Strážci Galaxie Vol. 2

• USA Guardians of the Galaxy Vol. 2 (více)

V rytmu zbrusu nových Nejlepších hitů #2 pokračují ve filmu od studia Marvel Strážci Galaxie Vol. 2 dobrodružství party superhrdinů, kteří se vydávají až na samé hranice kosmu. Strážci se musí naučit držet pohromadě a odhalit tajemství rodičů Petera Quilla. Staří nepřátelé se stávají spojenci a na pomoc našim super-hrdinům přicházejí i další oblíbené postavy z rozpínajícího se filmového vesmíru studia Marvel. (Falcon)

Retik

Strážci galaxie se vrací a spolu s nimi našlapaný soundtrack a vlna emocí! Další dobrodružství v čele s Peterem Quillem (Chris Pratt), kterému opět nechybí notná dávka humoru, ale na rozdíl od prvního dílu se přitvrdilo u té dojemné stránky. U hlavních hrdinů můžeme vidět určitý posun, každý v týmu má své místo a jako celek jsou velmi sehraní a funguje mezi nimi výborná chemie. Z postav nejvíce dokáže pobavit Drax (Dave Bautista), který se směje přesně ve chvílích, kdy by neměl a někdy to vytvoří poměrně vtipné situace ; Groot, který vás dostane svou roztomilostí a neschopností porozumět tomu, co se po něm chce. Ačkoliv se druhý díl Strážců Galaxie nese v humorném duchu, na konci se více zaměří na postavy a jejich minulost a vztahy jako takové. Konec filmu je tak velmi dojemný a emotivní I když se z vás nesnaží vytáhnout emoce násilím, ale pouze těží z vašeho vztahu k hlavním postavám. Po shlédnutí věřím, že Jamese Gunn se třetím dílem rozhodně nezklame. 8.5/10 plnohodnotná videorecenze zde ()

Milan25

V pohodě podívaná, ale je to takové celé uplakané. Malý Groot je tam absolutně zbytečně, a jeho úvodní tancovací pasáž mě skoro uspala. Bylo to ok, ale nemusím to nikdy vidět znovu. ()

Miller

Strážci Galaxie - můj rozhořečený názor Chtěl jsem si dnešní smutný den zlepšit. Vytáhl jsem si peníze, a pozval mamku do kina. Bohužel, jediné co šlo byli Strážci Galaxie. Polkl jsem hrdost, a šel na oddychovku. JENŽE, jsem šel do sálu, kde jsem si prvních 15 minut reklam užil více, než samotný film. Film měl víceméně 2 pozitiva - groot a skvělý soundtrack. Příběh je originální, ale na tom mi nezáleží. Prostě na "homixárny" nejsem. 30% ()

aquiver

Marvel sype jeden komerční film za druhým a já mohu říci, že s přibývajícím věkem jde čím dál víc mimo mě. Příčina? Přeplácaný, plochý, infantilní a výsostně prvoplánový blockbuster. 40 % ()

Junglista

Jak kdyby Marvel poslední dobou první díly trošku odflák (co kdyby se to nechytlo), ale pokračování je pak mnohem lepší. To platí i tady. V podstatě mi vadilo jen to, jak se ve filmu brutálně střídaly nálady. Ale Pacman, Groot (hlavně v mezititulkovce jako puberťák), Zune a hlavně božský pobřežní Hasselhoff mě dokázali rozchechtat jako už dlouho ne. ()

adam9

Strážci na druhou se vším všudy. Jsou o fous humornější, o hodně napínavější a především dojemnější. Státnice mě okradly o kino zážitek, ale nevadí, to čekání za to stálo. Myslel jsem, že trailery se hodně vystřílely, ale není tomu tak. Jinak zatímco v jedničce mě nejvíce pobavilo duo Rocket - Groot, tak teď nejvíce zaválel Drax. Já toho retarda s jednoduchým humorem prostě žeru. Jeho scény s Mantis byly absolutní top. ()

Hanys_

Poctivá letní zábava od Marvelu. Linie s otcem hodně zajímavá, navíc i tady to hvězdné herecké obsazení nabírá dost na síle. No a hlavně má tohle pokračování o dost lepší osmdesátkový soudtrack než jednička. Potitulkové scény parádní. ()

