Phineas & Ferb (TV seriál)

Phineas and Ferb

Phineas a Ferb

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2007, 204x22 min

Na Jetix mě moc seriálů nebaví, ale tohle je jeden z mála,co mě baví. Animace sice není moc povedená,hlavně postavy vypadají amatérsky, ale nápad je zajímavý. Dva bratři, kteří postaví cokoliv. Navíc zlý Němec jako záporný hrdina je opravdu legrační. A ptakopysk Perry je úžasný. Kdykoliv se podívám na nějaký díl, vždycky se dobře pobavím. Pět hvězdiček za úžasnou zábavu a zajímavý nápad.(22.6.2009)

Vcelku originální animovaný seriál, který vypráví příběh dvou vynalézavých chlapců a jejich zvířete, který pracuje jako zvířecí agent. I když je seriál zábavný po nějaké době je však strašně monotonní a člověk po pár dnech ani neví jaký měl poslední zhlédnutý díl děj. Co pak však, ale seriálu přidá na zábavě je, když třeba po 20 skoro stejných dílech přejde díl, který je naprosto odlišný. Vtipné jsou také scény, které sami narážejí na svou monotónnost (setkání agenta Perryho s generálem Monogramem). Co však člověka začne po pár dílech štvát je opakovanost některých hlášek např. " Ahoj Phineasi! Co to děláš? Seriál však ,ale i tak stojí za zhlédnutí...(21.4.2014)

Byl jsem týden na Šumavě. Ve volném čase, kdy nebylo možné jít na túru, na houby, či prostě někam, jsem si pokoušel číst, nebo se jinak zabavit. Bohužel tu byla i televize, a to i se spoustou kanálů. Zapl jsem ji tedy, a z čiré zvědavosti, se strachem v srdi najel na Disney channel. Obávám se, že chudák Walt už se hanbou a vztekem ani nemůže otáčet, komerčními, nic nepřinášejícími a mozek vyplachujícími z odpuštěním sračkami se to tu jen hemží. Od Kouzelníků z Waverly, u nichž dva díly ještě ve zdraví přežijete, přes absolutní pytlovinu Na Parket, při níž zkolabujete, až po "božskou" Hannu Montanu, při níž raději spácháte sebevraždu (tyto tělesné příznaky jsou vykazovány těmi, jejichž mozek je schopen pracovat). Přesto jsou tu jedna, nebo dvě světlé stránky, a jednou z nich je i Phineas a Ferb. Aspoň něco, konečně někdo nechce jen rýžovat zlato z odpadní stoky, chvála bohu, i ptakopysku Perrymu! :) P.S. Disney Channel už nikdy nikde nepustím.(8.8.2011)

Jede to na stále stejně vlně (jak už tak u seriálů bývá), ale mě to prostě baví. Jde především o to, že si to dělá skvělou srandu ze všech možných filmů, kde vystupují geniální zločinci, tajní agenti a tak. A protože jsou tvůrci očividně inteligentní, tak nám servírují jeden vtip lepší než druhý. Na odreagování a pobavení dokonalá záležitost. 90%(21.5.2017)

Jako z těch vlasů té holky nemůžu :-D a nebo jak se vždycky zjeví ten ptakopysk a zazní několikahlasně "Perrrry" :-D...a pak mu něco říká ten Dutošfarc, nebo jak se jmenuje :-D...ale co mě totálně teď dorazilo, když mi moje malá již školou povinná ségra pustila písničku "V kalhotách mám veverky" :-D. Nevím na čem ti tvůrci jedou, ale chci to taky! :-D :-D No a protože to ségra tak žere a je to tak totálně praštěné, že je to až neškodné, tak musím dát 70% :-)(29.10.2015)

• - V 15. epizodě 2. série („Phineas and Ferb's Musical Cliptastic Countdown“) se válec psacího stroje pohybuje při psaní doleva místo doprava. (adamc)

• - Jarret Reddick, frontman kapely Bowling For Soup, ktorá nahrala úvodnú znelku, dabuje v seriáli Dannyho zo skupiny Love Händel. (GTS_PUNK)

• - Isabella, černovlasá dívka, zamilovaná do Phinease, je pojmenována po dceři režiséra Dana Povenmira. (Elbarto08)