Sestra

• USA The Nun (více)

majlaan

Škoda, že se pan Hardy po super Hvozd jízdě nechal strhnout k průměrnosti lekajícího primitiva. Něco do sebe to má, obrazově je to super, příběh nakonec taky neni uplně blbej, ale k čemu pro boha to věčný řvaní a lekání, to fakt je někdo, kdo to má rád? Jinak vcelku slušný dílo to totiž sráží do hlubin k průměru a skoro až k nudě "tak teď to zase přijde". ()

Elam

Nuda. A těžká. Je to škoda, po skvěle zvládnutém "Hvozdu", jsem C. Hardymu docela věřil, že si s touhle látkou lehce poradí. Nestalo se a mrzí mně to, protože jinak skvělé hororové téma a slušná atmosféra. Stejný průšvih jako Annabelle. ()

RodUsher

Slibný začátek se silnou atmosférou dal tušit zajímavou podívanou, druhá polovina ale docela zkazila očekávání. 3 hvězdy za roztomilou Taissu Farmigu, pro kterou mám slabost. ()

janececek

Mrazivé záběry, dobré lekačky, děsivé prostředí kláštera, to vše fungovalo. Dějově se však jedná o hodně slabý horor. Nepřinesl vůbec nic originálního, odlišného od ostatních novodobých hororů, celou dobu se to drží jakéhosi standardu, což mi ale v tomto případě nestačilo, neboť postava jeptišky měla ohromný potenciál. Tady bohužel nevyužitý. 55% ()

HAMLOCK odpad!

Absolutní odpad! Představte si že jeptiška kráčí chodbou starého kláštera. Nic moc originálních ,ale atmosféru to má. Pak ,ale vyskočí stará babka s dobrým líčením a vy se samozřejmě z instinktu po******. Postava utíká dál a babča vyskočí z rohu a vy si řeknete ,už zase? Je zřejmé že bábi jde jeptišku dodělat ,blíží se blíž a blíží. Pak se ,ale jeptiška podívá na zem. To je duch nebo podlaha ? Je to podlaha ! Jeptiška se podívá zpátky na místo ,kde byla babča. ,která tu samozřejmě ***** není. Jak to ? Náhle se objeví babča a zase vybafne. Jeptiška se do**** , se mnou to ani nehne a řeknu si dobře ti tak ty ****! Tohle se stane tisíckrát a pak se babča diví že to po*****! Součet všech hororových klišé , nezajímavě hloupý děj , totožný průběh filmu ,logické chyby atd. Prostě všechno špatně. Film se snaží diváka špatným způsobem vyděsit za pomoci z******** jumpscare metod a o průměrné hlavní postavy se po desáté přestanete strachovat . Jinak se na plátně děje ho***. ()

Ospalek

Je to velmi slabý odvar The Conjuring a v podstatě to nemá co nabídnout. Sledování tohohle "hororu" jsem několikrát odkládal a nakonec jsem byl celkem zklamán, rozvinutí příběhu sestry The Conjuring jsem si přece jen představoval trochu lépe. ()

hvldvt

Tohle bylo jedno velký ne. Děj skoro žádnej, horor je plnej klišé, což vždycky nemusí být špatně, ale v tomhle případě určitě je. Pak je tady postava Daniela, která je ve filmu jen aby se postarala o pár dalších jumpscarů. Upřímně jsem čekala alespoň trochu víc. ()

UnCool

Nevím co to mělo být, nebylo to ani strašidelné, ani zajímavé, ani napínavé, jen hrozně hloupé a strašně nudné. Bylo mi úplně jedno jak to dopadne, protože s tak hloupými hlavními postavami bylo těžké nějak soucítit. ()

Dark_Hark

Názor na tento " horor " je naozaj negatívny. Film som videl 2x a furt neviem pochopiť, ako takýto bizár mohol niekto natočiť. S atmosférou sa zle zaobchádza a čo démon za celý horor spravil bolo to, že na konci posadol Frenchieho. A aby som nezabudol, na začiatku zabil jednu mníšku. Tento film mne osobne pôsobí ako schovka, ktorú hra démon sám so sebou. Tiež je na tom divné, že otrasy kláštora dokázali otvoriť bránu do pekla, ktoré bolo uzavreté " krvou " Ježiša Krista. To tam akože po každom zemetrasení liali kvapku Ježiša Krista aby portal uzavreli ? Tento film je za mňa katastrofa a neodporučam si ho pozrieť. Je úplne rozpore s mytológiou a neberie v potaz ani v najmenšom kresťanstvo a mytológiu, čo osobne mám na hororoch rád. 2* ()