Sayko

To vzteklé štěně je tak roztomilé, že se mi chce umřít. Pecka! Nebylo to tak úžasné, jako první díl, ale pořád to šlapalo s výbornou hudbou (hlavně na začátku). Romantické scény na mě stejně jako u prvního dílu neplatily, ale co na mě platilo byl vtip, zas a zas. Film je nehorázně vtipnej a tím se odlišuje od ostatních Marvelovin. Hlavně v těch epických bojových scénách, které už všechny nudí a je to jen taková přehlídka CGI, tak tady se náramě povedly ty malé vtípky, jako například s kobercovkou v jádře planety. Kdo viděl jedničku tak je jeho povinností podívat se i na dvojku.. ()

Warle

Velice dobré, avšak ne dokonale, aneb čekal jsem pořádnou extázi, která ale bohužel nepřišla. Neberte mě zle, stále to je jedna z těch Marvelovek, co si zaslouží být hodně vysoko, ale k dokonalosti něco málo chybělo. Sice to celé nádherně vypadá, Drax s Rocketem jsou neskutečný stroje na hlášky, awesome volume mix no. 2 je hodně na pohodu (i když mi chybělo trailerove Fox On The Run) a celkově to byl výborný film, tak tomu stejně něco chybělo. Asi mi to místy přišlo až moc přitažené za vlasy, ale to se vlastně od Jamese Gunna čekalo, takže by to nemělo být na škodu. No těžko říct. Každopádně PacMan po dnešku už nikdy nebude to co dřív... PS: after credict scén je hafo a neměli byste si je nechat ujít. Celkově pak tedy něco kolem 80% ()

IvoB

Čistokrevný sequel, který s sebou přináší veškeré klady i zápory tomuto pojmu vlastní. Je to větší, akčnější, rozmanitější, odvázanější a na oko dražší. Ale také příběhově rozmělněné, epizodické, nesoustředěné, překombinované. Okouzlení se podruhé nekoná, nicméně stále se jedná o nadmíru zábavný nadstandard, který má jednoduše tu smůlu, že jsem se namlsal jedničky a našponoval své očekávání příliš vysoko. Neohromí to, neurazí to, zabaví to. Ale pokud bych si měl vybrat co si pustit znovu, raději zvolím x-krát viděný, o třídu lepší první díl. Celá recenze zde. ()

xmatysekx

Klasicky skvěle odvedená práce. Yondu s čírem je tak hustej, že jsem z toho dostával křeče. Moc sem nepochápal Draxe, ten byl asi celej film zfetovanej. A samozřejmě taky náležitě hustej. Rocket si jede to svoje, jen je na všechny víc hnusnej než v jedničce a ono je to už asi trochu sere. Baby groot naštěstí nedostal zase tak moc prostoru. Takže taky pozitivní. Gamora řeší vedle existencionálních problémů celýho vesmíru i ty svoje rodinný. Podobně je na tom i Star Lord. Každej to teda řeší po svým ale ve finále jako tým. Klasika. Což je ale super. Nejlepší na tom je, že jim prostě věřim. U ostatních filmů má občas člověk trochu strach, tady prostě víš, že oni jsou tak dobrý, že to daj. To je taky skvělý. PS: Úplně nejlepší na tom je, že bude další! PPS: Už teď se těším. PPPS: Stan Lee je tam dvakrát. PPPPS: Protože to má pět potitulkovejch scén... PPPPPS:Můj komentář už taky. ()

MatejNosal

Slabšie ako jednotka o tom neni pochýb ale aj tak sa človek zabaví dobre no už to neni ono a niečo tam chýba, žeby zaujímavejší príbeh a menej výlevov zúčastnených? Aj vám príbeh s otcom pripomenul Futuramu s02e09 O Puvodu Kyklopu? Inak zarytejším fanúšikom marvelu sa to bude isto páčiť no za mňa iba lepší priemer. (65%) ()

AndrejBB

Vtipné, akčné, farebné... K tomu občas aj dojímavé a epické. Presne čo som čakal. Z kina som neodchádzal sklamaný. ()

Rychle a zběsile v kinech uspělo

07.12.2021

Will Poulter ztvární Adama Warlocka

Will Poulter ztvární Adama Warlocka

12.10.2021

Server Deadline napsal a režisér James Gunn potvrdil zprávu o tom, že ve třetích Strážcích Galaxie oficiálně spatříme slavného marvelovskou superhrdinu Adama Warlocka. Co víc, už dokonce i víme, kdo… (více)