Smrtící nenávist 2

• Česko Smrtící nenávi2t (více)

Když někdo zemře v záchvatu zlosti, zůstane po něm stín, který se postupně šíří na další oběti a nedá jim spát, dokud je nedožene k šílenství anebo sebevraždě... Dokáže někdo zastavit kletbu? Tambllyn se dostane pod stejnou kletbu, jaká postihla její sestru Gellar. Nadpřirozené síly, které naplňují člověka zlobou a nenávistí, spojí dohromady několik lidí, kteří se snaží odhalit tajemství a zachránit si životy. (oficiální text distributora)

HanzoBureshi

Takako Fudži je opravdu jediná osoba, která mě nějak udržovala u obrazovky. V téhle sérii nikdy nebyl scénář tou hlavní prioritou, ale tady už tvůrci začínají tahat poslední triky z rukávů, které někdy zapůsobí a někdy opravdu ne. Co se týče zmodernizovaných scén z původního Ju-on: The Curse, tak jako remake nic moc, protože jak může být scéna v ředitelně ve dne strašidelná, to nechápu. Minulost ohledně Kayako, že má zlé duchy, to si nějak protiřečí s kletbou, o které je tahle celá série! Sousedi mě nějak bavili, ale onu osobu jsem poznal hned. Finále v domě z pohledu Kayako bylo perfektní. Mé hodnocení: 5/10 ()

smolson

Jednoznačně horší než první díl, ubohý scénář, zmatené prolínání dějových linií, vůbec žádné nové nápady, pořád jen chraptící mokrá holčička. Nebrat ()

zaack

Ještě ostudnější pokračování než byl Kruh 2. Nulové napětí, trapné "krkací" scény a céčkový casting odsouvají tenhle paskvil do nejspodnějších regálů půjčoven. ()

dagyšpandr

No, musím říct, že dle negativních recenzí jsem čekal vyčpělý hororový patok s japonskou příchutí, ale místo něj jsem dostal podivný koktejl s neidentifikovatelnou chutí, ale zajímavým prožitkem po jeho konzumaci. Rozhodně se mi to líbilo. 7/10 ()

Api Ders

Chcete se bát? Utíkat od obrazovky? Snažit se nevydat se sebe ani hlásku? Pak je mistrovsky natočená Nenávist 2 právě pro vás. Slovo 'mistrovsky' neříkám jen tak - produkci koneckonců dělal sám Sam Raimi. Japonské horory se vyznačují tím, že jsou sice velmi strašidelné, ale zároveň velmi absurdní a tím pádem i hodně vtipné. A toto pravidlo se nevyhnulo ani tomuto spíše americkému snímku. Že by to ale bylo na škodu? Kdepak! Tedy pokud se zvládnete dívat na ženu, která vyzvracela právě vypité mléko zpátky do krabice... ()

zanvalzans

No tak tento film môže byť rád s mojím hodnotením.Japonsko-americká ducharina ma par skvelých efektov a strašidelný príbeh.Nabehla mi sem tam husia koža a rozhodne pozerať v noci. ()

roswell47

Smrtiaca Nenávisť 2 je tak výborný horor a zároveň aj tak hatovaný horor. Úprimne po tomto horore mi také nepríjemné zimomriavky skočili, už len počuť ten odporný zvuk a už sa bojím. Veľmi som sa aj príbehovo aj pocitovo na tomto horore pobavil. Je to taký lakačkový horor. Napr. ako u riaditeľky v kancelárii, to bol môj najviac nepríjemný pocit z filmu. Miestami pritiahnuté za vlasy, tak ako u všetkých hororoch ale ak sa tomu vyhneme,  je to u mňa taký 90% horor. Čiže poteším tento horor slabšími 5 hviezdičkami! ()

Gudar

První díl kdy jsou lidé zabíjeni jen diky "zuřivosti"? No proč ne, mělo to svoji atmosferu a i SMG odvedla svoji práci. V druhém díle se člověk nic nového nedozvídá, jen se "zuřivost" bezdůvodně zvětšuje. Divák už ví co může čekat a atmosfera upadá....jediná záhada pro mě je, proč se do dvojky nechala ukecat i Sarah Michelle Gellar. ()

