RAFT

Wau,tak už sme tu měli ,první a druhý díl a po těch letech, knám doputoval 3díl .A je to vážně dobré sice,jestli bych měl si vybrat ,tak je určitě první díl neslabší z celé trilogie ,tento má dost na vrh .Takovéhle typy hororu jenom můžu doporučit ,akorát ,kdybych se rozhodoval ,který bude horor roku,jestli ,Poltergeist nebo pokračování peckovního hororu insidious 3 ,tak je to naprosto jisté ,že insidious 3 ,protože film je přímo dokonalý je sice pravda ,že se akorát vyměnili režiséři James Wan co by jenom producent filmu no alespon si střihl malé cameo.a herec ,ale spíš hlavně scénárista,si zkusil jaké to je sedět na režisérské židličce a ejhle ono se mu to parádně povedlo ,mohl by natáčet další horory.Protože on na to ale fakt má.S přehledem můžu napsat že ,sem se jak u druhého ,tak i tady u tohoto dílu ,několikrát lekl ,aniž bych to nečekal a ted schválně ,a kdo zvás se ve filmu aniž by to čekal.a už by mohla vyjít celá trilogie konečně ne . A jestli bude pokračování ,tak já sem pro .Za mě 65% ()

speedy7929

Také napätie a atmosféru aká sa nachádzala v tejto snímke som naposledy videl asi tak v Sinistri. Leigh Whannell a James Wan, presne tieto mená ovládajú terajší hororový trh najlepšie zo všetkých. Ovládajú hudbu, ovládajú presne publikum a dokážu ho dostať tam kam chcú. Jedinou nevýhodou ( a to asi len mojou) bolo, že som videl trailer a vedel som o pár veciach pri ktorých sa ostatní ľudia zľakli. Inak celkom bezchybný horor, ozaj som rozmýšľal aj o lepšom hodnotení, ale bolo to porovnateľné s predchádzajúcou druhou kapitolou. ()

singone

Od trojky jsem nic moc nečekal, o to víc mě překvapila, nebo spíš vylekala, protože řádných lekaček tady není pomálu. ()

dannyd14

Tak len po dvoch rokoch tu máme opäť pokračovanie slávnej série. Keď som išiel do kina, rozhodoval som sa medzi týmto a Mad Maxom. Po usadení som to ľutoval trochu, ale akonáhle film prebiehal 5 minút vedel som, že to bude poriadne svižná jazda i tak aj u tohto hororu. Dostávajú sa nám noví hrdinovia, režisér a spracovanie démonickej bytosti a napriek tomu dokázali vyťažiť z tohto filmu maximum, čo sa dalo, ba i viac. Ako hororový fanúšik, čo videl mnoho hororov, starších i mladších, musím priznať, že už dlho som nemal takéto obrovské zimomriavky ako u tohto. Neraz som sa mykol na sedadle. Kamera skvelá, zvraty keď očakávate beštiálneho nepriateľa niekde a on sa zjaví inde dobre fungujú a majú hlavný podiel na kvalite tohto snímku. Lin Shaye znovu vo forme a jej vedľajší pomocníci pobavia. Škoda, že miesto hlavnej hrdinky nebol minulodielny hrdina či iný hrdina, predsa by to bolo o dosť viac creepy, ale nevadí, stále to má čím prekvapiť. Pohodlne sa usaďte, sledujte a uvidíte, že so svetom duchov sa naozaj nemá zahrávať. Ašpirant na horor roka 2015. ()

acn

Stejná polívčička již potřetí, bez nových ingrediencí, bez rozvinutí mytologie a tak dál bla bla bla. Některé lekačky byly skvělé, Whannell držel režijní otěže pevnou rukou, scénář však po ruce nejspíše nebyl, jelikož se tu a tam jen tak mihne pár postav, které nemají skoro vůbec co říct, skoro všechno už tu někde bylo a strach o hrdiny nemáte, protože se bafiky baf bum bác sype hlava nehlava, hlavně ať se hodinu a půl něco děje. Astromistr temné dimenze Elise se opět pohrouží do toulek po místě, které mi připomíná noční Ostravu, a společně s Archandělem Michaelem nakope koule všem okolo. Doslovně. Démoni se už nevymítají a nevedou se proti nim bitvy víry, dneska se do nich švihne lampičkou za doprovodu tvrdých hlášek "Tak pojď ty kurvo.". Hashtag yoloswag hashtag nofear hashtag kopnidemonakopnipanaka hashtag FurtherHoliday. Normálně bych dal slabé dvě, ale Stefanie Scott je po čertech hezké děvče. ()

