Doktor z hor

Německo, (1992–1999), 76 h 12 min (Minutáž: 45–90 min)

Gerhard Lippert, Anita Zagaria, Manuel Guggenberger, Enzi Fuchs, Walther Reyer, Carin C. Tietze, Herbert Fux, Harald Krassnitzer, Klaus Wildbolz (více)

Série(6) / Epizody(95)

Príbeh lekára, ktorý sa ožení s dcérou horského zverolekára, ale odmietne prax v alpskej dedine a ide za kariérou do Mníchova. Nešťastnou náhodou príde jeho manželka pri autonehode o život a svokor mu túto udalosť dáva za vinu. Dôjde k rozkolu, ktorý vyústi takmer zo strany svokra v nepriateľstve. Zmierenie tých dvoch zariadi gazdiná zverolekára a priláka zaťa lekára, aby začal prax u nich na horách. Vplyvom lavíny príde lekár o život a namiesto neho nastúpi nový mladý lekár a dedina tak konečne získala opäť svojho lekára, ktorý poskytuje všestranné služby obyvateľom hôr tak, ako je to bežné odjakživa u vidieckych lekárov. (RTVS)

DAJAAAA

Těžko řict,některé sekvence hlavně s Herbertem Fuxem byly dobrė,ale myslim si,že to hodně pohřbil příšerný brněnský dabing. ()

os10

Jeden z dalších absolutně nezajímavých seriálů z rakouské či neměcké produkce?(teď nevím), z kterýho dostávám už při úvodních titulkách kopřivku:) ()

Shadowfax

Na doktora Zhora nedám dopustit! Vždyť je z krásného alpského prostředí a gagy typu: hypochondr pan Konrát přejde na dělenou stravu a udělá to tak, že si ji rozdělí na dva stoly, si jednoduše nemůžu nechat ujít. Když mu to pak Zhor vysvětluje, padám smíchy z křesla. Jen nechápu, proč má jako žánr uvedeno drama. Až zas tak dramatický mi to nepřišlo.. ()

rubii odpad!

tak Horáci copak tě dnes bolí, ale doktore, píchá mě v kříží, třepou se mi kolena, nespím, nejím . . . víš co zajeď si do Pejhřimova ať víš do čeho deš a zůstaň tam navždy i s tímhle seriálem hodně hluboko pod zemí ()

zawa odpad!

Němci to fakt umí. natočit drama s prvky horory. Stačí shlédnout pár dílů a už se bojíte co příjde dál. ()

Lucius.15

Boha jeho, jak já ty německý lékařský seriály nesnáším... i když stále o kapičku lepší než Dr.Quinnová... :-)) ()

zurivymlok odpad!

Já ten seriál skutečně nenáviděl. Nevím kde se to ve mě vzalo - ale už jen ukázky na něj mě neuvěřitelně prudily. ()

Filatov

Miluju Alpy a tenhle seriál se natáčel v nádherným Tyrolsku. Impozantní hory, horské vesničky, domy s muškáty v oknech. Exteriéry jsou opravdu na jedničku a jako děcko mě to teda bavilo, koukal jsem se na to rád. S příchodem novýho doktora šla kvalita rapidně dolů, ale první série s Thomasem byly v pohodě. Plus jedna hvězdička navíc za Konráda :-)) ()

Krless

Dávám jednu hvězdičuy z nostalgie, když jsem na to koukal jako malý kluk s babičkou u stolu a pil sem kafe jako velikej ()

Karja

Více či méně zajímavé díly, ale vesměs výborné a krásná krajina k tomu. Příjemný německý seriál. ()

iveta234

Nesouhlasím, že je to odpad, každý film má nějaká pro a nějaká proti. Některý je lepší, některý horší, ale tento tak úplně nejhorší fakt není.. ()