M1k9

Do třetice opět velmi dobré. Musím uznat že ty tři až čtyři lekačky krátce za sebou chce-nechce rozproudily krev. Když přistoupíme na pravidla hry tak se vezeme. Filmy jsou v docela rychlém sledu, tak, že není příliš času přemítat nad reálností apod. Obzvláště tento díl, který má velkou nevýhodu, je až třetí v řadě. Dávám zde body navíc za celou sérii. 6.5/10 ()

TheSpearCZ

Třetí díl toho moc nepřinesl nového oproti slušné jedničce a nadprůměrnému druhému dílu, každopádně i tak se jedná o zajímavou podívanou. Zaprvé musím zmínit, že Wan tu opravdu chybí a je škoda, že nepokračoval... bez něj šla totiž i kvalita bohužel dolů. Jde opravdu cítit, jak moc tyhle duchařiny ztrácí a nemají co přinést po pár dílech. Co mohu ocenit je Lin Shaye, která zahrála na výbornou. Celkově hodnotím průměrem a jsem opravdu zvědavý, co nám přinese čtyřka, protože až po ní se teprve zjistí, jak na tom celá série Insidious je. Čisté 3* ()

noelcoward73

Slabší 4 * (chvíli jsem uvažoval o třech). Po velmi vydařené jedničce položila dvojka příčku velmi vysoko a bylo jasné, že se bude těžko překonávat. A taky že ano. Ve trojce se dlouho čeká na akci, je to takové rozvláčné. A lepší by mohla být i atmosféra. To na druhou stranu vyvažují celkem dobré herecké výkony, kamera, hudba, zdařilý scénář. Změna režiséra není moc znát. Finále mi přišlo trochu ukvapené, o trochu delší stopáž by byla asi na místě. ()

Matli

James Wan nasadil laťku s V zajetí démonů hodně vysoko. Dějově je to celkem jednoduché, atmosféra nikde a lekačky předvídatelné, možná pro to, že byly asi všechny v traileru. 49% ()

fisus

Určitě nejslabší díl celé trilogie.U tohohle už se člověk ani pořádně nelekne a spíš se smějě.Pár scén bylo dobrých,ale ke konci už to byla tak trochu parodie a zesměšnění prvních dvou filmů.Další díly už raději ne!!!! ()

Aurus

Za mě nejslabší díl Insidious série. Příběh je docela dobrý, postavy jsou docela sympatické a hudba je dobrá. Atmosféra je sice hodně dobrá a to je plus. Za mě 5-5,5/10. ()

warrenur

Pred najnovsim Insidious filmom, co ide koncom jula do kin, pozeram celu francizu sem-tam aj zrychlene opat a treba povedat, ze niektore epizody nezostarli pekne. :) Nebyt lakaciek postavenych vyslovene len na usi drasajucom hluku, ci odlahcujucej, ale iritujucej "vtipnej" dvojke Specs a Tuckerovi aj v tomto filme, nebolo by prakticky co kukat. Slabota. ()

peetrejr

Insidious nám opäť prináša recyklovaný dej a aj postavy. Sú síce iné, ale vo všetkých ohľadoch sa správajú rovnako tupo, ako tie v predchádzajúcich filmoch. Insidious dva bolo fajn, toto ale už nebolo ani strašidelné. Pár krát som sa zľakol, ale nebolo to nič úžasné. A tak čoskoro bude v kine nový, tak už to nejako dopozerám. ()

MikeeTheory

Stejně jako dva předchozí díly i Insidous 3 je vysoce nadprůměrný horor, na který se rád kouknu brzy znovu. Leč příběhem teď malinko pokulhává, vynahrazuje to skvělými lekacími scénami a výbornou atmosférou, na kterou by i samotný James Wan byl hrdý. Tady zkrátka tvůrci moc dobře vědí, jak má horor vypadat. A k tomu všemu jsou navíc odvážní. Ať už výběrem nadpřirozených postav, tak třeba i zapojením humoru, který by mohl působit trapně, zde ale naopak skvěle osvěží. Bravo! ()

M.Myers

Hmm, tak trochu zklamání. Na první a druhý díl nedám dopustit, ale tady se to už tak nějak zajedlo. Vůbec, ale vůbec mě nezajímalo, jak se dali dohromady Elise a ty dva dementi, já bych je z toho filmu úplně vypustil, stejně tak bábu v černém, o té byl snad druhý díl, když k tomu přidám ještě to úplně závěrečné baf na konci, byl jsem akorát nasrán. Pak je tu nová rodinka v dalším hnusným baráku a holčina, na kterou se nalepil zas nějaký ten démon. No, tady když došlo na strašení tak to celkem šlo, bubák vypadal celkem slušně a scéna, kdy navštíví mladou dívku v pokoji a začne zavírat okno, dvéře, stylem, že já si tam prostě dojdu a zavřu, byla parádní. lekaček je fakt dost, některé fungují, jiné skoro vůbec(hlavně vše k vidění v trailerech). Závěrečné astrální cestování už mě ale zrovna nebavilo, nebylo tam zrovna moc k vidění. Tak nevím, pořád to není špatný, tvůrci jsou pořád stejní, ale už bych asi pořád slušnou značku Insidious raději nechal nějaký čas být. ()

owwidius

Tak trojka o par levelov nizsie ako prve dve casti. Otrasne zahrana a aj dejovo sa iba silou mocou snazi spojit s prvymi dielmi. Vyzmykane pokracovanie a co je najhorsie, neponuklo nic okrem lakaciek. Tie samozrejme funguju, a prva je naozaj skvela, ale ked to ma byt len o tom... Ako fanuska Insidious ma to sklamalo a tie 3 su este dost milosrdne... [#22/2015] ()

fixaman

Jednotlivé díly se už od sebe nedají rozeznat, dějově absolutně bez nápadu... Prostě nuda. Další díly už netočit, prosím. ()

Rockerman

Potřeboval jsem v noci neusnout a tak jsem si v 1:30 pustil tohle. Mělo to ale opačný efekt, protože dlouho se nic nedělo. "Trojka" je omílání téhož tëmatu, jako v prvních dvou Insidiích. Zase vše kazí "lovci duchů" a opravdu nic překvapivého se tu neděje. Přiznávám, že druhá půle mě přece jen probrala a připravila mi několik příjemných, mrazivých scén, no a za to jsou ty dvě hvězdy. ()

Heroine odpad!

Je to nějak pro děti, ne? Dlouho očekávané lekačky, tajemné řečičky o "říši mrtvých", pro desetileté. ()

HH

Hm, tak trojka už rozhodně neměla být natočená. Zatímco první dva díly byly povedené, trojka, jejíž děj těm dvěma dřívějším filmům předchází, je hodně špatný. Místy se tomu chce člověk snad až smát. Inu, nevkročíš dvakrát do stejné řeky. A potřetí už rozhodně ne. Místo napětí pustá a předvídatelná nuda... ()

Wallis3

Ze začátku jsem chtěl dát bahno odpadu: nuda, toporná cérka, kolem který se to točí (hroznej výkon), monologová babča, co je hrozně silná a nebojí se, ale při prvním bububu prchne...no...Ale s nástupem těch dvou magorů a konec filmu to z toho bahna vytáhl. Jinak další film ze škatulky: Kdyby to nevzniklo, nic se neděje. ()

Infarktové Insidious dostane třetí kapitolu

Infarktové Insidious dostane třetí kapitolu