Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Filmový příběh o populárním superhrdinovi ze stáje DC Comics odhaluje původ Arthura Curryho (Jason Momoa), napůl člověka, napůl obyvatele bájné Atlantidy, kterého jeho životní cesta přiměje čelit pravdě nejen o tom, kým ve skutečnosti je, ale zároveň prověří, zdali je hoden stát se tím, pro co byl zrozen… králem. (Vertical Entertainment)

Diskuze

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Sigebert

ne...to nevychází, z Rebirthu u nás vychází jen Batman, Batman detective comics, All tar Batman, Liga Spravedlnosti, Liga Spravedlnosti vs Sebevražedný oddíl, Sebevražedný oddíl, Harley, Green Arrow, Flash, Wonder woman, Aquaman...nevychází tu ani Superman, takže o Deathtrokovi pochybuji že vůbec někdy bude....

na příspěvěk reagoval Sigebert

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Clark_Kent

to mi řekni, ty kašpare, z čeho mají fanoušci MCU strach? a co ta unavenost teda? mohl by k tomu něco říct nebo budeš pořád mlčet tak jak umíš nejlépe?

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Kodousek

Kodousek (hodnocení, recenze)

Ratemus

Jen jsem to napsala zbrkle, ale kdo chtěl pochopit co tím chtěl básník říci že jdou bok po boku už 70 let ten to pochopil ,😉

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Clark_Kent

sedni si do rohu, vem si tužku a papír a sleduj jak se baví dospělí bez urážení ty kašpare kterýmu nezáleží na značce, že? pořád ses nevyjádřil ty připosranče k té unavenosti, tak v čem je problém? 

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Kodousek

jinak DC a Marvel jsou komiksy, MCU a DCEU jsou filmy....MCU je přímo studio které jsou Avengers atd, ale už ne třeba film F4, X-men, nebo Amazing spiderman

na příspěvěk reagoval Kodousek

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

tak ty prvky ve filmech jsou podobné, a protože má MCU už 20 filmů tak z toho více vidět podobností větších či menších...když tak vezmeš tak ten prvek jak se hrdina musí někomu postavit, je poražen, pak sledujeme jeho putování za sebepoznáním, tréninkem a následně opět bojuje s protivníkem, to je tisíckrát ohraný a stejně to jde vždy udělat s novým nádechem, to by někdo mohl říct že v tomto ohledu je vlastně Aquaman jako Karate kid :-D, Avatar jako Pocahontas nebo Tanec s vlky, ale komiksově je to samozřejmě jinak....jinak komiksově je Aquaman okopírovaný nebo inspirovaný (aby se horké hlavy neurazily) Namorem...

na příspěvěk reagoval Sigebert

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Clark_Kent

A tato bouře přineseze změnu..

Jam kdysi řekl nějaký Wern...

Pusttě na pusté moře dvě lodě, bez směru a bezvětří.

Stejně se srazí! :)

 

Ostře jsi uhodil kladivo na jehličku. ;) 

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Kodousek

Tak tak... :)

Ještě se sním o něj přetlačoval směrem dolů ho tlačil... 8)

Nj, Blade je moje srdcovka, těším se až se vratí a jo mimochodem.. už je na světě i trailer na Hellboy.. a no, nevypadá to moc dobře. Začím se i trochu obavat o toho Loba ktery k Blade hodně blízko... Ale, to je trochu jiný vesmír. :D

na příspěvěk reagoval Kodousek

Uživatel Prometheus69 smazal svůj příspěvek.

Clark_Kent

Clark_Kent (hodnocení, recenze)

hrdygay

Taky mám ten pocit, že banda připosranců od lehkýho cukromarvelu maj neustále v gatích a tak dělaj kde můžou. Píšou břečky a falše po netu, jako třeba Amy Adams je mimo DC nebo Superman se už nevrátí a podobný břečky. Protože právě z toho maj největší strach. Právě teď v multiplexech dělá pořádnej rachot Aqua, nemilosrdně trestá zesláblý a zbytečně vychvalovaný vyšumělý srajdy od MARVELU. Ten trest teprve začal to je začátek, mnohem tvrdšího energického výboje. 

na příspěvěk reagoval Prometheus69, Prometheus69, Ratemus, Ratemus, hrdygay, Ratemus

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Kodousek

Ten černoch si pokud vím ani nesekl...

