V nadpřirozeném thrilleru One Missed Call obdrží skupina náhodných lidí děsivou sms, která se týká posledních okamžiků jejich života. Ačkoliv jde zprávy vymazat, danému nešťastníkovi jich postupně přichází stále víc a víc. Beth Raymond (Shannyn Sossamon) má hluboké trauma. Zcela nedávno totiž byla svědkem úmrtí svých dvou přátel, kteří zemřeli bezprostředně po sobě. Na celé věci je nejděsivější ta skutečnost, že oběma byla před smrtí doručena děsivá sms s obrazovým záznamem jejich skonu. Jakkoli se to příčí chladnému rozumu, oba následně zesnuli přesně takovým způsobem, jaký sms několik dní předtím předpověděly. Policie se domnívá, že Beth není při smyslech - až na detektiva Jacka Andrewse (Edward Burns), jehož sestra zemřela při podivné shodě náhod, ne nepodobné okolnostem úmrtí přátel vyděšené Beth. Beth a Jack se rozhodnou, že spolu tajemství znepokojivých sms odhalí... Čím blíže jsou pravdě, tím častěji se v mobilu Beth rozezní neznámá melodie a na displayi září slova Zmeškaný hovor... (oficiální text distributora)

jcall2bad odpad!

Nic víc než zjednodušená verze už tak průměrného originálu nemůže dopadnout dobře. Jeden z nejzbytečnějších filmů za poslední desetiletí. ()

chumaj

bolo to sice nezmyselne ale aj neocakavatelne takze ma to nutilo ostat az do konca ale ako horor to ucel nesplnilo no ale vravim nezaspal som ()

Neel

Já to spíše považuji za velice povedený thriller, hororem se to nazvat nedá... Velmi silně mi to sice připomíná Kruh, ale co také můžu očekávat, když je tu společným jmenovatelem japonský remake... Nějaké lekačky mě sice ze židle nezvedly, ale celkem dobře jsem se u toho bavila... ()

MrSalieri

I přes zdejší rozporuplná hodnocení musím říct, že se jedná o poměrně slušný horor (japonský originál jsem neviděl). Připomněl mi trochu Nezvratný osud a Kruh, a hlavně tu melodii zvonění asi jen tak nezapomenu. ()

Gretel13

Když mi kamarádka doporučovala tenhle film, byla nadšená. Moje pocity se od těch jejích ovšem velmi lišily.. Označení "mysteriózní" by se tomuto filmu mělo vyhnout obloukem. Jako tak zlý to zase nebylo, příběh byl chvílemi i zajímavý, ba dokonce napínavý, avšak rozuzlení bylo na nic.. A konec? Nestojí za zmínku.. Co mě dostalo, byla rozmanitost mobilních telefonů, která spočívala pouze v barvě daného přístroje :D ()

Shay

Hodně slabý horor. Nečekejte nějakou pecku. Jsem moc zklamaná. Ani jsem to nedokoukala, protože tohle bylo trapné a nanejvýš nudné. Možná pro zahnání odpoledne nebo pro začátečníky s horory. Jinak tohle si už znovu nepustím. ()

Mesmeric

Jako obvykle trapný remake kvalitního japonského hororu. Asi jim ten Kruh (taky sračka na entou) stoupl do hlavy. Prostě se smiřte s tím, že Japonci budou vždycky točit ukvičenější porno a horory. Howgh ()

semtamfor

Film Zmeškaný hovor by se docela klidně mohl jmenovat taky Zbytečný horor. Tolik předvídatelných klišé v jednom filmu aby člověk pohledal. Japonský originál jsem neviděl, ale trochu se obávám, že i ten si bude až příliš "půjčovat" ze slavného Kruhu, jehož remake možná svého japonského tatínka i předčil. Já se začínám bát většinou už ve chvíli, kdy má hlavní hrdinku strašidelného filmu hrát v každý moment hezky vypadající herečka druhé hollywoodské kategorie. A upřímně, nebojím se o její život, ale spíš toho, kolik trapných a toporných scén nám předvede. Proč by měl vlastně nějaký vraždící duch volat někomu na mobil? Aha, to proto, že když se z hlasové zprávy dozvíte o své blížící se děsivé smrti vlastním hlasem, tak je to vážně hrozivé. Když se nebojácná hrdinka vydá za dveře opuštěné psychiatrické léčebny, pak je jasné, že hned za nimi objeví zaprášený nakřivo postavený vozík na těla a občas někdo v chodbě rychle přeběhne. A hle! Támhle je ventilační šachta, tak to tam samo sebou musím hned vlézt. Ke svému (jedinému) překvapení ale zjistíte, že TAM NA NICH nikdo zakázané experimenty neprováděl. Digitální efekty působí lacině a spíše směšně. Zmeškaný hovor je mírně řečeno podprůměrný hororový kousek. ()

Ludvaaa

Nj nic originalniho to neni. Je to takovy odvar z The Ring(2002 USA/Jap). Ten byl o neco lepsi, ale 39% jak tu hodnotite.... :-) To ne. Bud ste to nevideli nebo nevim. Tohle neni film u kteryho se usne. Sice sem se nelekal, ale to proto, ze sem na ty lekacky zvyklej. Horrory mam rad a tenhle se mi libil. Davam 3 hvezdy. Dalo se na to v pohode koukat a prijemne mrazeni v zadech se dostavilo. ()

honza1

Mám rád horory a rád se bojím, bohužel u Zmeškaného hovoru jsem se nebál, atmosféra byla kolísavá, nudná s občasnýmy záblesky něčeho cosi se rýsujícího, ale posléze to opět pohřbí nějaká scénaristická nesmyslnost. Co bych pochválil je dobrá kamera a hudba, které přidávají aslepoň trochu toho strachu, hlavně vyzváněcí melodie je docela depresivní a strašidelná. Prostě průměrná duchařina, která nemusí sednou každému, ale určitě bych film nijak nezatracoval, protože svou kvalitu má. ()

DaNQa

Tento film som videla nedávno a dala by som mu také Cečko. Hrozne mi to pripomína spojenie troch filmov a to je Nezvratný osud... je jedno aký diel, potom the Ring a do toho Dead silence. Ale pozerat sa to dalo, iba sa nedalo pozerat na ten výraz tej hlavnej holky ako sa tvárila.Neviem či sem patrí aj kritika, ale neviem či by sa tak tvárila ako sa tvári v bežných dňoch, ked jej každý deň zomrie nejaká priatelka či kamarát.My to pripadá dost bez emocií.Ale pre tých ktorý nejsu nárocný na horory tak stráta času to nieje. ()

papinak

Jako horor hodně špatný a nefungující film. V jistou chvíli mi ze všeho nejvíce připoměl nezvratný osud. Prostě jen bezduché vraždy rychle za sebou bez jakékoli atmosféry a potom natahované finále, které mohlo být zajímavé alespoň ve vyhořelé nemocnici, bohužel i tato triviálnost se autorům podařila dokonale zabít. ()

martinezke

Horor pri ktorom zaspím tesne pred koncom aj to len so sebazaprením nemôže dostať lepšie hodnotenie. Ani jedna ľakavá scéna. ()