MickeyStuma

Prostě už ne. Tento třetí snímek je naprostou zbytečností nepřinášející nic nového a podstatného a jen opakuje vše již vyřčené. Kdo viděl předchozí díly a hlavně klasický ´Poltergeist´, bude zde předvídat každičkou dějovou minutu. James Wan, režisér jedničky a dvojky dal tentokrát od toho ruce pryč a tak se toho chopil samotný dosavadní scénárista Leigh Whannel. Ne, špatně to nenatočil. Atmosféra je budována přívětivě a děj se vyvíjí pozvolna, avšak jako prequel působí pouze jen jako doplněk série bez nutnosti své existence. Takže tu máme opět strašidelný dům, kde se dějí věci vskutku nevídané a jisté osoby se tomu snažící přijít na kloub a udělat všemu přítrž. Nic víc, nic míň. ()

helloween93

Scénárista předešlých dvou dílů Whannell natočil fungující prequel, který odkazuje na předchozí dva Insidious velmi věrohodně. Nechybí zde médium z obou předchozích dílů, ani paní v černých šatech. Souhlasím s tím, že zde tvůrci použili osvědčené postupy, jak děsit diváka, ale zároveň sérii nijak neinovovali. O dědečkovi s dýchacím přístrojem se divák nedozví bohužel nic, což je škoda. A kdo tvrdí, že čekal tu poslední lekačku, tak kecá. Důstojný prequel série Insidious. Kdybych měl porovnat s nedávno viděným Poltergeistem, Insidious je kvalitativně úplně někde jinde. 3* ()

Rathalos

Tretie pokracovanie tejto serie je sice slabsie ako prve dva diely,ale aj napriek tomu je dobry horor,ktory vam pocucha nervovu sustavu so sympatickou Stefanie Scott v hlavnej ulohe...:-) ()

Shredo

Temný a otvorený úvod, ktorý si sľubuje veľa. Pútavý príbeh. Vyobrazenie postáv aj strach zo zla. Zimomriavky po celom tele. Napätie stúpa. Ozajstným príchodom zla, ktoré sa zhmotní, celé nadšenie padá ako domček z karát. Nevierohodné lakačky (miestami sa podobajúce na paródiu), ktoré otočili pohľad o 180 stupňov a všetko bolo rázom preč. Aj cez veľkú snahu to proste nešlo. Akoby Vám niekto povedal, že darčeky nenosí Ježiško a celá show stratila zmysel. Jedno z najväčších premrhaných diel, aké som kedy videl. ()

BOURQUE

Postupne vybudovaný príbeh so sympatickou mladou herečkou Stefanie Scott. Poctivý výkon od L. Shayeov. Síce záver by mohol byť lepšie vypracovaný, ale je tu (opäť) možnosť na pokračovanie. Keď budem mať možnosť, tak si pozriem aj predchádzajúce diely. Osobné hodnotenie: 70% (***) ()

Kolssteyn

Po dvou idiotských dílech teprve třetí má příběh a postavy... ano, lehce stravitelné, ale bez dávivého reflexu. :))) ()

Faila

Jo, tohle už bylo docela i dobrý, bála jsem se tu asi nejvíc z celé série, i když pořád ne tak moc, jak bych chtěla. ()

johnywalker

Jak dvojka se mohla pyšnit podtitulem Chapter 2, trojka v tomto stylu pokračuje spíše z nutnosti. Většina propojení s předešlými díly mi přijde skoro až zbytečných, spíše možná otravných. Jako jedinou dobrou referenci na přechozí dva díly vidím předzvěst smrti Elise v podobě nevěsty v černém. Velice pozitivně naopak vnímám první polovinu filmu, kdy člověk moc neví, jak se příběh bude ubíhat (pokud si nepustí trailer). S bezmocností vstát z postele se film dobře vypořádává a děsivých momentů je tedy až dost. Bohužel někdy jsou příběh a lekačky až moc předvídatelné, což může být však subjektivní pocit. Ve výsledku je tak trojka rozhodně horší než první dvě kapitoly, avšak v porovnání s jinými horory, které v dnešní době vycházejí, to rozhodně nijak špatné není. ()

domirovec

Insidious 3: Počátek je podle mě rozhodně nejslabší díl z celé série. Ano, jumpscary fungují a postraší. Ano, atmosféra je pěkná a povedená a ano, není to špatný film, protože ta dějová linka, která se bere jako prequel funguje parádně a nemám s ní sebemenší problémy. Furt je však důležité uvědomit si, že se v podstatě jedná o takovou vcelku pěknou recyklaci prvních dvou dílů, ale to je fakt, který filmu zas tak moc nebudu zazlívat. 3/5 ()