JasiraEk

Nevím odkud začít, tak to vezmu od konce. Český dabing u tohohle filmu je příšerně amatérský, aspoň mě to odnaučí být líná číst titulky (nebo se konečně pořádně naučit anglicky). Každopádně jsem se na film těšila jako malá holka a pak přišel šok, tam nedávalo smysl naprosto nic, herecký výkony byly prostě strašné a dialogy mezi postavami stejně tak. Celý příběh na mě působil jako spíchnutý horkou jehlou, jasně zasadíme příběh do Rumuska, tam je to přece tajemné (škoda, že nedorazil Drákula), místní občané vypadají jako z dávné minulosti. Romantickou linku zde zastoupí mladá novicka s blíže nespecifikovanými vizemi a mladík s příšernou přezdívkou Frantík, a hrdinnou trojku doplní kněz s traumatem z vymýtání, ach jo. 30% ()

Dadarin

Je to skvělý horor. Co se týče hororů, tak je to jeden z nejstrašidelnějších hororů co jsem kdy viděl. Atmosféra super, lekačky super a příběh je jednoduchý, ale je dobrý. Proto dávám s rezervou 75% ()

HitAgent

V celku zábavná lekačka s dobrou atmosférou, už teď u mě patří mezi oblíbené béčkové filmy. Rád se k ní někdy vrátím. 60% ()

Olybor

Akčné scény neboli prehnane napriek tomu že sa jedna o americký film. Korešpondovali s dejom filmu a s prostredím kde sa dej odohráva. Herecké obsadenie bolo primerane napriek tomu že tam boli neznámi herci. Film nebol narušený hollywoodskou hviezdou. Vďaka tomu divák vnímal že sa dej naozaj odohrával v ÉU. Na zaver by som ocenil kameru ktorá zbytočne nedramatizovala. Trochu mi chýbal komplikovaný scenár. ()

mattheo

Zasazení a tématika hororu je zajímavá a člověka zaujme. Avšak se jedná o horor, který je v celku klišé. Scény, kdy se měl člověk leknout byly velice předvídatelné. ()

Lewandowski

Když pominu absolutní neznalost Američanů východoevropských dějin a představu fungování kláštera a vatikánského vyšetřování uprostřed komunistického Rumunska v 50. letech (přičemž by uplně stačilo posunout děj do let 30.), tak tenhle film dost promrhal potenciál, který měl… ()

Noosal

Neskutečná nudná hovadina, jediné za co dávám 2* je atmosféra kostela a celkově dost sexy vizual filmu. Jinak je ale film uplně o ničem a není ani skoro vůbec strašidelný. Mnohem více mě bavil tenhle bubák v neskonale kvalitnějším a zábavnějším V zajetí demonů 2. No můžu s klidem říct, že tenhle film už si znova nikdy nepustím. ()

AtemuLukas

Tak tomuhle říkám promarněný potenciál. Tenhle film má občas záblesky toho, že by mohl být opravdu dobrý, avšak opak je pravdou. Jedná se o dílo, které už od první minuty působí spíše jako béčkový film. Film má totiž podprůměrné efekty, laciné a opakující se lekačky a nulově rozvinuté postavy. Ano to všechno je Sestra v kostce. Postavy se tu chovají opravdu nelogicky a vždycky když si myslíte, že nemůžou už udělat stupidnější rozhodnutí, tak ho udělají. Co se týká hlavních postav, tak farář vypadá spíše jako strýček pedo, sestra co nesložila  slib jak selka na cestě na porno casting. A pak tu je samozřejmě “Frantík.” No už asi chápete. Tyto postavy mají jedno společné. Mají nulový rozvoj, nulový charakter a nudí k smrti. Co se týká dějové linky tak bohužel jak všechny lekačky, tak i děj je děsně předvídatelný. Dávám maximálně 30% alespoň za jejich snahu. ()

Annabelle se vrátí

Annabelle se vrátí