Hystory

Takashi Shimitzu nachystal novú časť úspešného hororu The Grudge, ktorá obsahuje viac desivých momentov a viac akcie. Pravda je však iná. Film nielen nebol zvládnutý, ale chýba jeho konštrukcia. Pôvodnú japonskú verziu rozstrihol na časti, ktoré napokon ponúka na drevenom tanieri v americkej koprodukcii. Príbeh prechádza do absurdity. Nielen že sa zabíja hlúpymi motívmi, bez logiky, nesympatický herci priložia ešte o jednu umelú lyžicu viac. Novo namixovaný zvuk je tiež komickým a vôbec nie strašidelným. Kým jednotka na čele so Sarah Michelle Gellar bola príjemná, jednoduchšia a desivá, dvojka je nezáživná, zbytočne komplikovaná a nudná .V druhej polovici filmu som v duchu zavíjal (no nie od strachu) a čakal som, kedy sa objaví Kajako, aby mi preplatila vstupné. No nestalo sa, tak som musel presedieť, mimochodom človek si na to po čase zvykne. Nenávisť mi pomohla znenávidieť tento žáner, t.j. skopírovaných japonsko-amerických hororov. Pán Shimitzu, ako ste poslali Kruh na dno studne, poslali ste aj Nenávisť na povalu, do víru zabudnutia. ()

Figuto

Nenaplněná očekávání. Jednička byla tak dobrá a tohle je tak ubohé. Beze strachu, s nudou a viděné v Ju-on. 2/6 ()

Devils_PIMP

Nechapu nizke hodnoceni ostatnich uzivatelu. Sam se povazuji za hororoveho znalce a fainšmekra a muzu tento horor s klidem v srdci prohlasit za pro zatim nejlepsi film, jaky jsem kdy videl. Film vas nenecha ani na chvilku vydechnout, hruza a strach vam nezmizi z zil. Kdyz uz to vypada na oddechovou sekci... je to jen predvoj toho co prijde. Zmizeni Sarah Michelle Gelli z hlavni role bylo moudre rozhodnuti, ktere tomuto filmu jeste vice dodalo na realnosti a daleko vice vas vtahl do deje. Dalsim faktem je ze film je natolik strasidelny, ze po jeho natoceni museli dum v Japonsku, ve kterem se tocil, ztrhnout, protoze se lide bali kolem nej chodit natooz v nem bydlet. / Prave proto se o dost horsi 3 odehrvava v USA/ Zhasnete svetlo zavrete se sami v pokoji a nechcte se unest do sveta strachu. ()

subo.psycho

kvalita oproti jednotka šla rapídne dole všetko sa len opakuje..už to tak nefunguje a divák približne vie čo od tohto filmu má očakávať ..hodnotenie 45 % ()

drkaldj

Potěšilo mě že se zde sešlo opět osazenstvo (před i za kamerou) z předešlého dílu (Sam Raimi, Takashi Shimizu, Sarah Michelle Gellar). Co mě (ze začátku) moc nepotěšilo byl směr který se hodlal režisér vydat, který naznačoval stejnou (podobnou) cestu jako druhý díl z roku 2000, a ten považuji za nejslabší díl ze všech (pokud nepočítám kraťasy, a beru v potaz to, že jsem viděl zatím všechny předešlé díly). Smrtící nenávist 2 má jeden veliký háček, skoro nic zde nefunguje. Jakoby režisér zapomněl na celkem slušný předešlý díl. Spoustu věcí je zde opakováno a není zde absolutně nic nového (což je po šesti filmech s jedním režisérem který natáčí druhý díl již potřetí dost veliká bída). V tomto filmu zkrátka nefunguje příběh, dialogy, atmosféra, hororovost, herci, (cameo Michelle Gellar) a cokoliv na co si jen vzpomenete. Veliká šance která zůstala nevyužitá. ()