl: 529. díl: 530. díl: 531. díl: 532. díl: 533. díl: 534. díl: 535. díl: 536. díl: 537. díl: 538. díl: Reklama,přestávky https://uloz.to/hledej?page=3&q=%C3%9ASM%C4%9AVY&type=videos(5.11.2012)

• - Moderátor Jaromír Hanzlík se po třiceti pěti letech v rozhovoru s hostem, scenáristou Hubačem dozvěděl defakto v přímém přenosu, že roli ve snímku Mezičas (1981) psal pro něj, okolnosti tomu chtěli ale jinak, a tak si roli nezahrál. (sator)