Reklama

Reklama

Spider-Man: Homecoming

  • USA Spider-Man: Homecoming (více)
Trailer 1
USA, 2017, 133 min

Režie:

Jon Watts

Předloha:

Stan Lee (komiks), Steve Ditko (komiks)

Hrají:

Tom Holland, Michael Keaton, Robert Downey Jr., Marisa Tomei, Jon Favreau, Gwyneth Paltrow, Zendaya, Donald Glover, Jacob Batalon, Laura Harrier (více)
(další profese)

Obsahy(1)

Mladý Peter Parker / Spider-Man (Tom Holland), který velkolepým způsobem debutoval ve filmu Captain America: Občanská válka, se ve snímku Spider-Man: Homecoming začíná více sbližovat se svou nově získanou identitou pavoučího superhrdiny. Peter, nadšený ze svých zážitků s Avengers, se vrací domů, kde žije se svou tetou May (Marisa Tomei) pod bedlivým dohledem svého nového učitele Tonyho Starka (Robert Downey Jr.). Peter se snaží vrátit ke svému běžnému životu - což mu komplikuje touha dokázat, že by Spider-Man mohl konat mnohem větší skutky, než kterých se zatím odvážil - ale když se objevuje nový padouch Vulture (Michael Keaton), ocitá se v ohrožení vše, co je pro Petera skutečně důležité. (Falcon)

(více)

Diskuze

Demonn

Demonn (hodnocení, recenze)

Ratemus

Já přece nikde nehodnotím celej film...jen říkám, že prvních 15 minut bylo tak nehorázně nekoukatelných, že jsem to musel vypnout, jinak bych se sám za sebe styděl, že na to vůbec koukám...ale chystám se, že ten stud překonám a dám tomu šanci do konce...dlouho jsem nic nehodnotil jednou či dvěmi hvězdičkami, tak se těším aspoň na to :D

na příspěvěk reagoval Hanyou

Demonn

Demonn (hodnocení, recenze)

Nevka

Ale můžeme kritizovat hovno za to, že je hovnem nebo aspoň za to že smrdí :D..mimochodem svíčkovou nesnášim a i kdyby byla sebelepší, jíst jí nebudu. Ale bohužel tento Spider-man není top svíčková. Je to podprůměrná svíčková. 

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Nevka

je to restaurace, určitě tam mají suroviny na přípravu guláše, tak jako tak, ta svíčková byla na dvě hvězdičky, ze začátku chutné, ale pak trpké a ta obsluha ? pche, a ano začíná, je to docela vtipné :D

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Nikomu nevadí, že jsi zvyklý na guláš. Když se v restauraci nabízí jen svíčková - ty si objednáš guláš a myslíš si, že ti ten guláš donesou? :D Buď můžeš říct, že tu svíčkovou nechceš, nebo ohodnotit, jak ti chutná svíčková :D Mám pocit, že to začíná být až moc metaforické...

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Nevka

ale jo můžu, obzvlášť když sem roky zvyklý na guláš a ještě s i ho objednám a donesou mi něco jiného.........a ještě budu chtít účtenku !!!!!!!!!!!!!!! 

na příspěvěk reagoval Nevka

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Nevka

i tak si za svým hodnocením stojím, a v příštím filmu, budu očekávat něco jiného než to co bylo tady. Nebo to opět nemilosrdně smáznu. 

na příspěvěk reagoval Nevka

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

 jako nevim no, vypnout film po 15 minutách a pak ho cel hodnotit, to je nová úroven hodnocení filmu....

na příspěvěk reagoval Demonn

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

Demonn

Kde jsi to cvaknul? Neorientuji se v časech toho filmu, ale ten úvod (kamera) je slabší. Chytne se to hlavně potom, co jde poprvé do obleku.

Demonn

Demonn (hodnocení, recenze)

Nevka

Já bych řek, že každý humor může být dobrý i ten teenagerský...ale toto bohužel není ten případ. Je to prostě suchý.

na příspěvěk reagoval Nevka

Demonn

Demonn (hodnocení, recenze)

RKBoy

Když se zeptáš mě, co se mi nelíbilo, tak to byl ten rádoby vtipný teenagerský humor. Podotýkám, a už jsem to tu psal, že jsem viděl prvních 15 minut protože mi za ten film bylo trapně. Vůbec tedy nevím, kolik tam bylo nebo nebylo akce ale já se opravdu styděl za ten film i za sebe, že jsem to nevypnul dřív...dám tomu ještě šanci a někdy to dkoukám, abych tomu ty dvě hvězdičky mohl dát.

na příspěvěk reagoval Nevka

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Nevka

že v minulosti neudělá to co by se v budoucnosti mohlo zle obrátit? 