Knor

Mám jedinou výtku a to, že buhožel třetí díl vlastně vůbec nerozvíjí rozjetej příběh, Na druhou stranu, jmenuje se to počátek takže je to vlastně v pořádku, i když přece jen člověk by od Whannella čekal rozvoj příběhu z více stran najednou, ale dobrá, nevadí. Jinak jde o prvotřídní horor se vším všudy, originální a hlavně strašidelný. Wan a Whannel jsou po právu záruky jistoty a pokud se rádi bojíte tohle je ta pravá volba. ()

DavidWebb

Už tretí krát sa stretávam s konceptom Insidious, ktorým je vo výsledku záchrana "ukradnutej" duše postihnutého, prostredníctvom astrálneho cestovania a vo výsledku to na moje prekvapenie nedopadlo zle. Hlavne ak vezmem do úvahy, že scenár a réžia nijako zvlášť nemenia pravidlá. To znamená, že je to jak cez kopirák, možno s malými (naozaj malými) odchýlkami. Lenže ako fanúšik tohto žánru s tým počítam a preto sa môžem vždy sústrediť len na spracovanie a výsledný dojem. Ten je síce zmiešaný ale... Ja som si na tento flik naozaj urobil priestor a dal tomu podmienky - sledoval som to sám a v noci - a znepokojenie spolu so zimomriavkami sa dostavili. Pekelný strach nie. Ale to mi zas tak nevadilo pretože si si myslím, že aj keď tam bolo málo ľakačiek, tak zároveň aj málo "vaty". Nasrala ma scéna kde si dcéra rozbíjala sadry na nohách a nikto nereagoval, hoci hneď vzápätí (...) všetci vyskočili na nohy. Celkovo celkom slušný, profesionálne zvládnutý počin, akých býva do roka málo. 3 ½ PS: Som rád, že konečne prestali mlátiť 10 kilovým kladivom do klavíra... ()

etkrson odpad!

Pro tento díl se dokonale hodí výraz : InSHITdious .. co tohle bylo za vejmrd, takhle dlouho jsem neblil ani nepamatuju... ()

Bube1

Leigh Whannell sice není James Wan, ale je vidět, že se během dlouholeté spolupráce leccos přiučil. Třetí díl série Insidious je tak sice nejslabší, ale vůbec není špatný. V současných mainstreamových hororech je to určitě nadprůměr a ostudu svým předchůdcům určitě nedělá. Největší sílu přináší ''zlý duch'' v podobě muže s dýchací maskou, který na sebe nenechá dlouho čekat. Scénář je však bohužel nenápaditý, což mě překvapilo vzhledem k Whannellovým předchozím počinům. Jako jeho režijní debut ale Insidious 3 funguje dobře. Takže celkově jsou to lepší 3 hvězdy. Nic víc, nic míň. ()

syphoon

Kdepak ty fajn..... díly jsou! ♫♪♫ Jen co to vzal to ruky jiný režisér po Wanovi, celé kouzlo Insidous vzalo za své! Místy jsem měl pocit, že sleduji nějaký amatérsky film, kde režisérovi ani tak nejde o to přilepit diváka k televizi a zamáčknout do pohovky, nýbrž mu jen otevřít peněženku! Předvídatelná leknutí, kdy se vždy naprosto ztlumí zvuk, váš vyloženě připraví na příchod "pána s dýchací maskou" :) Vtipně? Né! Smtuné!!! 35% ()