A nezničte mi moc můj oblek, je nový!

Tak mu ufíknul celí face... Ani necek. :D

Klidně to může být Ultraviolet... ;)

Kdyby jsi věděla ještě něco, žeba muž druh mece.. :)

na příspěvěk reagoval Kodousek, Kodousek

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Sigebert

Neřeš... Nechci to zase moc rozebírat, ale bylo tam falt hodně skrytého čímž se v podstatě... DC podařeně MCU vysmalo... Ale v dobrem. Mě to bavilo... Jooo to točení bylo v těch Paraelních světech... Jak mu říkal že se ma koukat na ruce. :D

 

Jinak proč Thor? 

Tak například kuli tomu porovnání moci? 

Ve finale měl Arthur sílu moří a Thor sílu Blesku... 

Tčala už kral byl... Tam tu spojitost z Aquamenem moc nevidim a ani tím ve finále nic nového nezískal.

Oblek měl taky už. :)

Kodousek

Kodousek (hodnocení, recenze)

Sigebert

Já jsem vyrůstala na MCU i DC ale spíš tv seriály 70. Léta až 90. Už jsem to psala i dnes dřív v diskuzi ty autoři přecházeli kolikrát mezi těmi redakcemi i STAN byl nejdřív mcu pak dc a potom zase mcu ta inspirace je logická. Já budu vždy jen ráda když je na co dojít do kina a jestli to bude ten nebo ten tábor to už je vedlejší

na příspěvěk reagoval Ratemus

Clark_Kent

Clark_Kent (hodnocení, recenze)

tomas.malo

Vyčisti si bláto z kalhot, něco ti tam čvachtá. Tipuju to na rozvařenej karamel. Radči dej na mě a udělej občas taky někdy něco, pro svoje chatrné zdraví.

Sigebert

Sigebert (hodnocení, recenze)

Kodousek

Je fakt, že já tolik MCU nesleduji, oba filmy jsem viděl jednou :) Nicméně v tom spíš vidím filmy, které jsou daleko před MCU :) Ale třeba máš pravdu ty. 

na příspěvěk reagoval Kodousek

Kodousek

Kodousek (hodnocení, recenze)

Sigebert

Klidně ti to prozradím je mi 36. No já to tam prostě vidím tu podobnost a i lidi co byli v kině se mnou a třeba vůbec tolik nesledují comic tak hned vykřikovali je tohle jsem viděl v Ragnarok a je tohle bylo v Ultron atd. Nicméně dala jsem 5 a jestli budou takhke pokračovat budu jedině ráda

na příspěvěk reagoval Sigebert

Související novinky

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

17.12.2023

Už za pár dnů do kin po celém světě vstoupí nejnovější snímek studia Warner Bros. a pokračování miliardového hitu Aquaman z roku 2018, komiksovka Aquaman a ztracené království. Film režiséra Jamese… (více)

Gunn začíná čistku DC filmů

Gunn začíná čistku DC filmů

08.12.2022

James Gunn a producent Peter Safran byli nedávno vybráni jako noví šéfové rebrandovaného DC Studios pod studiem Warner Bros. Discovery a jeho ředitelem Davidem Zaslavem. Gunn, který před pár dny… (více)

Studio Warner Bros. chce být druhým Disney

Studio Warner Bros. chce být druhým Disney

04.06.2022

Nový šéf společnosti Warner Bros. Discovery David Zaslav už nějaký ten pátek pracuje na zásadních změnách, kterými by chtěl přispět k nové éře nejen na poli filmů, ale i seriálů, her, a celkově… (více)

Reklama

Reklama