Chytne kulku namísto Rogerse? :P 

No když bude mít brnění... :D

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Nevka

Tonyho néééé !! no pokuď to té postavě pomůže, se stát hrdinou, jaký se má stát, tak jako jo, ale Tony né, někdo jiný klidně. 

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Nevka

no tak to mi nějak vypadlo z hlavy no, tak to se potom nesmím divit, nicméně v tom případě Peter potřebuje svůj očistec, třeba by nikdo mohl zabít toho jeho kamaráda a Peter, by to dopustil. 

na příspěvěk reagoval Nevka

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

No, on Peter jenom říkal, že ji nechce stresovat a děsit potom, co se jí stalo. Nicméně Ben konkrétně ještě zmíněn nebyl a zatím se nezdá, že by za to mohl Peter.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Nevka

no pokuď si tady, neprošel očistcem, tak to se potom nesmím divit zase no :-/ já myslel že to tady bylo řečeno, jen si na to nemůžu vzpomenout nebo mi to vypadlo , ale pokuď se to tady nestalo, tak nic no. 

na příspěvěk reagoval Nevka

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Já si nejsem jistý, jak je to se smrtí strýčka Bena v Ultimates. Podle toho, co ale říkal Peter tady, neměl s touto událostí v MCU nic společného.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Nevka

Frank má smrt své rodiny, Deadpool zase po těch experimentech co na něm provedli, Tony zase když viděl, co jeho zbraně dělají tak společně Yinsenem stvořili první oblek a Tony se vydal na dráhu hrdiny. Každý hrdina má svůj vlastně očistec a znovuzrození, jako fénix, kdy přestává být svým starým já a je z něho někdo jiný.

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Hele, já myslím, že k jeho věku je to přímo úměrné. Navíc si tou proměnou prochází postupně se získáním zkušeností. To je jako vyčítat miminku, že má dudlík, nebo stařík berličku :D

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Yoshitsune

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Aspoň měl čas si vyzkoušet nějaké triky. :)

Jen jsem nepochopil... moc to že skladiště Schieldu tam nemělo žádné zabezpečení... ani pitomou kaameru. :D

To se tam prostě necháš dovest, pak se prohrabeš haraburdím... a vyneseš si co chceš. Případ Vulture. :D

Prostě ta logika mnoo.... :)

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

i Captain Marvel  se dokáže chovat dospěleji, než tenhle plenkový Spider-Man, a tomu je kolik ?sedm, osm ? heh :)) 

na příspěvěk reagoval Pilda17

Související novinky

Třetí Deadpool zůstane sprostý

Třetí Deadpool zůstane sprostý

05.06.2022

Scenáristé Rhett Reese a Paul Wernick (Deadpool, 6 Underground, Zombieland) se čerstvě vyjádřili na téma třetího Deadpoola, který poprvé vznikne pod hlavičkou studia Disney, a dvojice nyní chtěla… (více)

Studio Paramount odhalilo názvy svých novinek

Studio Paramount odhalilo názvy svých novinek

29.04.2022

Tento týden probíhá ve Spojených státech akce zvaná CinemaCon, na níž jednotlivá studia prezentují novinářům a všelijakým insiderům své nadcházející snímky. Jen za posledních pár dní jsme se tak… (více)

Spider-Man: Bez domova boří žebříčky rekordů

Spider-Man: Bez domova boří žebříčky rekordů

17.12.2021

Jak se očekávalo, tak se děje - a vlastně v ještě větší míře, než mělo. Spider-Man: Bez domova podle odhadů v předpremiéře vydělal 50 milionů dolarů, což je třetí nejvyšší číslo v historii nezávisle… (více)

Pitt a Clooney opět pohromadě?

Pitt a Clooney opět pohromadě?

25.09.2021

Mezi velkými hollywoodskými studii právě zuří nová bitva. Sony, Lionsgate, Apple, Netflix, Amazon, Annapurna, Universal, MGM i Warner Bros. se údajně v těchto dnech přetahují o práva na nový thriller… (více)

Reklama

Reklama