Marty7CZ

Nebylo to špatný, koule to mělo pořád, atmoška taky ušla, holka vod starýho Scotta je hodně příjemná, ale náznaky humoru mi tam vyloženě vadili.....60% ()

chlebo

Pokračovanie užitočné ako pásový opar alebo teda Insidious 3, nám dáva možnosť opäť vidieť zapálenú geriatrickú bojovníčku proti bubulákom, s vervou odháňať samotného Anciáša od postele nesympatickej nemotornej teen kravky, ktorá je retardovaná natoľko, že sa nedokáže celú noc udržať na posteli a okrem nôh si postupne láme všetko možné. Chuderka Elise to už sotva vydrží a ako párkrát predtým, chce zaistiť obeti pokojný spánok tak, že so svojou novonájdenou spiritzásahovkou vtrhne do astrálu a snaží sa tie monštrá vystrašiť niečím starším , než sú oni samy - teda obrazom svojim, čo má samozrejme okamžitý efekt, bubáci sa rozoženú rýchlejšie jak keď cigoš počuje lopata a malá sadrová čúza má ten vytúžený pokojný spánok zaistený. Čo je smutné , tak aspoň trošku súdny divák určite tiež. ()

TommyDiamond

Každá správná hororová série má mít svůj prequel. Mě ale spíš přijde, že vracet se před události předešlých dílů je v drtivé většině velká chyba a svědčí to o malé tvůrčí fantazie. Wan sérii opustil a nový kormidelník L.Whannell se topí kde může. Slabý příběh, fórový strašák, nulové napětí a zmatek při výletech v tzv. astrální projekci... Co dodat? Třetí díl je nejslabší a tak si víc než jednu hvězdu si nezaslouží.... ()

elimS

35% - komentář 20ti slovy: Ono to špatné nebylo, ale je to pořád stejné dokola, tak jako hromada podobných filmů, akorát už nudnější a bez originality. ()

Bezda22

Cejtim tu trochu propad. Závěr je až moc za koulervoucí a po těch dvou dílech před třetím tady chybí ta nechutná atmosféra strachu. Takže se z toho stává trochu průměrná věc, ale líbí se mi odkazy na první dva filmy. Jestli je to taková spojnice a další film bude jak dějově tak atmosférou minimálně rovnej jedničce a dvojce, tak díky za to odlehčení. ()

ANTYCHRYST

Za 2 dny jsem shlédl Všechny dosavadní díly...a třetí pokračování..rozhodně nejslabší..první půl hodinka má náběh na teen... film..nic se neděje krom stínů.. lekačky dobrý..nedychajici hnusak duch vypadá solidně...ale celé si to nedokáže udržet napětí a hrůzu předešlých dílu.. stále to je ale hooodne lepší nadprůměr.. 65% jsem zvědav na 4..Wana za kameru a kvalita zaručena. ()

Scraffy

Uf, tak trojka ma teda dosť nebavila oproti prvým dvom častiam. Síce oceňujem, že sa tvorcovia posunuli a už nesledujeme tretí krát tých istých ľudí a zároveň ešte, že sledujeme, ako sa Elise dostala tam, kde bola v prvých častiach. Začiatok filmu ma silno nebavil a dá sa povedať, že ma to chytlo asi pol až trištvrte hodinku pred koncom. Tam sa diali KONEČNE zaujímavé veci. Síce tam boli nejaké veci, ktoré ma rozosmiali, ako napríklad, keď bola Elise vo svete mŕtvych a začala ju škrtiť dáma v čiernom, tak ju len tak odhodila od seba. Tomu som sa riadne nasmial. Inak ale celkovo dávam filmu priemer, lebo zlé to nebolo, bolo tam pár svetlých scén a scenár bol slušný, akurát réžia nebola moc záživná. Hold Leigh Whannell by mal ostať len pri scenároch a réžiu nechať na iných. A ešte nakoniec by som chcel vyzdvihnúť Lin Shaye, ktorá to aj na svoj pokročilý vek stále vie pekne roztočiť. ()

Infarktové Insidious dostane třetí kapitolu

Infarktové Insidious dostane třetí kapitolu