Kadas97

Insidious sa stáva istotou hororového zážitku. Prvá polovica je 100% horor a druhá po nástupe dvoch krotitelov duchov mení film na odľahčenú hororovú komédiu. 10 z 10 ()

katmandzoo

Spomedzi všetkých troch častí je trojka najslabšia, ale zaprvými dvoma nezaostáva zas až tak veľmi. Atmosféra je budovaná postupne a ľakačiek je vo filme požehnane, takže neodporúčam slabším povahám, aby to pozerali v noci samé. Démon, ktorý sa "prilepí" na hlavnú predstaviteľku v podobe sympatickej mladej herečky je vyobrazený naozaj zaujímavo, takže oceňujem prínos v podobe jeho vizualizácie. Vcelku som teda spokojný a miestami som mal fakt i ja dosť. Slabšie 4*. ()

helraiser

Slušné pokračování, ale co si budeme říkat, kvalitou to na předchozí dva díly nedosáhne ani náhodou, ale i přesto je to jedna z lepších duchařin, která divákovi nažene husí kůži. Lekaček tu je habaděj, ale to je bohužel největší problém. Tvůrci dali v podstatě přednost před pomalím budováním atmosféry, lekačkám, které v polovině případů prostě nefungují. Démon řádí sice slušně a vypadá dost dobře i stará ženština se snaží seč může, ale tentokrát to bohužel nestačí. V podstatě lehce nadprůměrná duchařina, na kterou se sice pěkně kouká, ale kouzlo předchoyích dílů se tak nějak pomalu vytrácí. Nenároční diváci budou ovšem spokojeni. ()

Corbinian

Všechny zajímavé myšlenky nastolené v Chapter 1 a skvěle rozvinuté v Chapter 2 se tady využívají jen minimálně, až se kouzlo Insidious skoro vytrácí. Chapter 3 je prostě moc velká sázka na jistotu, která sice svým solidním hororovým vizuálem neurazí (lekaček je tu požehnaně), ale nic originálního nepřidá. |60 %| ()

emdvojka

Ja prosto nemôžem dať tomuto síce ducha-plnému filmu viac ako 2 hviezdy, pretože je pravda, že niektoré scény boli vyhrotené a nabrúsené, ale koniec to potopil total do riti. ()

Johny M.

Možná slabší než předchozí (resp. následující) dva díly, možná ne. Nevim. Každopádně je vidět, že se Leigh Whannell od kámoše Wana hodně naučil. (Ne)příjemný prostředí, démon, hudba (nebo spíš zvuky) a excelentní lekačky, jaký jsem dlouho nezažil. Parádní počin! PS: ano, finále je trochu slabší, ale to aspoň pro mně kompenzuje jedna předcházející scéna, kterou nejspíš dlouho nedostanu z hlavy... ()

darkreider

Smutne konštatujem, že tretia kapitolka je aktuálne najslabšia a na to ako nedám na prvé dva diely dopustiť, tak tento u mňa celkom prepadol. Prvky prvých dvoch dielov, sa orezali na minimum a zbytok sa dolial aktuálnou hororovou klasikou, rozumej, lakačkami. Dokážem pochopiť, že ako prequel to dáva zmysel, ale vďaka tomu ma to zrovna dva krát nebavilo. Pomaly a isto sa vytráca nejaké novátorstvo a až náhodou bude I4, tak myslím už nebude mať s pôvodnou atmosférou moc spoločné. ()

KUFI

Stejne jako predchozi dva dily je i treti prachobycejnej hororovej prumer. Pisu to s odsupem jednoho tydne a uz si poradne nevybavuju o cem to bylo.. ()

Nail

Do 3/4 filmu to byla obstojná duchařina, na kterou se dalo i dívat. Ale co na scénu nastoupili "Krotitelé duchů" to šlo dost dolů. A jedna z posledních scén vystřižená jak z Harryho Pottera tomu dala korunu. ()

Infarktové Insidious dostane třetí kapitolu

Infarktové Insidious dostane třetí kapitolu